En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Bari, Puglia araba kiralama

Bari, Puglia içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
21.7 Paz
28.7 Paz

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Bari, Puglia kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Bari, Puglia içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Bari içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Bari içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Bari içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Bari içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle SURPRICE CAR RENTAL acentesinden bulunmaktadır. SURPRICE CAR RENTAL ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 203 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Bari içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 415'dir.

Bari içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

7 konum ile Sunnycars, Bari içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Bari içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre çoğu momondo kullanıcısı Bari içinde Fiat 500 kiralıyor ve Fiat Panda en popüler ikinci seçenek. Fiat 500 kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 1.044 civarında olduğunu hatırlatalım. Kullanıcılarımızdan bazıları Bari içinde günlük ₺ 158 gibi düşük bir fiyattan kiralık Fiat 500 araçlar buldu. Bari içinde Fiat Panda kiralık araçların günlük ortlama fiyatı ₺ 736 civarındadır ve bulunan en ucuz fırsat günlük ₺ 247'dir.

momondo'da bulunan Bari, Puglia araç kiralama fırsatları

Bari içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 330 - ₺ 2.264

Tüm Araç Türleri

₺ 404 - ₺ 2.638

₺ 957, Bari, İtalya içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Bari, İtalya içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 330 ile yılın geri kalan zamanından %66 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Bari içindeki ortalama bir kiralık araçtan %39 daha ucuzdur. Bari içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bari küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.980, Bari, İtalya içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Bari, İtalya içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 553 ile yılın geri kalan zamanından %73 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Bari içindeki ortalama bir kiralık araçtan %22 daha pahalı. Bari içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bari standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.739, Bari, İtalya içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Bari, İtalya içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 531 ile yılın geri kalan zamanından %81 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Bari içindeki ortalama bir kiralık araçtan %43 daha pahalı. Bari içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.487, Bari, İtalya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Bari, İtalya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 494 ile yılın geri kalan zamanından %67 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Bari içindeki ortalama bir kiralık araçtan %5 daha ucuzdur. Bari içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bari SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.578, Bari, İtalya içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Bari, İtalya içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.177 ile yılın geri kalan zamanından %16 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Bari içindeki ortalama bir kiralık araçtan %40 daha pahalı. Bari içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 380

27 Tem - 3 Ağu
Renault Clio
Chevrolet Spark
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 431

27 Tem - 3 Ağu
Chevrolet Spark
Hyundai i10
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 450

27 Tem - 3 Ağu
Hyundai i10

Bari araç kiralama rehberi

Bari, Puglia için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Autovia

2 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

Hertz

4 konum
Genel bakış

Temizlik

8,8

Konfor

8,8

Genel

8,8

Alış Yeri/İade Yeri

8,6

Value

8,0

Budget

4 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

7,6

Genel

7,0

Alış Yeri/İade Yeri

7,6

Value

7,4
Genel bakış

Temizlik

7,0

Konfor

7,0

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,0

Value

5,5

DRIVALIA

4 konum
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

8,0

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

4,0

Value

8,0

Europcar

3 konum
Genel bakış

Temizlik

3,3

Konfor

3,3

Genel

3,3

Alış Yeri/İade Yeri

2,0

Value

3,3

Sunnycars

8 konum

MAGGIORE

5 konum

Bari içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Bari seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

SURPRICE CAR RENTAL

Popüler Araç Türleri

Economy, Mini, SUV

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 337

En Popüler Model

Fiat 500
SURPRICE CAR RENTAL , bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Bari araç kiralama acentesidir. Automania ve NOLEGGIARE , diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Bari şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Mini ve SUV.
Bari içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 337'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.220'den başlamasını bekleyebilirsin.
Fiat 500, son 7 gün içinde Bari içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Fiat Panda araç modelini de tercih etmektedir.

Bari içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Bari içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Bari, İtalya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Bari için Thrifty, Hertz ve Dollar gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Bari içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Bari, İtalya için hız limiti nedir?

Bari için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Bari civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Bari içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Bari içinde hangi araç kiralama şirketi Audi Q5 model araca sahip?

Bari, İtalya içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Bari içinde Temmuz ayında sıcaklık 24 °C civarında seyreder ve 27 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

Bari içinde sıcaklıklar Puglia bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Temmuz ayında Puglia için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 18,5 mm yağış beklentisi ile 24 °C civarındadır. Bari içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.

momondo Bari içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Bari içindeki araçlar için fiyatlar, en son bugün güncellenmiştir.

Bari içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Temmuz 2024 tarihi itibarıyla Bari içindeki araçlar için 103 operatör mevcuttur.

Bari içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Bari dahil olmak üzere ülkeye göre sürücü yaş sınırı farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücüler en az 18 yaşında olmalıdır. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni tavsiye ediyoruz.

Bari içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Bari içinde araç kiralarken tüm sürücülerin eksiksiz ve geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Sürücü belgesi, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulmalıdır. Bu belge ayrıca olası para cezalarından kaçınmak için de gerekli olabilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Aracını kiralamadan önce rezervasyonunu yapacağın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek gerekli belgeleri öğrenmeni öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Bari içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Bari içinde kiralık araç rezervasyonunu momondo'yu kullanarak yapabilirsin. momondo, sana geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini ve noktasını arar.

momondo, Bari içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, Bari içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

momondo, Bari içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet, momondo ile özel olarak Bari içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtreleyebilirsin.

momondo üzerinden Bari içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

momondo, özel olarak Bari içinde adil yakıt politikasına sahip araç kiralama noktalarını aramana olanak tanır.

momondo üzerinden Bari içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, Bari dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Bari içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet. Bari içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araç fırsatları, momondo üzerinden bulunabilir.


Bari seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
21.7 Paz
Öğlen
28.7 Paz
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Bari konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun