Milano, İtalya Araç Kiralama

Ucuz Milano, İtalya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Milano, Milano, İtalya
29 Haz — 6 Tem
Aynı iade yeri
Milano, Milano, İtalya
29.6 Sal
Öğle
6.7 Sal
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Milano, İtalya araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 117 - ₺ 488

Tüm Araç Türleri

₺ 117 - ₺ 528

₺ 232, Milano, İtalya içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Milano, İtalya içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 117 ile yılın geri kalan zamanından %50 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Milano içindeki ortalama bir kiralık araçtan %24 daha ucuzdur. Milano içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Milano Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 283, Milano, İtalya içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Milano, İtalya içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Milano içindeki ortalama bir kiralık araçtan %7 daha ucuzdur. Milano içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Milano Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 156, Milano, İtalya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Milano, İtalya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Milano içindeki ortalama bir kiralık araçtan %49 daha ucuzdur. Milano içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Milano SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Milano Araç Kiralama Rehberi

Milano, İtalya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
5,3
Orta
1 yorum14 konum
Genel bakış

Temizlik

5,9

Konfor

5,7

Genel

5,2

Alış/İade

5,1

Fiyat-kalite dengesi

4,8
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,6

Alış/İade

8,6

Fiyat-kalite dengesi

8,6
Genel bakış

Temizlik

7,2

Konfor

6,8

Genel

7,2

Alış/İade

6,8

Fiyat-kalite dengesi

7,6
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

6,8

Genel

6,3

Alış/İade

6,0

Fiyat-kalite dengesi

6,6
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

8,0

Genel

6,0

Alış/İade

2,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0

Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Milan Convention Centre37,1 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Milan Convention Centre9,9 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Milan Convention Centre47,7 km

Milano, İtalya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Milano-Malpensa Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Milano Araç Kiralama

Haziran ayında, şu ana kadar 125 momondo kullanıcısı Milano için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Milano içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Avis, Europcar ve Budget, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Milano içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Milano, İtalya içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Temmuz için Milano içinde hafta sonu araç kiralamanın bu aramalara göre ortalama fiyatı ₺ 240 idi - fakat bazı kullanıcılar ₺ 145 kadar düşük fiyatlara da fırsatlar buldu. Kiralama sürecini yedi günün üzerinde tutmak fiyat aralığını yaklaşık ₺ 59 - ₺ 204 olarak değiştiriyor.

Milano içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Milano içinde konumda günlük ortalama ₺ 161 araç kiralama fiyatı ile Centauro, Milano içindeki en ucuz tedarikçidir. momondo kullanıcılarının Milano içinde Centauro tedarikçisinden buldukları en ucuz fırsatın fiyatı ₺ 32'dir.

Milano, İtalya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Milano için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Milano için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Temmuz ayında Milano içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Temmuz ayında sıcaklıkların ortalama 21 °C olduğu ve genellikle 98 mm yağış alan Milano destinasyonuna seyahat edeceksen standart bir araç kiralamayı düşünebilirsin. Milano seyahatine çıkanlar arasında da popüler bir tercih olan standart araçlar, Temmuz ayında değişiklik gösteren sıcaklıklarla ve yağışlarla baş edebilmektedir. Milano içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 423'dir.

Milano içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Budget, Milano, İtalya içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Milano, İtalya içinde 12 konum bulabilirsin ve Milano, İtalya içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 270 ödemeyi bekleyebilirsin.

Milano, İtalya için hız limiti nedir?

Milano içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Milano civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 130 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Milano, İtalya içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Milano içinde Haziran ayında sıcaklık 19 °C civarında seyreder ve 93 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Milano içinde sıcaklıkların Haziran ayında genellikle yüksek ve yağış ihtimalinin göreceli olarak düşük olduğunu düşünürsek momondo olarak güzel havanın keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araba kiralamanı öneriyoruz.

Milano içinde sıcaklıklar Lombardiya bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Milano içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Lombardiya genelinde sıcaklıkların genellikle 19 °C ve yağış miktarının 103 mm olduğunu bilmen önemli.


Milano seyahatini planlamaya başla