Sakiz, Yunanistan Araç Kiralama

Ucuz Sakiz, Yunanistan kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Sakiz, Sakız, Yunanistan
30 Eyl — 7 Eki
Aynı iade yeri
Sakiz, Sakız, Yunanistan
30.9 Per
Öğle
7.10 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Sakiz, Yunanistan araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 116 - ₺ 524

Tüm Araç Türleri

₺ 116 - ₺ 1.287

₺ 204, Sakiz, Yunanistan içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Sakiz, Yunanistan içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 116 ile yılın geri kalan zamanından %44 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Sakiz içindeki ortalama bir kiralık araçtan %31 daha ucuzdur. Sakiz içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Sakiz Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Sakiz Araç Kiralama Rehberi

Sakiz, Yunanistan için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

4,0

Alış/İade

4,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0

Sakiz, Yunanistan ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Mikonos Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Sakiz Araç Kiralama

Eylül ayında, momondo kullancıları için 61, Sakiz kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Sakiz içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Europcar, Sakiz içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Sakiz içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Sakiz, Yunanistan içinde Ekim ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Ekim ayında Sakiz içinde hafta sonu araç kiralamak için ortalama ₺ 226 olmak üzere ₺ 178 kadar düşük fiyatlar bulduk. Daha fazla opsiyonla yaklaşık ₺ 199 olmak üzere bir haftalık kiralama için en düşük fiyat ₺ 184 idi.

Sakiz içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Sakiz içinde 2 konumda günlük ortalama ₺ 366 araç kiralama fiyatı ile AbbyCar Car Rentals, Sakiz içindeki en ucuz tedarikçidir. momondo kullanıcılarının Sakiz içinde AbbyCar Car Rentals tedarikçisinden buldukları en ucuz fırsatın fiyatı ₺ 172'dir.

Sakiz içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Europcar, Sakiz, Yunanistan içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Sakiz, Yunanistan içinde 3 konumda günlük ₺ 496 ödemeyi bekleyebilirsin.

Sakiz, Yunanistan için hız limiti nedir?

Sakiz içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Sakiz civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Sakiz içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

momondo Eylül içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Sakiz içinde Eylül ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Sakiz içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir.

Sakiz içinde sıcaklıklar Kuzey Ege bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Eylül ayında Kuzey Ege için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 10,5 mm yağış beklentisi ile 23 °C civarındadır. Sakiz içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Sakiz içindeki havalimanlarında araç kiralama

Sakiz yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın