Mardin Araç Kiralama

Ucuz Mardin kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Mardin, Türkiye
6 Ara — 13 Ara
Aynı iade yeri
Mardin, Türkiye
6.12 Paz
Öğle
13.12 Paz
Öğle

Mardin Araç Kiralama Rehberi

Mardin için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 9.0

2 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

1 yoruma göre


Mardin ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Batman Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Mardin Araç Kiralama

Kasım ayında, Mardin için şu ana kadar momondo üzerinden 17 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Mardin içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Alamo, Enterprise ve National, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mardin içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Mardin içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Mardin seyahatinde en iyi fırsatları Avis tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. konumda sunduğun günlük ortalama ₺ 573 fiyat ile Avis araç kiralamak için harika bir şirkettir.

Mardin içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Mardin içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, Enterprise ve National gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Mardin içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Budget, 1 konumda sahiptir. momondo kullanıcıları, bu noktalardan araç kiralarken günlük ortalama ₺ 866 ödemeyi bekleyebilirler.

Mardin için hız limiti nedir?

Mardin hız limiti 50 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Mardin çevresindeki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.


Mardin seyahatini planlamaya başla