Helsinki Araç Kiralama

Ucuz Helsinki kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Helsinki, Finlandia
25 Oca — 1 Şub
Aynı iade yeri
Helsinki, Finlandia
25.1 Pts
Öğle
1.2 Pts
Öğle

Helsinki Araç Kiralama Rehberi

Helsinki için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 9.0

37 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

7 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.4

6 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

3 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

2 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.3

4 yoruma göre


Helsinki ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Helsinki Helsinki Vantaa Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Helsinki Araç Kiralama

Ocak ayında, momondo kullancıları için 2, Helsinki kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Helsinki içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, National ve Sixt, Helsinki içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Helsinki içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Helsinki içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Helsinki içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Alamo, National ve Sixt dahil olmak üzere Helsinki içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Helsinki için hız limiti nedir?

Helsinki içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Helsinki civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 90 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Helsinki, Finlandiya içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Helsinki içinde Ocak ayında sıcaklık -5 °C civarında seyreder ve 40 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Helsinki içinde Ocak ayında sıcaklık genellikle donma derecesinin altındadır, kar yağışı ve buzlanma ihtimali yüksektir. Helsinki seyahatin için dört çeker bir SUV kiralamak en iyi seçenek olabilir.

Helsinki içinde sıcaklıklar Uusimaa bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Helsinki içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Ocak ayında Uusimaa içinde sıcaklıkların -5 °C ve yağış ihtimalinin 40 mm civarında olduğunu unutma.


Finlandiya - diğer şehirlerdeki araçlar

Finlandiya genelinde Vantaa, Turku ve Tampere gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Helsinki seyahatini planlamaya başla