En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Milano, Lombardiya araba kiralama

Milano, Lombardiya içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
19.6 Çar
26.6 Çar

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Milano, Lombardiya kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Milano, Lombardiya içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Milano içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Milano içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Milano içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Milano içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Galierirent acentesinden bulunmaktadır. Galierirent ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 175 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Milano içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 667'dir.

Milano içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

30 konum ile Sunnycars, Milano içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Milano içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre çoğu momondo kullanıcısı Milano içinde Fiat 500C kiralıyor ve Audi A3 en popüler ikinci seçenek. Fiat 500C kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 1.159 civarında olduğunu hatırlatalım. Kullanıcılarımızdan bazıları Milano içinde günlük ₺ 596 gibi düşük bir fiyattan kiralık Fiat 500C araçlar buldu. Milano içinde Audi A3 kiralık araçların günlük ortlama fiyatı ₺ 1.496 civarındadır ve bulunan en ucuz fırsat günlük ₺ 254'dir.

momondo'da bulunan Milano, Lombardiya araç kiralama fırsatları

Milano içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 523 - ₺ 1.813

Tüm Araç Türleri

₺ 1.070 - ₺ 2.617

₺ 1.074, Milano, İtalya içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Milano, İtalya içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 523 ile yılın geri kalan zamanından %52 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Milano içindeki ortalama bir kiralık araçtan %38 daha ucuzdur. Milano içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Milano küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.144, Milano, İtalya içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Milano, İtalya içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.508 ile yılın geri kalan zamanından %30 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Milano içindeki ortalama bir kiralık araçtan %21 daha pahalı. Milano içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Milano standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.526, Milano, İtalya içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Milano, İtalya içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.533 ile yılın geri kalan zamanından %57 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Milano içindeki ortalama bir kiralık araçtan %52 daha pahalı. Milano içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.033, Milano, İtalya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Milano, İtalya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.001 ile yılın geri kalan zamanından %51 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Milano içindeki ortalama bir kiralık araçtan %16 daha pahalı. Milano içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Milano SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 4.172, Milano, İtalya içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Milano, İtalya içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.933 ile yılın geri kalan zamanından %54 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Milano içindeki ortalama bir kiralık araçtan %60 daha pahalı. Milano içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 3.073, Milano, İtalya içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Milano, İtalya içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.717 ile yılın geri kalan zamanından %12 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Milano içindeki ortalama bir kiralık araçtan %45 daha pahalı. Milano içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.173, Milano, İtalya içindeki üstü açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Milano, İtalya içinde düşük fiyatlara üstü açık kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 520 ile yılın geri kalan zamanından %56 daha düşüktür. üstü açık kiralık araçlar genellikle Milano içindeki ortalama bir kiralık araçtan %32 daha ucuzdur. Milano içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Chevrolet Spark
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 483

1 Tem - 4 Tem
Chevrolet Spark
Hyundai i10
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 487

6 Eyl - 13 Eyl
Hyundai i10
Peugeot 208
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 502

1 Tem - 4 Tem
Peugeot 208

Milano araç kiralama rehberi

Milano, Lombardiya için tüm büyük araç kiralama şirketleri

keddy by Europcar

13 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

Dollar

12 konum
Genel bakış

Temizlik

8,1

Konfor

7,6

Genel

7,3

Alış Yeri/İade Yeri

7,3

Value

7,3

Hertz

21 konum
Genel bakış

Temizlik

7,1

Konfor

6,9

Genel

6,5

Alış Yeri/İade Yeri

6,5

Value

6,5

Thrifty

11 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

7,3

Genel

5,8

Alış Yeri/İade Yeri

6,5

Value

5,7

DRIVALIA

9 konum
Genel bakış

Temizlik

7,0

Konfor

6,0

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,3

Value

7,0

Budget

12 konum
Genel bakış

Temizlik

6,2

Konfor

5,1

Genel

4,3

Alış Yeri/İade Yeri

4,5

Value

4,3

Avis

13 konum
Genel bakış

Temizlik

4,9

Konfor

4,6

Genel

4,0

Alış Yeri/İade Yeri

3,9

Value

3,9

Sunnycars

30 konum

Milano içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Milano seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

SURPRICE CAR RENTAL

Popüler Araç Türleri

Economy, Compact, Mini

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 378

En Popüler Model

Fiat 500C
SURPRICE CAR RENTAL , bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Milano araç kiralama acentesidir. Galierirent ve Ecovia, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Milano şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Compact ve Mini.
Milano içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 378'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 790'den başlamasını bekleyebilirsin.
Fiat 500C, son 7 gün içinde Milano içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Class Intermediate Wagon araç modelini de tercih etmektedir.

Milano içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Milano içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Milano, İtalya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Milano için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Milano için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Temmuz ayında Milano içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Temmuz ayında sıcaklıkların ortalama 21 °C olduğu ve genellikle 98 mm yağış alan Milano destinasyonuna seyahat edeceksen standart bir araç kiralamayı düşünebilirsin. Milano seyahatine çıkanlar arasında da popüler bir tercih olan standart araçlar, Temmuz ayında değişiklik gösteren sıcaklıklarla ve yağışlarla baş edebilmektedir. Milano içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 1.235'dir.

Milano, İtalya için hız limiti nedir?

Milano içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Milano civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 130 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Milano içinde hangi araç kiralama şirketi Fiat 500C model araca sahip?

Milano, İtalya içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Milano içinde Haziran ayında sıcaklık 19 °C civarında seyreder ve 93 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

Milano içinde sıcaklıklar Lombardiya bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Milano içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Lombardiya genelinde sıcaklıkların genellikle 19 °C ve yağış miktarının 113,3 mm olduğunu bilmen önemli.

momondo Milano içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Milano içindeki araçlar için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Milano içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Milano içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 384 operatör mevcuttur.

Milano içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Milano dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını okumanı tavsiye ediyoruz.

Milano içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Milano içinde araç kiralayabilmek için tüm sürücülerin geçerli bir sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Milano içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Milano içinde kiralık araç rezervasyonunu momondo'yu kullanarak yapabilirsin. momondo, sana geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini ve noktasını arar.

momondo, Milano içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sana aramanı daraltabileceğin faydalı filtreler sağlayarak Milano içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur. Fiyat, araç türü, kiralama şirketi ve belirli politikalar dahil olmak üzere çok sayıda farklı filtre seçeneği mevcuttur.

momondo, Milano içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Ücretsiz iptal, Milano ve diğer tüm konumlar için momondo üzerinden filtrelenebilen bir politikadır. Şirketlerin bu seçeneği sunması konuma göre farklılık gösterebilir.

momondo üzerinden Milano içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Kesinlikle! momondo, Milano içindeki kiralık araç aramaları için bu özelliği sunmaktadır.

momondo üzerinden Milano içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. momondo, Milano içindeki araç kiralama şirketlerinden gelişmiş temizlik hizmeti sunan belirli fırsatları sana gösterebilir.

momondo üzerinden Milano içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

momondo, Milano içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araçları arayabileceğin özel bil filtre sunmaktadır.


Milano seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
19.6 Çar
Öğlen
26.6 Çar
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Milano konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Milano'da popüler kiralık araba türleri