Bari, İtalya Araç Kiralama

Ucuz Bari, İtalya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Bari, Bari ili, İtalya
4 Ağu — 11 Ağu
Aynı iade yeri
Bari, Bari ili, İtalya
4.8 Çar
Öğle
11.8 Çar
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Bari, İtalya araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 36 - ₺ 348

Tüm Araç Türleri

₺ 36 - ₺ 748

₺ 128, Bari, İtalya içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Bari, İtalya içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 36 ile yılın geri kalan zamanından %73 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Bari içindeki ortalama bir kiralık araçtan %44 daha ucuzdur. Bari içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Bari Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Bari Araç Kiralama Rehberi

Bari, İtalya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

9,3

Konfor

9,3

Genel

9,3

Alış/İade

9,3

Fiyat-kalite dengesi

9,3
Genel bakış

Temizlik

7,6

Konfor

7,6

Genel

7,3

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

7,3
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış/İade

7,3

Fiyat-kalite dengesi

7,3
Genel bakış

Temizlik

7,6

Konfor

7,6

Genel

7,6

Alış/İade

7,2

Fiyat-kalite dengesi

7,6
Genel bakış

Temizlik

4,0

Konfor

5,0

Genel

5,0

Alış/İade

5,0

Fiyat-kalite dengesi

5,0
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Alış/İade

2,0

Fiyat-kalite dengesi

2,0

Bari, İtalya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Bari Palese Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Bari Araç Kiralama

Temmuz ayında, Bari için 29 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Bari içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Dollar, Hertz ve Thrifty, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Bari içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Bari içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Bari içinde 3 konumda günlük ortalama ₺ 452 araç kiralama fiyatı ile Europcar, Bari içindeki en ucuz tedarikçidir. momondo kullanıcılarının Bari içinde Europcar tedarikçisinden buldukları en ucuz fırsatın fiyatı ₺ 174'dir.

Bari, İtalya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Bari için Dollar, Hertz ve Firefly gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Bari içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Ağustos ayında Bari içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Bari için Ağustos ayında sıcaklıklar 21 °C civarında seyretmektedir - üstü açılır bir araba kiralamak için son derece uygun. Bari içinde Ağustos ayı boyunca sadece 62 mm yağış miktarı ile üstü açılır bir araç ile sokaklarda gezinmenin gerçek keyfine varabilirsin. Seyahate çıkmadan önce hava durumunu kontrol etmenin yine de faydası olacağını hatırlatalım. Bari içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 625'dir.

Bari içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Budget, Bari, İtalya içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Bari, İtalya içinde 3 konum bulabilirsin ve Bari, İtalya içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 456 ödemeyi bekleyebilirsin.

Bari, İtalya için hız limiti nedir?

Bari için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Bari civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Bari içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Bari, İtalya içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Bari içinde Temmuz ayında sıcaklık 24 °C civarında seyreder ve 27 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Temmuz içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Bari içinde sıcaklıklar genellikle Temmuz ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Bari içinde sıcaklıklar Puglia bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Temmuz ayında Puglia için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 27 mm yağış beklentisi ile 24 °C civarındadır. Bari içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Bari içindeki havalimanlarında araç kiralama

Bari yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Bari seyahatini planlamaya başla