Vilnius, Litvanya Araç Kiralama

Ucuz Vilnius, Litvanya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Vilnius, Litvanya
27 Nis — 4 May
Aynı iade yeri
Vilnius, Litvanya
27.4 Sal
Öğle
4.5 Sal
Öğle
Sürücünün yaşı:

Vilnius Araç Kiralama Rehberi

Vilnius, Litvanya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.6

2 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.4

8 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 3.2

1 yoruma göre


Vilnius, Litvanya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Vilnius Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Vilnius Araç Kiralama

Bu ay şimdiye kadar, Vilnius içinde araç kiralamak isteyen kullancılar toplam 24 arama gerçekleştirdi.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Vilnius içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Enterprise, National ve Avis, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Vilnius içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Vilnius içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Vilnius içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren GREEN MOTION sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 176 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Vilnius içinde günlük ₺ 102 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Vilnius, Litvanya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Vilnius içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Enterprise, National ve Avis dahil olmak üzere Vilnius içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Vilnius içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

GREEN MOTION , Vilnius, Litvanya içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Vilnius, Litvanya içinde 6 konum bulabilirsin ve Vilnius, Litvanya içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 176 ödemeyi bekleyebilirsin.

Vilnius, Litvanya için hız limiti nedir?

Vilnius için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Vilnius civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Vilnius içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Vilnius, Litvanya içinde Nisan ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Vilnius içinde Nisan ayında sıcaklık 5 °C civarında seyreder ve 46 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Nisan içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Vilnius içinde hava durumu Nisan ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Vilnius içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Vilnius içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Fiat 500, Hyundai i10 ve Volkswagen Polo, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Vilnius içinde sıcaklıklar Vilnius bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Nisan ayında Vilnius içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Vilnius genelinde sıcaklıkların genellikle 5 °C ve yağış miktarının 46 mm olduğunu bilmen önemli.


Litvanya - diğer şehirlerdeki araçlar


Vilnius içindeki havalimanlarında araç kiralama

Vilnius yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Vilnius seyahatini planlamaya başla