Stavanger Araç Kiralama

Ucuz Stavanger kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Stavanger, Norveç
1 Şub — 8 Şub
Aynı iade yeri
Stavanger, Norveç
1.2 Pts
Öğle
8.2 Pts
Öğle

Stavanger Araç Kiralama Rehberi

Stavanger için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 7.5

11 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

7 yoruma göre


Stavanger ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Bergen Flesland Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Stavanger Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Stavanger içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Stavanger içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, National, Sixt ve Hertz gibi konumlarda sunulmaktadır. Stavanger içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Stavanger içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Stavanger içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için National, Sixt ve Hertz gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Stavanger için hız limiti nedir?

Stavanger için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Stavanger civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 110 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Stavanger içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Stavanger, Norveç içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Stavanger içinde Ocak ayında sıcaklık 1 °C civarında seyreder ve 99 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Stavanger içinde Ocak ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları Stavanger içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır.


Norveç - diğer şehirlerdeki araçlar

Norveç genelinde Oslo, Tromso ve Bergen gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Stavanger seyahatini planlamaya başla