En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Midilli, Kuzey Ege araba kiralama

Midilli, Kuzey Ege içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
16.6 Paz
23.6 Paz

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Midilli, Kuzey Ege kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Midilli, Kuzey Ege içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Midilli içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Midilli içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Midilli içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Midilli içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Exer Rent a Car acentesinden bulunmaktadır. Exer Rent a Car ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 485 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Midilli içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 901'dir.

Midilli içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Suzuki Celerio ve Toyota Aygo, Midilli içindeki en popüler kiralık araç modelleridir. Midilli içinde Suzuki Celerio kiralık araç fiyatları, hangi şirketten araç kiraladığına göre farklılık gösterebilir fakat çoğu kullanıcımız kiralık aracını, günlük ortalama ₺ 1.295 ve günlük en düşük ₺ 606 fiyata buldu. Toyota Aygo kiralık araçların fiyatı değişkenlik göstermektedir fakat genellikle en düşük fiyat günlük ₺ 485 ve ortalama fiyat günlük ₺ 1.274 civarındadır.

momondo'da bulunan Midilli, Kuzey Ege araç kiralama fırsatları

Midilli içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 379 - ₺ 2.256

Tüm Araç Türleri

₺ 379 - ₺ 2.922

₺ 1.127, Midilli, Yunanistan içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Midilli, Yunanistan içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 379 ile yılın geri kalan zamanından %67 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Midilli içindeki ortalama bir kiralık araçtan %24 daha ucuzdur. Midilli içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Midilli küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.564, Midilli, Yunanistan içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Midilli, Yunanistan içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.507 ile yılın geri kalan zamanından %42 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Midilli içindeki ortalama bir kiralık araçtan %43 daha pahalı. Midilli içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Midilli standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.282, Midilli, Yunanistan içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Midilli, Yunanistan içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 3.525 ile yılın geri kalan zamanından %7 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Midilli içindeki ortalama bir kiralık araçtan %56 daha pahalı. Midilli içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.300, Midilli, Yunanistan içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Midilli, Yunanistan içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.121 ile yılın geri kalan zamanından %14 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Midilli içindeki ortalama bir kiralık araçtan %12 daha ucuzdur. Midilli içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Midilli SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.582, Midilli, Yunanistan içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Midilli, Yunanistan içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 4.080 ile yılın geri kalan zamanından %13 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Midilli içindeki ortalama bir kiralık araçtan %59 daha pahalı. Midilli içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Midilli minibüs kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Fiat Panda
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.166

20 Haz - 24 Haz
Fiat Panda
Hyundai i10
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.192

26 Haz - 30 Haz
Hyundai i10
Volkswagen Polo
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.279

20 Haz - 24 Haz
Volkswagen Polo

Midilli araç kiralama rehberi

Midilli, Kuzey Ege için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Autounion Car Rental

4 konum

Budget

2 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

Enterprise Rent-A-Car

2 konum

Avance Rent a Car

3 konum

Caldera

2 konum

SURPRICE CAR RENTAL

5 konum

Alamo

2 konum
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

6,0

Genel

5,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,0

Value

6,0

Midilli içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Midilli seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Alamo

Popüler Araç Türleri

Mini, Economy, Compact

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 720

En Popüler Model

Fiat Panda
Alamo, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Midilli araç kiralama acentesidir. Exer Rent a Car ve Caldera, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Midilli şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Mini, Economy ve Compact.
Midilli içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 720'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.364'den başlamasını bekleyebilirsin.
Fiat Panda, son 7 gün içinde Midilli içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Skoda Citigo araç modelini de tercih etmektedir.

Midilli içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Midilli içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Midilli, Yunanistan içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

₺ 1.360 gibi düşük fiyatlardan başlayan ucuz fırsatlar dahil olmak üzere Temmuz ayı için Midilli içinde hafta sonu araç kiralamanın maaliyeti ₺ 1.920 tutmaktadır. Temmuz ayında Midilli içinde bir haftalık kiralık araç bakan kullanıcıların gördüğü ortalama fırsat fiyatı ₺ 1.183 idi - fakat ₺ 885 kadar düşük fiyatlara da tarih ve araç seçeneklerine göre ulaşmak mümkündü.

Midilli, Yunanistan için hız limiti nedir?

Midilli içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Midilli civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Midilli içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Midilli, Yunanistan içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Midilli içinde Haziran ayında sıcaklık 24 °C civarında seyreder ve 6 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

Midilli içinde sıcaklıklar Kuzey Ege bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Midilli içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Kuzey Ege genelinde sıcaklıkların genellikle 23 °C ve yağış miktarının 8 mm olduğunu bilmen önemli.

momondo Midilli içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Midilli içindeki araçlar için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Midilli içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Midilli içindeki araçlar için mevcut olan operatör sayısı şudur: 63.

Midilli içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücü yaş sınırı, Midilli dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Bazı AB ülkelerinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan senden genç sürücü ek ücreti alınabilir. Rezervasyon yapmadan önce tercih ettiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni öneriyoruz.

Midilli içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Midilli içinde araç kiralarken tüm sürücülerin eksiksiz ve geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Sürücü belgesi, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulmalıdır. Bu belge ayrıca olası para cezalarından kaçınmak için de gerekli olabilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Aracını kiralamadan önce rezervasyonunu yapacağın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek gerekli belgeleri öğrenmeni öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Midilli içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Midilli içinde kiralık aracını momondo'u kullanarak rezerve etmelisin çünkü bu ücretsiz, kullanımı kolay ve hızlıdır. Ayrıca tasarruf etmeni de sağlar. momondo, senin için araç kiralama fiyatlarını ve politikalarını bulur, tek yapman gereken seçenekleri karşılaştırmak ve seyahatin için en iyi aracı seçmektir.

momondo, Midilli içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, farklı filtreleme seçenekleri ile aramanı daraltarak Midilli içindeki harika kiralık araçları bulmanı kolaylaştır. Aramanı, fiyata, araç sınıfına, konuma ve daha fazlasına göre filtreleyebilirsin.

momondo, Midilli içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Tabi ki! momondo, kullanıcıların Midilli içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

momondo üzerinden Midilli içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. momondo üzerinden Midilli içindeki kiralık araçlar için arama yaptıktan sonra adil yakıt politikası filtresini seçmen yeterli.

momondo üzerinden Midilli içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. momondo, Midilli içindeki araç kiralama şirketlerinden gelişmiş temizlik hizmeti sunan belirli fırsatları sana gösterebilir.

momondo üzerinden Midilli içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet. Midilli içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araç fırsatları, momondo üzerinden bulunabilir.


Midilli seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
16.6 Paz
Öğlen
23.6 Paz
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Midilli konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Midilli popüler kiralık araç acenteleri