Trondheim Araç Kiralama

Ucuz Trondheim kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Trondheim, Noruega
30 Kas — 7 Ara
Aynı iade yeri
Trondheim, Noruega
30.11 Pts
Öğle
7.12 Pts
Öğle

Trondheim Araç Kiralama Rehberi

Trondheim için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

3 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

2 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.8

3 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.6

4 yoruma göre


Trondheim ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Trondheim Vaernes Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Trondheim Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Trondheim içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Trondheim içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Trondheim içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Trondheim için Hertz, Budget ve Europcar gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Trondheim içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Trondheim için hız limiti nedir?

Trondheim içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Trondheim civarındaki otobanlarda hız limiti 110 km/saat'tir. Trondheim içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.


Trondheim seyahatini planlamaya başla