San Francisco Araç Kiralama

Ucuz San Francisco kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

San Francisco, CA, ABD
4 Mar — 11 Mar
Aynı iade yeri
San Francisco, CA, ABD
4.3 Per
Öğle
11.3 Per
Öğle

San Francisco içinde en ucuz ne zaman araç kiralanabilir?

Tümü

₺ 175 - ₺ 574

San Francisco içinde araç kiralamak için en ucuz ay Aralık ayıdır. Fiyatlar, yılın geri kalanında günlük ₺ 191 olan fiyatlardan %37 daha düşüktür. En pahalı ay ise Ağustos ayıdır. San Francisco içinde araç kiralama fiyatı; tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracınızı ne kadar uzakta kiraladığınız dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlıdır.


San Francisco Araç Kiralama Rehberi

San Francisco için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.8

1244 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.6

1234 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.1

1311 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

162 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.8

408 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.7

862 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

861 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.5

817 yoruma göre


Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

San Francisco Havalimanı

San Francisco, Kaliforniya, ABD

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Moscone Center18,1 km
Fisherman's Wharf21,0 km
Sacramento Ulus. Havalimanı

Sacramento, Kaliforniya, ABD

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Fisherman's Wharf122,1 km
Moscone Center123,5 km
San Jose Havalimanı

San Jose, Kaliforniya, ABD

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Moscone Center62,7 km
Fisherman's Wharf65,6 km

San Francisco ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve San Francisco Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

San Francisco Araç Kiralama

Şubat ayında, San Francisco için şu ana kadar momondo üzerinden 157 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için San Francisco içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, Enterprise ve Avis, San Francisco içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. San Francisco içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

San Francisco içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

San Francisco içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren Budget sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 352 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız San Francisco içinde günlük ₺ 201 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

San Francisco içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

San Francisco içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, Enterprise ve Avis gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Mart ayında San Francisco içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Mart ayında San Francisco seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Mart ayında San Francisco ortalama olarak 36 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 13 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. San Francisco içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 589'dir.

San Francisco içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Enterprise, San Francisco içinde 11 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 382'dir.

San Francisco için hız limiti nedir?

San Francisco içindeki hız limiti 40 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 120 km/saat ve San Francisco civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. San Francisco içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

San Francisco, CA içinde Şubat ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle San Francisco içinde Şubat ayında sıcaklık 12 °C civarında seyreder ve 97 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Şubat içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

San Francisco içinde Şubat ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları San Francisco içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler San Francisco içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Ford Fiesta, Hyundai Accent ve Chevrolet Spark, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

San Francisco içinde sıcaklıklar Kaliforniya bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

San Francisco içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Şubat ayında Kaliforniya içinde sıcaklıkların 13 °C ve yağış ihtimalinin 81,5 mm civarında olduğunu unutma.


San Francisco içindeki havalimanlarında araç kiralama

San Francisco yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

San Francisco seyahatini planlamaya başla