Kazablanka Araç Kiralama

Ucuz Kazablanka kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Kazablanka, Fas
6 Ara — 13 Ara
Aynı iade yeri
Kazablanka, Fas
6.12 Paz
Öğle
13.12 Paz
Öğle

Kazablanka Araç Kiralama Rehberi

Kazablanka için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 7.2

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.2

2 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.0

4 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

2 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.5

9 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.0

3 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 2.0

1 yoruma göre


Kazablanka ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Kazablanka Muhammed V Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Kazablanka Araç Kiralama

Kasım ayında, momondo kullancıları için 68, Kazablanka kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Kazablanka içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Kazablanka içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Kazablanka içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Kazablanka seyahatinde en iyi fırsatları Locationauto tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. konumda sunduğun günlük ortalama ₺ 72 fiyat ile Locationauto araç kiralamak için harika bir şirkettir.

Kazablanka içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Kazablanka için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Kazablanka içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Kazablanka içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

diRENT, Kazablanka içinde 5 konumla en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları Kazablanka içinde diRENT şirketinden araç kiralarken genellikle günlük yaklaşık ₺ 341 fiyata sahip fırsatlar bulmaktadır.

Kazablanka için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Kazablanka için hız sınırı: 60 km/saat. Kazablanka ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 100 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Kazablanka içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.


Fas - diğer şehirlerdeki araçlar


Kazablanka seyahatini planlamaya başla