Oslo Araç Kiralama

Ucuz Oslo kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Oslo, Norveç
30 Kas — 7 Ara
Aynı iade yeri
Oslo, Norveç
30.11 Pts
Öğle
7.12 Pts
Öğle

Oslo Araç Kiralama Rehberi

Oslo için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 7.8

34 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.3

3 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.7

13 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.2

10 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 3.8

3 yoruma göre


Oslo ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Oslo-Gardermoen Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Oslo Araç Kiralama

Kasım ayında, Oslo için 26 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Oslo içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Avis, Sixt ve Hertz, Oslo içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Oslo içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Oslo içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Oslo içinde günlük ortalama ₺ 703'ye araç kiralama fiyatı ile Budget en uygun fiyatları sunmaktadır. Tedarikçinin Oslo içindeki 2 konumunda bulunan en düşük fiyat günlük ₺ 447'dir.

Oslo içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Oslo içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Avis, Sixt ve Hertz dahil olmak üzere Oslo içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Oslo içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Hertz, Oslo içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Oslo içinde 9 konum bulabilirsin ve Oslo içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 777 ödemeyi bekleyebilirsin.

Oslo için hız limiti nedir?

Oslo için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Oslo civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 110 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Oslo içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.


Oslo seyahatini planlamaya başla