En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Kazablanka, Casablanca-Settat araba kiralama

Kazablanka, Casablanca-Settat içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
24.6 Pzt
1.7 Pzt

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Kazablanka, Casablanca-Settat kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Kazablanka, Casablanca-Settat içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Kazablanka içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Kazablanka içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Kazablanka içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Kazablanka içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle ADDCAR RENTAL acentesinden bulunmaktadır. ADDCAR RENTAL ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 272 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Kazablanka içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 273'dir.

Kazablanka içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

10 konum ile ADDCAR RENTAL , Kazablanka içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Kazablanka içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Kia Picanto, Kazablanka içindeki en popüler kiralık araç modelidir. Kullanıcılarımız Kazablanka içindeki kiralık Kia Picanto modellerini günlük ₺ 272 gibi düşük bir fiyata buldu fakat günlük ortalama fiyatlar ₺ 707 civarındadır.Dacia Duster, günlük ortalama ₺ 1.205 fiyata ve günlük ₺ 635 gibi düşük fırsatlara Kazablanka içindeki diğer bir popüler kiralık araç modelidir.

momondo'da bulunan Kazablanka, Casablanca-Settat araç kiralama fırsatları

Kazablanka içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 500 - ₺ 1.151

Tüm Araç Türleri

₺ 698 - ₺ 2.366

₺ 769, Kazablanka, Fas içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Kazablanka, Fas içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 500 ile yılın geri kalan zamanından %36 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Kazablanka içindeki ortalama bir kiralık araçtan %34 daha ucuzdur. Kazablanka içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kazablanka küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.251, Kazablanka, Fas içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Kazablanka, Fas içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 599 ile yılın geri kalan zamanından %53 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Kazablanka içindeki ortalama bir kiralık araçtan %8 daha pahalı. Kazablanka içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kazablanka standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.470, Kazablanka, Fas içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Kazablanka, Fas içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.278 ile yılın geri kalan zamanından %14 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Kazablanka içindeki ortalama bir kiralık araçtan %22 daha pahalı. Kazablanka içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.515, Kazablanka, Fas içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Kazablanka, Fas içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 963 ile yılın geri kalan zamanından %62 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Kazablanka içindeki ortalama bir kiralık araçtan %55 daha pahalı. Kazablanka içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kazablanka SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.148, Kazablanka, Fas içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Kazablanka, Fas içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 751 ile yılın geri kalan zamanından %35 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Kazablanka içindeki ortalama bir kiralık araçtan %1 daha ucuzdur. Kazablanka içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Fiat Panda
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 507

29 Haz - 15 Tem
Fiat Panda
Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 565

29 Haz - 15 Tem
Renault Clio
Ford Focus
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 621

29 Haz - 15 Tem
Ford Focus

Kazablanka araç kiralama rehberi

Kazablanka, Casablanca-Settat için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Autounion Car Rental

6 konum

AIRCAR

3 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

8,0

Value

8,0

ADDCAR RENTAL

10 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

7,0

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

6,0

GREEN MOTION

4 konum
Genel bakış

Temizlik

2,6

Konfor

4,6

Genel

4,0

Alış Yeri/İade Yeri

4,0

Value

3,3
Genel bakış

Temizlik

4,0

Konfor

3,6

Genel

3,6

Alış Yeri/İade Yeri

3,6

Value

3,2

diRENT

7 konum

DRIVUS

6 konum

SURPRICE CAR RENTAL

6 konum

Kazablanka içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Kazablanka seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

ADDCAR RENTAL

Popüler Araç Türleri

Mini, Economy, SUV

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 321

En Popüler Model

Kia Picanto
ADDCAR RENTAL , bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Kazablanka araç kiralama acentesidir. UNITED RENT A CAR ve North Car Rental, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Kazablanka şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Mini, Economy ve SUV.
Kazablanka içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 321'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 358'den başlamasını bekleyebilirsin.
Kia Picanto, son 7 gün içinde Kazablanka içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Dacia Duster araç modelini de tercih etmektedir.

Kazablanka içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Kazablanka içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Kazablanka, Fas içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Kazablanka için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Kazablanka içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Kazablanka, Fas için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Kazablanka için hız sınırı: 60 km/saat. Kazablanka ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 100 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Kazablanka içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Kazablanka içinde hangi araç kiralama şirketi Land Rover Range Rover Sport model araca sahip?

Kazablanka, Fas içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Kazablanka, Haziran ayında genellikle 0 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 20 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Kazablanka içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

Kazablanka içinde sıcaklıklar Casablanca-Settat bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Kazablanka içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Casablanca-Settat çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 20 °C ve yağış miktarının Kazablanka civarında olmasını bekleyebilirler.

momondo Kazablanka içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Kazablanka içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Kazablanka içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Kazablanka içindeki araçlar için 174 operatör mevcuttur.

Kazablanka içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Kazablanka dahil olmak üzere ülkeye göre sürücü yaş sınırı farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücüler en az 18 yaşında olmalıdır. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni tavsiye ediyoruz.

Kazablanka içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Kazablanka içinde araç kiralarken tüm sürücülerin eksiksiz ve geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Sürücü belgesi, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulmalıdır. Bu belge ayrıca olası para cezalarından kaçınmak için de gerekli olabilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Aracını kiralamadan önce rezervasyonunu yapacağın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek gerekli belgeleri öğrenmeni öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Kazablanka içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Kazablanka içindeki kiralık araçları momondo üzerinden aramalısın çünkü bu sana zaman kazandırır ve ücretsizdir. Tüm kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını buluruz, tek yapman gereken senin ve seyahatin için en iyi seçeneği seçmektedir.

momondo, Kazablanka içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sana aramanı daraltabileceğin faydalı filtreler sağlayarak Kazablanka içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur. Fiyat, araç türü, kiralama şirketi ve belirli politikalar dahil olmak üzere çok sayıda farklı filtre seçeneği mevcuttur.

momondo, Kazablanka içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, sadece ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını öne çıkaran bir filtreye sahiptir. Bu filtre, Kazablanka içindeki araçlar dahil momondo üzerinden yapılan tüm araç kiralama aramalarında mevcuttur.

momondo üzerinden Kazablanka içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. Adil yakıt politikası, Kazablanka dahil tüm araç kiralama noktaları için momondo üzerinden sunulan spesifik bir filtredir.

momondo üzerinden Kazablanka içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Kazablanka dahil tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetleri, momondo üzerinden bulunabilir.

momondo üzerinden Kazablanka içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

momondo, Kazablanka içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araçları arayabileceğin özel bil filtre sunmaktadır.


Kazablanka seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
24.6 Pzt
Öğlen
1.7 Pzt
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Kazablanka konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Kazablanka'da popüler kiralık araba türleri