Espoo Araç Kiralama

Ucuz Espoo kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Espoo, Finlandiya
30 Kas — 7 Ara
Aynı iade yeri
Espoo, Finlandiya
30.11 Pts
Öğle
7.12 Pts
Öğle

Espoo Araç Kiralama Rehberi

Espoo için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 9.6

1 yoruma göre


Espoo ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Helsinki Helsinki Vantaa Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Espoo Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Espoo içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Enterprise, Avis ve Sixt, Espoo içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Espoo içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Espoo içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Espoo içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Enterprise, Avis ve Sixt dahil olmak üzere Espoo içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Espoo için hız limiti nedir?

Espoo içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Espoo civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 90 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.


Espoo seyahatini planlamaya başla

  • Espoo için son fiyat istatistiklerini al

    Seyahat için en iyi zamanı, en ucuz fiyatları ve en popüler havayollarını bul

    Espoo şehrine giden uçuşları bulun
  • Seyahatini planlamaya hemen başla

    En popüler Espoo semtlerindeki en iyi otellere göz at

    Espoo otelleri