En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Oslo araba kiralama

Oslo içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
21.6 Cum
28.6 Cum

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Oslo kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Oslo içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Ekonomi₺ 1.075/day
Kompakt₺ 1.075/day
Orta₺ 2.368/day
Küçük₺ 2.052/day
Orta sınıf SUV₺ 1.105/day
Orta boy istasyon kasa₺ 1.868/day
Kompakt SUV₺ 2.912/day
Standart SUV₺ 2.998/day
Premium istasyon kasa₺ 3.025/day
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Oslo içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Oslo içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Oslo içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Oslo içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Alamo acentesinden bulunmaktadır. Alamo ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 894 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Oslo içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.209'dir.

Oslo içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

9 konum ile Hertz, Oslo içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Oslo içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Oslo içinde Toyota Yaris model araç kiralamak momondo kullanıcıları arasındaki en popüler tercihtir. Toyota C-HR bu tercihi takip eder. Kullanıcılarımız, günlük ortalama ₺ 2.543 ve günlük en düşük ₺ 1.514'ye Oslo içinde Toyota Yaris araç kiralama fırsatları gördü. Oslo içinde Toyota C-HR kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 4.056'dir fakat bu modeli, günlük ₺ 1.887 gibi düşük bir fiyata da bulabilirsin.

momondo'da bulunan Oslo araç kiralama fırsatları

Oslo içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 991 - ₺ 3.824

Tüm Araç Türleri

₺ 1.466 - ₺ 7.069

₺ 2.218, Oslo, Norveç içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Oslo, Norveç içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 991 ile yılın geri kalan zamanından %56 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Oslo içindeki ortalama bir kiralık araçtan %21 daha ucuzdur. Oslo içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Oslo küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.839, Oslo, Norveç içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Oslo, Norveç içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 758 ile yılın geri kalan zamanından %74 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Oslo içindeki ortalama bir kiralık araçtan %3 daha pahalı. Oslo içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Oslo standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.855, Oslo, Norveç içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Oslo, Norveç içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.317 ile yılın geri kalan zamanından %54 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Oslo içindeki ortalama bir kiralık araçtan %3 daha pahalı. Oslo içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 3.010, Oslo, Norveç içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Oslo, Norveç içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 758 ile yılın geri kalan zamanından %75 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Oslo içindeki ortalama bir kiralık araçtan %8 daha pahalı. Oslo içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Oslo SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Peugeot 301
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4 kapılı araçlar

Günlük ₺ 1.075

20 Haz - 27 Haz
Peugeot 301
Hyundai i20
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.075

20 Haz - 27 Haz
Hyundai i20
Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.293

6 Eyl - 8 Eyl
Renault Clio

Oslo araç kiralama rehberi

Oslo için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

9,8

Konfor

9,4

Genel

9,8

Alış Yeri/İade Yeri

9,2

Value

8,6

Budget

2 konum
Genel bakış

Temizlik

9,1

Konfor

9,1

Genel

8,8

Alış Yeri/İade Yeri

9,1

Value

7,3

Europcar

2 konum
Genel bakış

Temizlik

9,5

Konfor

9,0

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

7,5

Value

7,5

Hertz

9 konum
Genel bakış

Temizlik

8,5

Konfor

8,4

Genel

7,4

Alış Yeri/İade Yeri

7,0

Value

7,4

Sunnycars

9 konum

Dollar

3 konum

keddy by Europcar

3 konum

Oslo içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Oslo seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Alamo

Popüler Araç Türleri

Economy, Compact, SUV

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 1.362

En Popüler Model

Toyota Yaris
Alamo, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Oslo araç kiralama acentesidir. Sixt ve Budget, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Oslo şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Compact ve SUV.
Oslo içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 1.362'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 2.400'den başlamasını bekleyebilirsin.
Toyota Yaris, son 7 gün içinde Oslo içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Toyota C-HR araç modelini de tercih etmektedir.

Oslo içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Oslo içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Oslo, Norveç içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Oslo içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Budget, Avis ve Hertz dahil olmak üzere Oslo içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Temmuz ayında Oslo içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Çoğu seyahat sever Temmuz ayında Oslo seyahatlerinde standart bir araç kiralamayı tercih ediyor. Temmuz ayında sıcaklıklar ortalama 16 °C ve yağış miktarı 90 mm civarındadır ve standart bir araç bu hava koşulları ile kolaylıkla başa çıkabilir. Bu kiralık araç türü ıslak yollar ve donma sınırının üzerindeki sıcaklıklar için mükemmeldir. Oslo içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 2.931'dir.

Oslo, Norveç için hız limiti nedir?

Oslo için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Oslo civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 110 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Oslo içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Oslo, Norveç içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Oslo içinde sıcaklıklar 15 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 80 mm civarındadır. Bu bilgi Oslo içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

Oslo içinde sıcaklıklar Oslo bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Oslo içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Oslo çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 15 °C ve yağış miktarının Oslo civarında olmasını bekleyebilirler.

momondo Oslo içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Oslo içindeki araçlar için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Oslo içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Oslo içindeki araçlar için 38 operatör mevcuttur.

Oslo içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Oslo dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını okumanı tavsiye ediyoruz.

Oslo içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Oslo içinde araç kiralayabilmek için tüm sürücülerin geçerli bir sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Oslo içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Oslo içinde aracını momondo üzerinden arama yaparak kiralamasın çünkü bu sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, binlerce araç kiralama web sitesinden kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını bulmana ve karşılaştırmana olanak tanır.

momondo, Oslo içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sonuçlarını fiyata, kapasiteye, araç özelliklerine, iade ve alış konumuna ve çok daha fazlasına göre filtrelemene olanak tanıyarak Oslo içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur.

momondo, Oslo içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Oslo içindeki ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtrelemene olanak tanır.

momondo üzerinden Oslo içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Adil yakıt politikası, momondo üzerinden seçebileceğin ve Oslo içindeki araç kiralama noktalarını bu seçime göre eleyebileceğin bir filtredir.

momondo üzerinden Oslo içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. momondo, Oslo içindeki araç kiralama şirketlerinden gelişmiş temizlik hizmeti sunan belirli fırsatları sana gösterebilir.

momondo üzerinden Oslo içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Sınırsız kilometre, Oslo içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Oslo seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
21.6 Cum
Öğlen
28.6 Cum
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Oslo konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Oslo'da popüler kiralık araç acenteleri