Helsinki içinde ADDCAR RENTAL araç kiralama

Helsinki içindeki ADDCAR RENTAL kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Helsinki, Finlandiya
22 Eki — 29 Eki
Aynı iade yeri
Helsinki, Finlandiya
22.10 Cum
Öğle
29.10 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

Helsinki - ADDCAR RENTAL şubeleri

Aşağıdan Helsinki içindeki tüm ADDCAR RENTAL kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.

Helsinki içindeki ADDCAR RENTAL kiralık araçları hakkında bilgi

  • KOVİD-19 salgını boyunca Helsinki içinde ADDCAR RENTAL acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

    ADDCAR RENTAL , Helsinki içindeki müşterilerinin ve çalışanlarının KOVİD-19 salgını boyunca kendilerini güvende hissetmelerini istiyor. Bu sebeple ADDCAR RENTAL , Helsinki içindeki tüm araç kiralama noktalarında gelişmiş temizlik önlemleri almaktadır. Kapı kolları, direksiyon ve orta konsol gibi sık dokunulan alanların dezenfekte edilmesi bu güvenlik önlemlerine dahildir.

  • ADDCAR RENTAL acentesinin Helsinki Helsinki Vantaa Havaalanı Havalimanı içinde şubesi var mı?

    Evet. Helsinki Helsinki Vantaa Havaalanı Havalimanı içinde ADDCAR RENTAL acentesinin hizmet verdiği 1 konum şu şekildedir: Helsinki airport arrival hall terminal 2

  • Helsinki içinde kaç tane Helsinki araç kiralama noktası bulunmaktadır?

    ADDCAR RENTAL , Helsinki içinde 10 araç kiralama noktasında hizmet vermektedir. Helsinki airport arrival hall terminal 2, kullanıcı verilerimize göre en popüler konumdur. Geçtiğimiz 12 ay içinde kullanıcılarımız (%94 oranında) Helsinki içinde ADDCAR RENTAL acentesinden araç kiralarken ADDCAR RENTAL - Helsinki airport arrival hall terminal 2 konumundan kiralamayı tercih etti.