Cenevre, İsviçre Araç Kiralama

Ucuz Cenevre, İsviçre kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Cenevre, İsviçre
4 Ağu — 11 Ağu
Aynı iade yeri
Cenevre, İsviçre
4.8 Çar
Öğle
11.8 Çar
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Cenevre, İsviçre araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 268 - ₺ 604

Tüm Araç Türleri

₺ 290 - ₺ 2.248

₺ 224, Cenevre, İsviçre içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Cenevre, İsviçre içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 268 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Cenevre içindeki ortalama bir kiralık araçtan %62 daha ucuzdur. Cenevre içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Cenevre Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 415, Cenevre, İsviçre içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Cenevre, İsviçre içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 261 ile yılın geri kalan zamanından %38 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Cenevre içindeki ortalama bir kiralık araçtan %29 daha ucuzdur. Cenevre içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Cenevre Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Cenevre Araç Kiralama Rehberi

Cenevre, İsviçre için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

9,1

Konfor

8,9

Genel

8,5

Alış/İade

8,3

Fiyat-kalite dengesi

8,3
Genel bakış

Temizlik

8,4

Konfor

8,4

Genel

8,1

Alış/İade

7,9

Fiyat-kalite dengesi

8,2
Genel bakış

Temizlik

9,4

Konfor

8,7

Genel

8,7

Alış/İade

8,7

Fiyat-kalite dengesi

8,0
Genel bakış

Temizlik

9,0

Konfor

8,5

Genel

8,5

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

8,3
Genel bakış

Temizlik

9,2

Konfor

8,6

Genel

8,0

Alış/İade

8,1

Fiyat-kalite dengesi

7,8
Genel bakış

Temizlik

8,2

Konfor

8,1

Genel

8,3

Alış/İade

7,8

Fiyat-kalite dengesi

8,4
Genel bakış

Temizlik

8,4

Konfor

7,8

Genel

7,5

Alış/İade

7,2

Fiyat-kalite dengesi

7,7
Genel bakış

Temizlik

6,4

Konfor

6,4

Genel

6,4

Alış/İade

6,2

Fiyat-kalite dengesi

6,8

Cenevre, İsviçre ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Cenevre Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Cenevre Araç Kiralama

Temmuz ayında, Cenevre için 25 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Cenevre içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Cenevre içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Cenevre içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Cenevre seyahatinde en iyi fırsatları Europcar tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. 3 konumda sunduğun günlük ortalama ₺ 265 fiyat ile Europcar araç kiralamak için harika bir şirkettir.

Cenevre, İsviçre içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Cenevre içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Hertz, Europcar ve Dollar, Cenevre içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Ağustos ayında Cenevre içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Çoğu kişi Ağustos ayında yapacakları Cenevre seyahatinde ekonomik bir aracı tercih edecektir. Yağış miktarı ortalama 101 mm ve sıcaklık 15 °C civarındayken ekonomik bir araç, ıslak yol şartları ile baş etme kapasitesi ve sağladığı yakıt verimliliği ile ideal bir seçenektir. Cenevre içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 354'dir.

Cenevre içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Europcar, 3 konuma sahiptir. momondo kullanıcıları, bu noktalardan araç kiralarken günlük ortalama ₺ 265 ödemeyi bekleyebilirler.

Cenevre, İsviçre için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Cenevre için hız sınırı: 50 km/saat. Cenevre ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 80 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Cenevre içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Cenevre, İsviçre içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Cenevre, Temmuz ayında genellikle 79 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 20 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Cenevre içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Temmuz içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Cenevre içinde sıcaklıkların Temmuz ayında genellikle yüksek ve yağış ihtimalinin göreceli olarak düşük olduğunu düşünürsek momondo olarak güzel havanın keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araba kiralamanı öneriyoruz.

Cenevre içinde sıcaklıklar Cenevre bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Temmuz ayında Cenevre içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Cenevre çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 20 °C ve yağış miktarının Cenevre civarında olmasını bekleyebilirler.


İsviçre - diğer şehirlerdeki araçlar

İsviçre genelinde Zürih, Basel ve Lucerne gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Cenevre içindeki havalimanlarında araç kiralama

Cenevre yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Cenevre seyahatini planlamaya başla