Kazablanka, Casablanca-Settat içinde Araç Kiralama

Kazablanka, Casablanca-Settat içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Kazablanka, Fas
2 Haz — 9 Haz
Aynı iade yeri
Kazablanka, Fas
2.6 Per
Öğle
9.6 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

Kazablanka, Casablanca-Settat kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Kazablanka, Casablanca-Settat içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 34

21 Haz - 29 Haz
Toyota Fortuner
Peugeot 207
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 17

21 Haz - 29 Haz
Peugeot 207
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 48

22 Haz - 30 Haz
Toyota Fortuner
Fiat 500
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 25

22 Haz - 30 Haz
Fiat 500
Mitsubishi Colt
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 17

21 Haz - 29 Haz
Mitsubishi Colt
Kia Forte
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 26

30 May - 4 Haz
Kia Forte
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 76

18 Haz - 30 Tem
Toyota Fortuner
Kia Forte
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 35

30 May - 4 Haz
Kia Forte
Mitsubishi Colt
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 26

30 May - 4 Haz
Mitsubishi Colt

momondo'da bulunan Kazablanka, Casablanca-Settat araç kiralama fırsatları

Kazablanka içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 135 - ₺ 660

Tüm Araç Türleri

₺ 135 - ₺ 849

₺ 371, Kazablanka, Fas içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Kazablanka, Fas içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 135 ile yılın geri kalan zamanından %64 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Kazablanka içindeki ortalama bir kiralık araçtan %27 daha ucuzdur. Kazablanka içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kazablanka Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 472, Kazablanka, Fas içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Kazablanka, Fas içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 285 ile yılın geri kalan zamanından %40 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Kazablanka içindeki ortalama bir kiralık araçtan %6 daha ucuzdur. Kazablanka içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kazablanka Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 501, Kazablanka, Fas içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Kazablanka, Fas içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Haziran ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 650 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Kazablanka içindeki ortalama bir kiralık araçtan %1 daha ucuzdur. Kazablanka içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kazablanka SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Mitsubishi Colt
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 17

21 Haz - 29 Haz
Mitsubishi Colt
Kia Forte
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 24

22 Haz - 30 Haz
Kia Forte
Fiat 500
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 17

22 Haz - 30 Haz
Fiat 500

Kazablanka araç kiralama rehberi

Kazablanka, Casablanca-Settat için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Kazablanka içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Kazablanka içindeki en popüler oteller

Kazablanka İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Kazablanka içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Haziran ayında Kazablanka içinde hafta sonu araç kiralamak için ortalama ₺ 533 olmak üzere ₺ 533 kadar düşük fiyatlar bulduk. Daha fazla opsiyonla yaklaşık ₺ 356 olmak üzere bir haftalık kiralama için en düşük fiyat ₺ 261 idi.

Kazablanka seyahatinde en iyi fırsatları Locationauto tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. konumda sunduğun günlük ortalama ₺ 261 fiyat ile Locationauto araç kiralamak için harika bir şirkettir.

Çoğu durumda Kazablanka için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Kazablanka içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Budget, Kazablanka, Fas içinde 2 konumla en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları Kazablanka, Fas içinde Budget şirketinden araç kiralarken genellikle günlük yaklaşık ₺ 345 fiyata sahip fırsatlar bulmaktadır.

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Kazablanka için hız sınırı: 60 km/saat. Kazablanka ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 100 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Kazablanka içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Kazablanka, Mayıs ayında genellikle 20 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 17 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Kazablanka içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

Mayıs ayında Kazablanka içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Casablanca-Settat çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 17 °C ve yağış miktarının Kazablanka civarında olmasını bekleyebilirler.


Kazablanka civarındaki popüler havalimanlarında yer alan araç kiralama şirketleri

Kazablanka civarındaki bu popüler havalimanlarında araç kirala

Kazablanka seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Kazablanka içindeki kiralık araçları momondo üzerinden aramalısın çünkü bu sana zaman kazandırır ve ücretsizdir. Tüm kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını buluruz, tek yapman gereken senin ve seyahatin için en iyi seçeneği seçmektedir.

momondo, sana aramanı daraltabileceğin faydalı filtreler sağlayarak Kazablanka içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur. Fiyat, araç türü, kiralama şirketi ve belirli politikalar dahil olmak üzere çok sayıda farklı filtre seçeneği mevcuttur.

Evet. momondo, sadece ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını öne çıkaran bir filtreye sahiptir. Bu filtre, Kazablanka içindeki araçlar dahil momondo üzerinden yapılan tüm araç kiralama aramalarında mevcuttur.

Evet. Adil yakıt politikası, Kazablanka dahil tüm araç kiralama noktaları için momondo üzerinden sunulan spesifik bir filtredir.

Kazablanka dahil tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetleri, momondo üzerinden bulunabilir.

momondo, Kazablanka içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araçları arayabileceğin özel bil filtre sunmaktadır.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.