Midilli, Yunanistan Araç Kiralama

Ucuz Midilli, Yunanistan kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Midilli, Midilli Adası, Yunanistan
29 Eki — 5 Kas
Aynı iade yeri
Midilli, Midilli Adası, Yunanistan
29.10 Cum
Öğle
5.11 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Midilli, Yunanistan araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 137 - ₺ 558

Tüm Araç Türleri

₺ 137 - ₺ 1.524

₺ 178, Midilli, Yunanistan içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Midilli, Yunanistan içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 137 ile yılın geri kalan zamanından %24 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Midilli içindeki ortalama bir kiralık araçtan %52 daha ucuzdur. Midilli içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Midilli Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Midilli Araç Kiralama Rehberi

Midilli, Yunanistan için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Alış/İade

2,0

Fiyat-kalite dengesi

2,0

Midilli, Yunanistan ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Samos Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Midilli Araç Kiralama

Ekim ayında, Midilli için 10 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Midilli içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Budget ve Enterprise, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Midilli içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Midilli içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Midilli içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki 2 konumundan birinde Alamo ile kiralayabilirsin. ₺ 170, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 344 ödemeyi bekleyebilirsin.

Kasım ayında Midilli içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Midilli seyahatine Kasım ayında çıkacaksan hava ve yol koşullarına en iyi şekilde hazırlanabilmek için ekonomik bir araç kiralamanı öneriyoruz. Ekonomik sınıf bir araba hem ıslak hem de kuru yol şartları ile baş edebilir. Bu şartlar, sıcaklıkların 12 °C civarında ve yağış miktarının ortalama 145 mm olduğu Midilli şehrinde Kasım ayı boyunca görülmektedir. Midilli içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 300'dir.

Midilli içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Enterprise, Midilli, Yunanistan içinde 2 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 363'dir.

Midilli, Yunanistan için hız limiti nedir?

Midilli içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Midilli civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Midilli içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Midilli içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Fiat Panda ve Chevrolet Spark, Midilli içindeki en popüler kiralık araç modelleridir. Midilli içinde Fiat Panda kiralık araç fiyatları, hangi şirketten araç kiraladığına göre farklılık gösterebilir fakat çoğu kullanıcımız kiralık aracını, günlük ortalama ₺ 145 ve günlük en düşük ₺ 117 fiyata buldu. Chevrolet Spark kiralık araçların fiyatı değişkenlik göstermektedir fakat genellikle en düşük fiyat günlük ₺ 117 ve ortalama fiyat günlük ₺ 132 civarındadır.

Midilli, Yunanistan içinde Ekim ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Midilli içinde Ekim ayında sıcaklık 19 °C civarında seyreder ve 38 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Ekim içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Midilli içinde sıcaklıklar genellikle Ekim ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Midilli içinde sıcaklıklar Kuzey Ege bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ekim ayında Midilli içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Kuzey Ege genelinde sıcaklıkların genellikle 19 °C ve yağış miktarının 34 mm olduğunu bilmen önemli.


Midilli içindeki havalimanlarında araç kiralama

Midilli yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Midilli seyahatini planlamaya başla