Helsinki, Uusimaa içinde Araç Kiralama

Helsinki, Uusimaa içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Helsinki, Finlandiya
5 Tem — 12 Tem
Aynı iade yeri
Helsinki, Finlandiya
5.7 Sal
Öğle
12.7 Sal
Öğle
Sürücünün yaşı:

Helsinki araç kiralama rehberi

Helsinki, Uusimaa için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

8,0

Value

6,0

Helsinki içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Helsinki seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

Popüler Araç Türleri

Wagon, Compact, Economy

En Popüler Model

Volkswagen Polo
Son 72 saat içinde Helsinki şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Wagon, Compact ve Economy.
Volkswagen Polo, son 7 gün içinde Helsinki içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Hyundai Accent araç modelini de tercih etmektedir.

Helsinki içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Helsinki içindeki en popüler oteller

Helsinki içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Helsinki içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

İş ortağımız olan ve Helsinki içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Hertz, Europcar ve Enterprise dahil olmak üzere Helsinki içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Helsinki içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Helsinki civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 90 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Genellikle Helsinki içinde Haziran ayında sıcaklık 13 °C civarında seyreder ve 40 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

Helsinki içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Haziran ayında Uusimaa içinde sıcaklıkların 13 °C ve yağış ihtimalinin 40 mm civarında olduğunu unutma.


Helsinki seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Helsinki içinde aracını momondo üzerinden arama yaparak kiralamasın çünkü bu sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, binlerce araç kiralama web sitesinden kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını bulmana ve karşılaştırmana olanak tanır.

momondo, sonuçlarını fiyata, kapasiteye, araç özelliklerine, iade ve alış konumuna ve çok daha fazlasına göre filtrelemene olanak tanıyarak Helsinki içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur.

Evet. momondo, Helsinki içindeki veya diğer destinasyonlardaki araçları, özellikle ücretsiz iptal seçeneğine göre filtrelemee olanak tanır.

Kesinlikle! momondo, Helsinki içindeki kiralık araç aramaları için bu özelliği sunmaktadır.

Evet. momondo, Helsinki içindeki araç kiralama şirketlerinden gelişmiş temizlik hizmeti sunan belirli fırsatları sana gösterebilir.

momondo, Helsinki içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araçları arayabileceğin özel bil filtre sunmaktadır.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.