Midilli Araç Kiralama

Ucuz Midilli kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Midilli, Midilli Adası, Yunanistan
27 Oca — 3 Şub
Aynı iade yeri
Midilli, Midilli Adası, Yunanistan
27.1 Çar
Öğle
3.2 Çar
Öğle

Midilli Araç Kiralama Rehberi

Midilli için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.6

1 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 2.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 2.0

1 yoruma göre


Midilli ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Samos Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Midilli Araç Kiralama

Ocak ayında, Midilli için 523 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Midilli içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Alamo, National ve Avis, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Midilli içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Midilli içinde Şubat ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

₺ 244 gibi düşük fiyatlardan başlayan ucuz fırsatlar dahil olmak üzere Şubat ayı için Midilli içinde hafta sonu araç kiralamanın maaliyeti ₺ 310 tutmaktadır. Şubat ayında Midilli içinde bir haftalık kiralık araç bakan kullanıcıların gördüğü ortalama fırsat fiyatı ₺ 275 idi - fakat ₺ 136 kadar düşük fiyatlara da tarih ve araç seçeneklerine göre ulaşmak mümkündü.

Midilli içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Midilli içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki 2 konumundan birinde Alamo ile kiralayabilirsin. ₺ 136, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 274 ödemeyi bekleyebilirsin.

Midilli içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Midilli için Alamo, National ve Avis gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Midilli içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Şubat ayında Midilli içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Şubat ayında sıcaklıkların ortalama 12 °C olduğu ve genellikle 75 mm yağış alan Midilli destinasyonuna seyahat edeceksen standart bir araç kiralamayı düşünebilirsin. Midilli seyahatine çıkanlar arasında da popüler bir tercih olan standart araçlar, Şubat ayında değişiklik gösteren sıcaklıklarla ve yağışlarla baş edebilmektedir. Midilli içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 1.334'dir.

Midilli içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

SURPRICE CAR RENTAL , Midilli içinde 5 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 529'dir.

Midilli için hız limiti nedir?

Midilli içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Midilli civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Midilli içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Midilli, Yunanistan içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Midilli içinde Ocak ayında sıcaklık 10 °C civarında seyreder ve 130 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Midilli içinde Ocak ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Midilli içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Midilli içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Opel Corsa, Chevrolet Spark ve Fiat Panda, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Midilli içinde sıcaklıklar Kuzey Ege bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Midilli içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Kuzey Ege genelinde sıcaklıkların genellikle 10 °C ve yağış miktarının 120 mm olduğunu bilmen önemli.


Midilli seyahatini planlamaya başla