Cenevre içinde Hertz araç kiralama

Cenevre içindeki Hertz kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Cenevre, İsviçre
29 Oca — 5 Şub
Aynı iade yeri
Cenevre, İsviçre
29.1 Cmt
Öğle
5.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Cenevre - Hertz şubeleri

Aşağıdan Cenevre içindeki tüm Hertz kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

7,9

Konfor

7,6

Genel

7,1

Value

7,4

Cenevre içindeki Hertz kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Cenevre içinde Hertz acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Tüm Hertz kiralık araçlarının iç ve dış yüzeylerini dezenfekte edilmesi gibi alınan gelişmiş temizlik yöntemleri, KOVİD-19 salgını boyunca uygulanan güvenlik önlemlerinden sadece biridir. Hertz ayrıca, Cenevre içindeki müşterilerinin ve çalışanlarının kendilerini güvende hissetmesi için şu ek politikaları uygulamaktadır:
  • Temizlenen tüm kiralık araçlarda "Gold Standard Clean" mührü
  • Gelişmiş çalışan eğitimi

 • Hertz acentesinin Cenevre Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Hertz, Cenevre Havalimanı içinde 2 noktada hizmet vermektedir. Hertz Geneva Airport French Side ve Geneva Airport Swiss Side konumlarında yer alır.

 • Hertz, Cenevre içindeki kiralık araçlarda iptal seçeneği sunuyor mu?

  Evet. Hertz, Cenevre içindeki kiralık araçlar için ücretsiz iptal seçeneği sunuyor fakat son dakika yapılan iptallerde ücret kesilebilir. Ücretler ve iptal politikaları hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsan Hertz - Cenevre şubelerinden birini arayabilirsin. Konumlar sekmesinin altından telefon numaraları listesini görmek için buraya tıkla.

 • Cenevre içinde kaç tane Cenevre araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Hertz, Cenevre içinde 5 araç kiralama noktasında hizmet vermektedir. 60 Rue De Berne, kullanıcı verilerimize göre en popüler konumdur. Geçtiğimiz 12 ay içinde kullanıcılarımız (%34 oranında) Cenevre içinde Hertz acentesinden araç kiralarken Hertz - 60 Rue De Berne konumundan kiralamayı tercih etti.