En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Cenevre araba kiralama

Cenevre içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
25.6 Sal
2.7 Sal

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Cenevre kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Cenevre içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Ekonomi₺ 2.309/day
Kompakt₺ 2.543/day
Orta₺ 4.676/day
Küçük₺ 2.263/day
Kompakt istasyon kasa₺ 3.481/day
Orta sınıf SUV₺ 3.776/day
Kompakt SUV₺ 4.066/day
Standart istasyon kasa₺ 4.680/day
Standart SUV₺ 4.907/day
Lüks istasyon kasa₺ 5.660/day
Premium istasyon kasa₺ 7.444/day
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Cenevre içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Cenevre içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Cenevre içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Cenevre içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Alamo acentesinden bulunmaktadır. Alamo ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 838 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Cenevre içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 838'dir.

Cenevre içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

7 konum ile Sunnycars, Cenevre içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Cenevre içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Jeep Compass ve Mazda CX-3, Cenevre içindeki en popüler kiralık araç modelleridir. Cenevre içinde Jeep Compass kiralık araç fiyatları, hangi şirketten araç kiraladığına göre farklılık gösterebilir fakat çoğu kullanıcımız kiralık aracını, günlük ortalama ₺ 3.129 ve günlük en düşük ₺ 1.936 fiyata buldu. Mazda CX-3 kiralık araçların fiyatı değişkenlik göstermektedir fakat genellikle en düşük fiyat günlük ₺ 1.863 ve ortalama fiyat günlük ₺ 1.942 civarındadır.

momondo'da bulunan Cenevre araç kiralama fırsatları

Cenevre içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 1.429 - ₺ 3.592

Tüm Araç Türleri

₺ 1.624 - ₺ 4.990

₺ 2.212, Cenevre, İsviçre içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Cenevre, İsviçre içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.429 ile yılın geri kalan zamanından %36 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Cenevre içindeki ortalama bir kiralık araçtan %30 daha ucuzdur. Cenevre içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Cenevre küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.316, Cenevre, İsviçre içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Cenevre, İsviçre içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.294 ile yılın geri kalan zamanından %31 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Cenevre içindeki ortalama bir kiralık araçtan %6 daha pahalı. Cenevre içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Cenevre standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 4.337, Cenevre, İsviçre içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Cenevre, İsviçre içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Temmuz ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.671 ile yılın geri kalan zamanından %39 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Cenevre içindeki ortalama bir kiralık araçtan %28 daha pahalı. Cenevre içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.717, Cenevre, İsviçre içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Cenevre, İsviçre içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.719 ile yılın geri kalan zamanından %37 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Cenevre içindeki ortalama bir kiralık araçtan %14 daha ucuzdur. Cenevre içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Cenevre SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.481, Cenevre, İsviçre içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Cenevre, İsviçre içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.989 ile yılın geri kalan zamanından %15 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Cenevre içindeki ortalama bir kiralık araçtan %10 daha pahalı. Cenevre içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 3.472, Cenevre, İsviçre içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Cenevre, İsviçre içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.958 ile yılın geri kalan zamanından %15 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Cenevre içindeki ortalama bir kiralık araçtan %10 daha pahalı. Cenevre içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Hyundai i10
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 2.263

3 Tem - 7 Tem
Hyundai i10
Ford Fiesta
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 2.309

3 Tem - 7 Tem
Ford Fiesta
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 2.543

3 Tem - 7 Tem
Hyundai Accent Hatch

Cenevre araç kiralama rehberi

Cenevre için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Europcar

2 konum
Genel bakış

Temizlik

9,5

Konfor

9,0

Genel

8,6

Alış Yeri/İade Yeri

8,8

Value

8,5

Enterprise Rent-A-Car

2 konum

Alamo

2 konum
Genel bakış

Temizlik

8,7

Konfor

8,4

Genel

8,1

Alış Yeri/İade Yeri

7,8

Value

7,6

Dollar

3 konum
Genel bakış

Temizlik

8,3

Konfor

8,3

Genel

7,6

Alış Yeri/İade Yeri

8,6

Value

6,3
Genel bakış

Temizlik

8,1

Konfor

8,3

Genel

7,5

Alış Yeri/İade Yeri

7,9

Value

7,2

Budget

2 konum
Genel bakış

Temizlik

8,2

Konfor

7,9

Genel

7,7

Alış Yeri/İade Yeri

7,5

Value

7,9

Hertz

5 konum
Genel bakış

Temizlik

8,3

Konfor

8,1

Genel

7,5

Alış Yeri/İade Yeri

7,7

Value

7,5

Thrifty

3 konum
Genel bakış

Temizlik

7,9

Konfor

7,1

Genel

6,7

Alış Yeri/İade Yeri

6,7

Value

6,9

Cenevre içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Cenevre seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Alamo

Popüler Araç Türleri

Economy, Passenger Van, Compact

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 1.232

En Popüler Model

Jeep Compass
Alamo, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Cenevre araç kiralama acentesidir. Europcar ve Enterprise Rent-A-Car, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Cenevre şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Passenger Van ve Compact.
Cenevre içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 1.232'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 2.363'den başlamasını bekleyebilirsin.
Jeep Compass, son 7 gün içinde Cenevre içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Class Compact Wagon araç modelini de tercih etmektedir.

Cenevre içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Cenevre içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Cenevre, İsviçre içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Cenevre içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Alamo, Europcar ve Hertz, Cenevre içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Temmuz ayında Cenevre içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Temmuz ayında Cenevre seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Temmuz ayında Cenevre ortalama olarak 82 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 20 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Cenevre içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 5.830'dir.

Cenevre, İsviçre için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Cenevre için hız sınırı: 50 km/saat. Cenevre ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 80 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Cenevre içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Cenevre içinde hangi araç kiralama şirketi Mercedes-Benz V-Class model araca sahip?

Cenevre, İsviçre içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Cenevre, Haziran ayında genellikle 92 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 18 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Cenevre içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

Cenevre içinde sıcaklıklar Cenevre bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Cenevre içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Cenevre çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 18 °C ve yağış miktarının Cenevre civarında olmasını bekleyebilirler.

momondo Cenevre içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Cenevre içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Cenevre içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Cenevre içindeki araçlar için 62 operatör mevcuttur.

Cenevre içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Cenevre dahil olmak üzere ülkeye göre sürücü yaş sınırı farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücüler en az 18 yaşında olmalıdır. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni tavsiye ediyoruz.

Cenevre içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Cenevre içinde araç kiralarken tüm sürücülerin geçerli bir ehliyete sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Cenevre içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Cenevre içinde aracını momondo üzerinden arama yaparak kiralamasın çünkü bu sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, binlerce araç kiralama web sitesinden kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını bulmana ve karşılaştırmana olanak tanır.

momondo, Cenevre içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sonuçlarını fiyata, kapasiteye, araç özelliklerine, iade ve alış konumuna ve çok daha fazlasına göre filtrelemene olanak tanıyarak Cenevre içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur.

momondo, Cenevre içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Cenevre içindeki ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtrelemene olanak tanır.

momondo üzerinden Cenevre içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. Adil yakıt politikası, Cenevre dahil tüm araç kiralama noktaları için momondo üzerinden sunulan spesifik bir filtredir.

momondo üzerinden Cenevre içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. Cenevre içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

momondo üzerinden Cenevre içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

momondo, Cenevre içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araçları arayabileceğin özel bil filtre sunmaktadır.


Cenevre seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
25.6 Sal
Öğlen
2.7 Sal
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Cenevre konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun