Kandiye, Yunanistan Araç Kiralama

Ucuz Kandiye, Yunanistan kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Kandiye, Heraklion, Yunanistan
5 Şub — 12 Şub
Aynı iade yeri
Kandiye, Heraklion, Yunanistan
5.2 Cmt
Öğle
12.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Kandiye Araç Kiralama Rehberi

Kandiye, Yunanistan için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

6,0

Genel

6,0

Value

6,0

Kandiye, Yunanistan ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Kandiye N. Kazantzakis Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Kandiye Araç Kiralama

 • KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Kandiye içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

  Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Budget, Enterprise ve Dollar, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Kandiye içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

 • Kandiye, Yunanistan içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

  Kandiye içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Budget, Enterprise ve Dollar, Kandiye içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

 • Kandiye, Yunanistan için hız limiti nedir?

  Kandiye içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Kandiye civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Kandiye içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

 • Kandiye içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

  Verilerimize göre çoğu momondo kullanıcısı Kandiye içinde Fiat Panda kiralıyor ve Hyundai Accent en popüler ikinci seçenek. Fiat Panda kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 221 civarında olduğunu hatırlatalım. Kullanıcılarımızdan bazıları Kandiye içinde günlük ₺ 51 gibi düşük bir fiyattan kiralık Fiat Panda araçlar buldu. Kandiye içinde Hyundai Accent kiralık araçların günlük ortlama fiyatı ₺ 266 civarındadır ve bulunan en ucuz fırsat günlük ₺ 50'dir.

 • Kandiye içinde hangi araç kiralama şirketi BMW 4 Series Convertible model araca sahip?

  Hertz, Kandiye içinde BMW 4 Series Convertible model araç sunan en popüler araç kiralama şirketidir. Hertz acentesinden BMW 4 Series Convertible model araç kiralamanın ücreti günlük ortalama ₺ 4.011'dir.

 • momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

  Kandiye içinde Ocak ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Kandiye içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir.

 • Kandiye içinde sıcaklıklar Girit bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

  Kandiye içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Ocak ayında Girit içinde sıcaklıkların 12 °C ve yağış ihtimalinin 138 mm civarında olduğunu unutma.


Kandiye seyahatini planlamaya başla