Bari Araç Kiralama

Ucuz Bari kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Bari, İtalya
3 Şub — 10 Şub
Aynı iade yeri
Bari, İtalya
3.2 Çar
Öğle
10.2 Çar
Öğle

Bari Araç Kiralama Rehberi

Bari için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.0

8 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.9

25 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.8

8 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

3 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.4

10 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.4

4 yoruma göre


Bari ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Bari Palese Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Bari Araç Kiralama

Ocak ayında, Bari için 29 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Bari içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Alamo, National ve Avis, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Bari içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Bari içinde Şubat ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Verilerimiz, Şubat ayı boyunca Bari içinde hafta sonu araç kiralamak için yaklaşık ₺ 105 ödeme yapmayı bekleyebileceğini gösteriyor. Özellikle iyi bir fırsat ₺ 105 civarında olabilir ve bu Bari için şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyat. Daha fazla opsiyonla yaklaşık ₺ 301 olmak üzere bir haftalık kiralama için en düşük fiyat ₺ 150 idi.

Bari içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Bari içinde 3 konumda günlük ortalama ₺ 389 araç kiralama fiyatı ile Europcar, Bari içindeki en ucuz tedarikçidir. momondo kullanıcılarının Bari içinde Europcar tedarikçisinden buldukları en ucuz fırsatın fiyatı ₺ 150'dir.

Bari içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Bari için Alamo, National ve Avis gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Bari içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Bari içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Europcar, Bari içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Bari içinde 3 konum bulabilirsin ve Bari içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 389 ödemeyi bekleyebilirsin.

Bari için hız limiti nedir?

Bari için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Bari civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Bari içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Bari, İtalya içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Bari içinde Ocak ayında sıcaklık 9 °C civarında seyreder ve 51 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Bari içinde Ocak ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Bari içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Bari içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Ford Fiesta, Ford Ka ve Volkswagen Polo, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Bari içinde sıcaklıklar Puglia bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Puglia için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 51 mm yağış beklentisi ile 9 °C civarındadır. Bari içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Bari seyahatini planlamaya başla

  • Bari için son fiyat istatistiklerini al

    Seyahat için en iyi zamanı, en ucuz fiyatları ve en popüler havayollarını bul

    Bari şehrine giden uçuşları bulun
  • Seyahatini planlamaya hemen başla

    En popüler Bari semtlerindeki en iyi otellere göz at

    Bari otelleri