Sakiz Araç Kiralama

Ucuz Sakiz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Sakiz, Sakız, Yunanistan
4 Ara — 11 Ara
Aynı iade yeri
Sakiz, Sakız, Yunanistan
4.12 Cum
Öğle
11.12 Cum
Öğle

Sakiz Araç Kiralama Rehberi

Sakiz için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.2

2 yoruma göre


Sakiz ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Mikonos Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Sakiz Araç Kiralama

Kasım ayında, momondo kullancıları için 206, Sakiz kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Sakiz içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, Enterprise ve National, Sakiz içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Sakiz içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Sakiz içinde Aralık ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Aralık ayında Sakiz içinde hafta sonu araç kiralamak için ortalama ₺ 371 olmak üzere ₺ 300 kadar düşük fiyatlar bulduk. Daha fazla opsiyonla yaklaşık ₺ 177 olmak üzere bir haftalık kiralama için en düşük fiyat ₺ 177 idi.

Sakiz içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Sakiz içinde 2 konumda günlük ortalama ₺ 334 araç kiralama fiyatı ile AbbyCar Car Rentals, Sakiz içindeki en ucuz tedarikçidir. momondo kullanıcılarının Sakiz içinde AbbyCar Car Rentals tedarikçisinden buldukları en ucuz fırsatın fiyatı ₺ 157'dir.

Sakiz içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Sakiz içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Alamo, Enterprise ve National dahil olmak üzere Sakiz içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Sakiz içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Autounion Car Rental, Sakiz içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Sakiz içinde 3 konumda günlük ₺ 786 ödemeyi bekleyebilirsin.

Sakiz için hız limiti nedir?

Sakiz içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Sakiz civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Sakiz içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.


Sakiz seyahatini planlamaya başla