Vilnius, Litvanya Araç Kiralama

Ucuz Vilnius, Litvanya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Vilnius, Litvanya
24 Eki — 31 Eki
Aynı iade yeri
Vilnius, Litvanya
24.10 Paz
Öğle
31.10 Paz
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Vilnius, Litvanya araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 28 - ₺ 450

Tüm Araç Türleri

₺ 53 - ₺ 468

₺ 94, Vilnius, Litvanya içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Vilnius, Litvanya içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 28 ile yılın geri kalan zamanından %71 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Vilnius içindeki ortalama bir kiralık araçtan %14 daha ucuzdur. Vilnius içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Vilnius Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Vilnius Araç Kiralama Rehberi

Vilnius, Litvanya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

6,0

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

6,0
Genel bakış

Temizlik

4,7

Konfor

4,3

Genel

3,9

Alış/İade

3,9

Fiyat-kalite dengesi

3,1
2,5
Vasatın altı
1 yorum6 konum
Genel bakış

Temizlik

4,9

Konfor

1,9

Genel

1,9

Alış/İade

1,9

Fiyat-kalite dengesi

1,9

Vilnius, Litvanya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Vilnius Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Vilnius Araç Kiralama

Bu ay şimdiye kadar, Vilnius içinde araç kiralamak isteyen kullancılar toplam 585 arama gerçekleştirdi.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Vilnius içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Alamo, Hertz ve Dollar, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Vilnius içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Vilnius içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Vilnius içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren GREEN MOTION sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 201 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Vilnius içinde günlük ₺ 116 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Vilnius, Litvanya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Vilnius içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Alamo, Hertz ve Dollar dahil olmak üzere Vilnius içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Kasım ayında Vilnius içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Vilnius için Kasım ayında ortalama sıcaklıklar -3 °C ve yağış 49 mm civarındadır. Vilnius seyahatine en iyi şekilde hazırlanmak istiyorsan bir SUV kiralamalısın. SUV ile karlı ve buzlu Vilnius sokaklarında güven içinde ve kolaylıkla gezebilirsin. Vilnius içinde SUV bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 391'dir.

Vilnius içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

GREEN MOTION , Vilnius, Litvanya içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Vilnius, Litvanya içinde 6 konum bulabilirsin ve Vilnius, Litvanya içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 201 ödemeyi bekleyebilirsin.

Vilnius, Litvanya için hız limiti nedir?

Vilnius için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Vilnius civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Vilnius içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Vilnius içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Vilnius içinde araç kiralarken çoğu kullanıcımız günlük ortalama ₺ 225 fiyata Volkswagen Polo kiralık araçları tercih ediyor. Fiat 500, ikinci sırada yer alan en popüler kiralık araç modeli ve günlük kiralama fiyatı ortalama ₺ 100. Kullanıcılarımız, Vilnius içinde günlük ₺ 4 gibi düşük bir fiyata Volkswagen Polo ve günlük ₺ 5 gibi düşük bir fiyata Fiat 500 model kiralık araçlar buldu.

Vilnius içinde hangi araç kiralama şirketi Audi A4 model araca sahip?

Vilnius içinde Audi A4 model araç kiralamak için ADC Rent, bu aracı (ve benzer Lüks araçları) sunan şehirdeki en popüler araç kiralama şirketidir. Vilnius içinde ADC Rent acentesinden Audi A4 model araç kiralamanın günlük ortalama fiyatı ₺ 422'dir.Audi A4 model araç kiralayamazsan acente Vilnius içinde ayrıca Volvo XC90 gibi Lüks kiralık araçlar sunmaktadır.

Vilnius, Litvanya içinde Ekim ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Vilnius içinde Ekim ayında sıcaklık 6 °C civarında seyreder ve 52 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Ekim içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Vilnius içinde hava durumu Ekim ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Vilnius içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Vilnius içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Volkswagen Polo, Fiat 500 ve Volkswagen Golf, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Vilnius içinde sıcaklıklar Vilnius bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ekim ayında Vilnius içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Vilnius genelinde sıcaklıkların genellikle 6 °C ve yağış miktarının 52 mm olduğunu bilmen önemli.


Litvanya - diğer şehirlerdeki araçlar


Vilnius içindeki havalimanlarında araç kiralama

Vilnius yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Vilnius seyahatini planlamaya başla