San Francisco, Kaliforniya Araç Kiralama

Ucuz San Francisco, CA kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

San Francisco, CA, ABD
12 Ara — 19 Ara
Aynı iade yeri
San Francisco, CA, ABD
12.12 Paz
Öğle
19.12 Paz
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan San Francisco, Kaliforniya araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 364 - ₺ 900

Tüm Araç Türleri

₺ 537 - ₺ 1.726

₺ 446, San Francisco, ABD içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. San Francisco, ABD içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 364 ile yılın geri kalan zamanından %19 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle San Francisco içindeki ortalama bir kiralık araçtan %52 daha ucuzdur. San Francisco içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi San Francisco Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 659, San Francisco, ABD içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. San Francisco, ABD içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 457 ile yılın geri kalan zamanından %31 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle San Francisco içindeki ortalama bir kiralık araçtan %29 daha ucuzdur. San Francisco içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi San Francisco Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 951, San Francisco, ABD içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. San Francisco, ABD içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Haziran ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 605 ile yılın geri kalan zamanından %37 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle San Francisco içindeki ortalama bir kiralık araçtan %4 daha pahalı. San Francisco içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi San Francisco Büyük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 852, San Francisco, ABD içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. San Francisco, ABD içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 645 ile yılın geri kalan zamanından %25 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle San Francisco içindeki ortalama bir kiralık araçtan %8 daha ucuzdur. San Francisco içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi San Francisco SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 890, San Francisco, ABD içindeki Üstü Açık bir aracın ortalama fiyatıdır. San Francisco, ABD içinde düşük fiyatlara Üstü Açık kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 833 ile yılın geri kalan zamanından %7 daha düşüktür. Üstü Açık kiralık bir araç genellikle San Francisco içindeki ortalama bir kiralık araçtan %4 daha ucuzdur. San Francisco içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi San Francisco Üstü Açık kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


San Francisco Araç Kiralama Rehberi

San Francisco, CA için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,9

Konfor

8,9

Genel

8,8

Alış/İade

8,7

Fiyat-kalite dengesi

8,6
Genel bakış

Temizlik

8,7

Konfor

8,8

Genel

8,7

Alış/İade

8,6

Fiyat-kalite dengesi

8,4
Genel bakış

Temizlik

8,4

Konfor

8,2

Genel

8,0

Alış/İade

7,8

Fiyat-kalite dengesi

7,6
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

7,9

Genel

7,5

Alış/İade

7,5

Fiyat-kalite dengesi

7,4
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

7,9

Genel

7,2

Alış/İade

7,0

Fiyat-kalite dengesi

7,3
7,4
İyi
1 yorum3 konum
Genel bakış

Temizlik

7,8

Konfor

7,6

Genel

7,3

Alış/İade

7,1

Fiyat-kalite dengesi

7,2
Genel bakış

Temizlik

7,9

Konfor

7,8

Genel

7,3

Alış/İade

7,1

Fiyat-kalite dengesi

7,3
Genel bakış

Temizlik

7,7

Konfor

7,5

Genel

7,0

Alış/İade

6,7

Fiyat-kalite dengesi

7,0

Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Moscone Center18,1 km
Fisherman's Wharf21,0 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Moscone Center62,7 km
Fisherman's Wharf65,6 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Moscone Center17,9 km
Fisherman's Wharf20,4 km

San Francisco, CA ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve San Francisco Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

San Francisco Araç Kiralama

Aralık ayında, San Francisco için şu ana kadar momondo üzerinden 5 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için San Francisco içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, Enterprise ve Avis, San Francisco içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. San Francisco içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

San Francisco, Kaliforniya içinde Ocak ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Ocak ayında San Francisco içinde hafta sonu araç kiralamak için ortalama ₺ 517 olmak üzere ₺ 466 kadar düşük fiyatlar bulduk. Daha fazla opsiyonla yaklaşık ₺ 678 olmak üzere bir haftalık kiralama için en düşük fiyat ₺ 337 idi.

San Francisco içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

San Francisco içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren Budget sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 672 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız San Francisco içinde günlük ₺ 383 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

San Francisco, CA içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

San Francisco içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, Enterprise ve Avis gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Ocak ayında San Francisco içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

San Francisco seyahatine Ocak ayında çıkacaksan ekonomik bir araç kiralamanı öneriyoruz. Ekonomik bir araç kiraladığında buzlanma veya karla başa çıkman zor olacaktır fakat ılık veya yağmurlu havalar için ekonomik araçlar idealdir. San Francisco / Ocak ayında sıcaklıklar ortalama 12 °C ve yağış miktarı 97 mm civarındadır - ekonomik bir araç kiralamak için bu şartlar idealdir. San Francisco içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 489'dir.

San Francisco içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Hertz, San Francisco, CA içinde 11 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 834'dir.

San Francisco, CA için hız limiti nedir?

San Francisco içindeki hız limiti 40 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 120 km/saat ve San Francisco civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. San Francisco içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

San Francisco içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Ford Escape ve Ford Fiesta, San Francisco içindeki en popüler kiralık araç modelleridir. San Francisco içinde Ford Escape kiralık araç fiyatları, hangi şirketten araç kiraladığına göre farklılık gösterebilir fakat çoğu kullanıcımız kiralık aracını, günlük ortalama ₺ 681 ve günlük en düşük ₺ 488 fiyata buldu. Ford Fiesta kiralık araçların fiyatı değişkenlik göstermektedir fakat genellikle en düşük fiyat günlük ₺ 310 ve ortalama fiyat günlük ₺ 330 civarındadır.

San Francisco, CA içinde Aralık ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle San Francisco içinde Aralık ayında sıcaklık 11 °C civarında seyreder ve 104 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Aralık içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

San Francisco içinde Aralık ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları San Francisco içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler San Francisco içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Ford Fiesta, kiralayabileceğin küçük araçlardandır.

San Francisco içinde sıcaklıklar Kaliforniya bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

San Francisco içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Aralık ayında Kaliforniya içinde sıcaklıkların 13 °C ve yağış ihtimalinin 63,8 mm civarında olduğunu unutma.


San Francisco içindeki havalimanlarında araç kiralama

San Francisco yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

San Francisco seyahatini planlamaya başla