San Francisco içinde Alamo araç kiralama

San Francisco içindeki Alamo kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

San Francisco, CA, ABD
6 Ara — 13 Ara
Aynı iade yeri
San Francisco, CA, ABD
6.12 Pzt
Öğle
13.12 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Kaliforniya, San Francisco içindeki Alamo kiralık araç fırsatları

momondo ile idealindeki kiralık aracı bul

Standart Araç Kiralama

₺ 412 - ₺ 987

Tüm Araç Türleri

₺ 412 - ₺ 1.320

San Francisco, Kaliforniya içinde Alamo acentesinden Standart araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 412 olduğu Standart ayıdır. Günlük ₺ 412, San Francisco içinde Alamo Standart araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 594'den %31 daha düşüktür. Şubat, San Francisco içinde Alamo acentesinden Standart araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Temmuz ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Alamo acentesinden Temmuz ayında Standart araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.


San Francisco - Alamo şubeleri

Aşağıdan San Francisco içindeki tüm Alamo kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

8,8

Konfor

8,9

Genel

8,8

Alış/İade

8,7

Fiyat-kalite dengesi

8,6

San Francisco içindeki Alamo kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca San Francisco içinde Alamo acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Alamo, San Francisco içindeki araç kiralama noktalarında KOVİD-19'un müşterilere ve çalışanlara yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik önlemleri almaktadır. Araç içinin (direksiyon ve kontrol paneli), dışının (kollar ve anahtarlıklar) ve diğer sık dokunulan alanların dezenfekte edilmesi bu önlemlere dahildir. Alamo ayrıca şu ek sağlık ve güvenlik politikalarını uygulamaktadır:
  • Gidiş geliş servislerinde sınırlı sayıda yolcu
  • Gidiş geliş servislerinde gelişmiş temizlik
  • Tam Temizlik Sözü
  • Gelişmiş çalışan eğitimi

 • San Francisco - Alamo acentesinin Aralık ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  Aralık ayında San Francisco içinde Alamo acentesinden araç kiralamanın günlük ücreti ortalama ₺ 696 tutmaktadır fakat kullanıcılarımız günlük ₺ 454 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar buldu. San Francisco içinde Alamo acentesinden 1 haftalık araç kiralaman gerekiyorsa Aralık ayında fiyatların ₺ 4.874 olmasını bekleyebilirsin. Bu veriler için geçen yılın kiralama fiyatları baz alınmaktadır fakat momondo'da benzer fiyatları bulma ihtimalin yüksektir.

 • Alamo acentesinin San Francisco Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Evet, San Francisco Havalimanı içinde Alamo için 1 araç kiralama noktası bulunmaktadır (780 North Mcdonnell Rd).

 • Alamo, San Francisco içindeki kiralık araçlarda iptal seçeneği sunuyor mu?

  Alamo, San Francisco için kiralık araçlarda ücretsiz iptal seçeneği sunar (fakat son dakika yapılan iptallerde ücret kesilebilir). Politikaları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsan Alamo ile iletişime geçebilirsin. Buraya tıkla ve Alamo telefon numaralarını görmek için Konumlar sekmesini seç.

 • Aralık ayında San Francisco içinde Alamo acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Standart, Aralık ayında San Francisco içinde Alamo acentesinden kiralayabileceğin en popüler araç türüdür. Aralık içindeki Standart araçlar için günlük ₺ 895 gibi bir fiyat ödemeyi bekleyebilirsin fakat bazı kullanıcılarımız günlük ₺ 425 gibi düşük bir fiyata da araç buldu.

 • San Francisco içinde Alamo acentesinden kiralanabilecek en ucuz araç türü hangisidir?

  Standart (günlük ortalama ₺ 895), San Francisco içinde Alamo acentesinden kiralanabilecek en ucuz araç türüdür. Geçen yıl kullanıcılarımız (%20 oranında) tasarruf etmek için Alamo acentesinden Standart araç tercih etti. Standart araçlar, San Francisco içinde Alamo acentesinden kiralayabileceğin en pahalı aracın ortalama fiyatından %17 daha ucuzdur.

 • San Francisco içinde kaç tane San Francisco araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Alamo, San Francisco içinde 4 araç kiralama noktasında hizmet vermektedir. 780 North Mcdonnell Rd, kullanıcı verilerimize göre en popüler konumdur. Geçtiğimiz 12 ay içinde kullanıcılarımız (%91 oranında) San Francisco içinde Alamo acentesinden araç kiralarken Alamo - 780 North Mcdonnell Rd konumundan kiralamayı tercih etti.


ABD genelindeki diğer şehirlerde Alamo araçları