En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

San Francisco, Kaliforniya araba kiralama

San Francisco, Kaliforniya içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
16.6 Paz
23.6 Paz

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

San Francisco, Kaliforniya kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

San Francisco, Kaliforniya içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

San Francisco içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

San Francisco içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

San Francisco içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

San Francisco içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Budget acentesinden bulunmaktadır. Budget ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 1.065 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. San Francisco içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.979'dir.

San Francisco içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

13 konum ile Hertz, San Francisco içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

San Francisco içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Ford Mustang Convertible ve Toyota RAV4, San Francisco içindeki en popüler kiralık araç modelleridir. San Francisco içinde Ford Mustang Convertible kiralık araç fiyatları, hangi şirketten araç kiraladığına göre farklılık gösterebilir fakat çoğu kullanıcımız kiralık aracını, günlük ortalama ₺ 3.630 ve günlük en düşük ₺ 1.946 fiyata buldu. Toyota RAV4 kiralık araçların fiyatı değişkenlik göstermektedir fakat genellikle en düşük fiyat günlük ₺ 1.203 ve ortalama fiyat günlük ₺ 2.211 civarındadır.

momondo'da bulunan San Francisco, Kaliforniya araç kiralama fırsatları

San Francisco içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 1.237 - ₺ 3.138

Tüm Araç Türleri

₺ 1.668 - ₺ 3.032

₺ 1.745, San Francisco, ABD içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. San Francisco, ABD içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.237 ile yılın geri kalan zamanından %30 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle San Francisco içindeki ortalama bir kiralık araçtan %20 daha ucuzdur. San Francisco içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta San Francisco küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.001, San Francisco, ABD içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. San Francisco, ABD içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.286 ile yılın geri kalan zamanından %36 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle San Francisco içindeki ortalama bir kiralık araçtan %8 daha ucuzdur. San Francisco içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.443, San Francisco, ABD içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. San Francisco, ABD içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.306 ile yılın geri kalan zamanından %47 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle San Francisco içindeki ortalama bir kiralık araçtan %12 daha pahalı. San Francisco içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta San Francisco büyük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.157, San Francisco, ABD içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. San Francisco, ABD içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.546 ile yılın geri kalan zamanından %29 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle San Francisco içindeki ortalama bir kiralık araçtan %1 daha ucuzdur. San Francisco içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta San Francisco SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.695, San Francisco, ABD içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. San Francisco, ABD içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.872 ile yılın geri kalan zamanından %10 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle San Francisco içindeki ortalama bir kiralık araçtan %22 daha ucuzdur. San Francisco içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta San Francisco lüks araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.114, San Francisco, ABD içindeki üstü açık bir aracın ortalama fiyatıdır. San Francisco, ABD içinde düşük fiyatlara üstü açık kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.142 ile yılın geri kalan zamanından %1 daha düşüktür. üstü açık kiralık araçlar genellikle San Francisco içindeki ortalama bir kiralık araçtan %3 daha ucuzdur. San Francisco içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta San Francisco üstü açık kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Hyundai i20
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.319

28 Haz - 4 Ağu
Hyundai i20

San Francisco araç kiralama rehberi

San Francisco, Kaliforniya için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Alamo

