Oslo, Norveç Araç Kiralama

Ucuz Oslo, Norveç kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Oslo, Norveç
29 Eki — 5 Kas
Aynı iade yeri
Oslo, Norveç
29.10 Cum
Öğle
5.11 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Oslo, Norveç araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 327 - ₺ 1.183

Tüm Araç Türleri

₺ 327 - ₺ 1.234

₺ 302, Oslo, Norveç içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Oslo, Norveç içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 327 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Oslo içindeki ortalama bir kiralık araçtan %38 daha ucuzdur. Oslo içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Oslo Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Oslo Araç Kiralama Rehberi

Oslo, Norveç için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,8

Konfor

8,8

Genel

8,4

Alış/İade

7,2

Fiyat-kalite dengesi

8,4
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0
Genel bakış

Temizlik

8,4

Konfor

8,1

Genel

8,0

Alış/İade

7,8

Fiyat-kalite dengesi

7,2
Genel bakış

Temizlik

8,2

Konfor

7,7

Genel

6,8

Alış/İade

6,6

Fiyat-kalite dengesi

6,2
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Alış/İade

2,0

Fiyat-kalite dengesi

2,0

Oslo, Norveç ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Oslo-Gardermoen Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Oslo Araç Kiralama

Ekim ayında, Oslo için 1.727 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Oslo içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Hertz, Budget ve Avis, Oslo içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Oslo içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Oslo içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Oslo içinde günlük ortalama ₺ 866'ye araç kiralama fiyatı ile Budget en uygun fiyatları sunmaktadır. Tedarikçinin Oslo içindeki 2 konumunda bulunan en düşük fiyat günlük ₺ 550'dir.

Oslo, Norveç içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Oslo içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Hertz, Budget ve Avis dahil olmak üzere Oslo içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Kasım ayında Oslo içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Kasım ayında Oslo seyahatine çıkacaksan hava durumuna hazırlıklı olmak için en uygun seçenek bir SUV kiralamak olacaktır. SUV, Kasım ayında 50 mm yağış olan ve sıcaklıkların genellike -2 °C civarında seyrettiği Oslo için mükemmel bir araç türüdür. SUV, dört çeker özelliği sayesinde karlı ve buzlu koşullar için idealdir. Oslo içinde SUV bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 621'dir.

Oslo içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Hertz, Oslo, Norveç içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Oslo, Norveç içinde 9 konum bulabilirsin ve Oslo, Norveç içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 957 ödemeyi bekleyebilirsin.

Oslo, Norveç için hız limiti nedir?

Oslo için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Oslo civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 110 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Oslo içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Oslo içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Günlük ortalama ₺ 450 (ve günlük ortalama ₺ 127 gibi düşük) bir fiyata Hyundai Accent model kiralık araçlar, Oslo içindeki en popüler araçlardır. Oslo içinde günlük ortalama ₺ 481'ye (en ucuz fırsat günlük ₺ 130) Volkswagen Polo kiralamak diğer bir popüler tercihtir.

Oslo içinde hangi araç kiralama şirketi Mercedes-Benz G-Class model araca sahip?

Alamo, Oslo içinde Mercedes-Benz G-Class model araç sunan en popüler araç kiralama şirketidir. Oslo içinde Mercedes-Benz G-Class model araçlar için Alamo acentesinin sunduğu günlük fiyatlar Alamo civarındadır.

Oslo, Norveç içinde Ekim ayında hava durumu nasıldır?

Ekim ayında Oslo içinde sıcaklıklar 6 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 90 mm civarındadır. Bu bilgi Oslo içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Ekim içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Oslo içinde hava durumu Ekim ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Oslo içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Oslo içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Hyundai Accent, Volkswagen Polo ve Ford Ka, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Oslo içinde sıcaklıklar Oslo bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ekim ayında Oslo içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Oslo çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 6 °C ve yağış miktarının Oslo civarında olmasını bekleyebilirler.


Norveç - diğer şehirlerdeki araçlar

Norveç genelinde Tromso, Bergen ve Trondheim gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Oslo seyahatini planlamaya başla