4 konum
Genel bakış

Temizlik

9,0

Konfor

9,0

Genel

8,9

Alış Yeri/İade Yeri

8,9

Value

8,5

National

6 konum
Genel bakış

Temizlik

8,8

Konfor

9,1

Genel

8,8

Alış Yeri/İade Yeri

8,5

Value

9,0

Enterprise Rent-A-Car

11 konum
Genel bakış

Temizlik

8,6

Konfor

8,6

Genel

8,6

Alış Yeri/İade Yeri

8,4

Value

8,3
Genel bakış

Temizlik

8,1

Konfor

8,1

Genel

7,4

Alış Yeri/İade Yeri

7,2

Value

7,5

Budget

6 konum
Genel bakış

Temizlik

7,9

Konfor

8,0

Genel

7,3

Alış Yeri/İade Yeri

7,4

Value

7,0
Genel bakış

Temizlik

7,7

Konfor

7,4

Genel

6,7

Alış Yeri/İade Yeri

6,8

Value

6,8

Hertz

13 konum
Genel bakış

Temizlik

7,6

Konfor

7,3

Genel

6,3

Alış Yeri/İade Yeri

6,3

Value

6,3

Thrifty

4 konum
Genel bakış

Temizlik

7,1

Konfor

6,7

Genel

5,8

Alış Yeri/İade Yeri

5,8

Value

5,9

San Francisco içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

San Francisco seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Alamo

Popüler Araç Türleri

SUV, Standard, Intermediate

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 1.373

En Popüler Model

Ford Mustang Convertible
Alamo, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler San Francisco araç kiralama acentesidir. Budget ve Dollar, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde San Francisco şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: SUV, Standard ve Intermediate.
San Francisco içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 1.373'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 2.084'den başlamasını bekleyebilirsin.
Ford Mustang Convertible, son 7 gün içinde San Francisco içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Toyota RAV4 araç modelini de tercih etmektedir.

San Francisco içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için San Francisco içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

San Francisco, Kaliforniya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

San Francisco içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, Enterprise Rent-A-Car ve Budget gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Temmuz ayında San Francisco içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

San Francisco için Temmuz ayında sıcaklıklar 16 °C civarında seyretmektedir - üstü açılır bir araba kiralamak için son derece uygun. San Francisco içinde Temmuz ayı boyunca sadece 1 mm yağış miktarı ile üstü açılır bir araç ile sokaklarda gezinmenin gerçek keyfine varabilirsin. Seyahate çıkmadan önce hava durumunu kontrol etmenin yine de faydası olacağını hatırlatalım. San Francisco içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 2.756'dir.

San Francisco, Kaliforniya için hız limiti nedir?

San Francisco içindeki hız limiti 40 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 120 km/saat ve San Francisco civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. San Francisco içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

San Francisco içinde hangi araç kiralama şirketi Cadillac XTS model araca sahip?

San Francisco, CA içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle San Francisco içinde Haziran ayında sıcaklık 15 °C civarında seyreder ve 4 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

San Francisco içinde sıcaklıklar Kaliforniya bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

San Francisco içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Haziran ayında Kaliforniya içinde sıcaklıkların 19 °C ve yağış ihtimalinin 2,7 mm civarında olduğunu unutma.

momondo San Francisco içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

San Francisco içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

San Francisco içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla San Francisco içindeki araçlar için 99 operatör mevcuttur.

San Francisco içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, San Francisco dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Çoğu AB ülkesinde sürücü yaş sınır 18'dir. Genel bir kural olarak yurt dışında araç kiralamak için 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin kiralama şirketinin politikasını okumanı öneririz.

San Francisco içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

San Francisco içinde araç kiralayabilmek için tüm sürücülerin geçerli bir sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

San Francisco içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo üzerinden San Francisco içinde araç kiralamak sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, en iyi tercihi yapabilmen için binlerce araç kiralama web sitesinden ve konumundan geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlar.

momondo, San Francisco içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, San Francisco içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

momondo, San Francisco içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Tabi ki! momondo, kullanıcıların San Francisco içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

momondo üzerinden San Francisco içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. Adil yakıt politikası, San Francisco dahil tüm araç kiralama noktaları için momondo üzerinden sunulan spesifik bir filtredir.

momondo üzerinden San Francisco içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

San Francisco dahil tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetleri, momondo üzerinden bulunabilir.

momondo üzerinden San Francisco içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

momondo, San Francisco içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araçları arayabileceğin özel bil filtre sunmaktadır.


San Francisco seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
16.6 Paz
Öğlen
23.6 Paz
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

San Francisco konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

San Francisco'da popüler kiralık araba türleri