Milano Araç Kiralama

Ucuz Milano kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Milano, Milano, İtalya
4 Mar — 11 Mar
Aynı iade yeri
Milano, Milano, İtalya
4.3 Per
Öğle
11.3 Per
Öğle

Milano içinde en ucuz ne zaman araç kiralanabilir?

Tümü

₺ 29 - ₺ 545

Ekonomi

₺ 29 - ₺ 229

Milano içinde araç kiralamak için en ucuz ay Mayıs ayıdır. Fiyatlar, yılın geri kalanında günlük ₺ 77 olan fiyatlardan %50 daha düşüktür. En pahalı ay ise Temmuz ayıdır. Spesifik bir araç türünü arıyorsanız Mayıs ayıda ekonomik bir araç kiralamayı düşünebilirsiniz. Milano içinde araç kiralama fiyatı; tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracınızı ne kadar uzakta kiraladığınız dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlıdır.


Milano Araç Kiralama Rehberi

Milano için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 6.9

122 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.9

69 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.9

91 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

3 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.6

3 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.1

5 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.6

6 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

2 yoruma göre


Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Milano-Malpensa Havalimanı

Milano, İtalya

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Milan Convention Centre37,1 km
Milano Linate Havalimanı

Milano, İtalya

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Milan Convention Centre9,9 km
Bergamo Orio Al Serio Havalimanı

Bergamo, İtalya

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Milan Convention Centre47,7 km

Milano ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Milano-Malpensa Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Milano Araç Kiralama

Şubat ayında, şu ana kadar 125 momondo kullanıcısı Milano için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Milano içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Alamo, Enterprise ve Avis, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Milano içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Milano içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Milano için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Milano için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Mart ayında Milano içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Milano seyahatine Mart ayında çıkacaksan ekonomik bir araç kiralamanı öneriyoruz. Ekonomik bir araç kiraladığında buzlanma veya karla başa çıkman zor olacaktır fakat ılık veya yağmurlu havalar için ekonomik araçlar idealdir. Milano / Mart ayında sıcaklıklar ortalama 11 °C ve yağış miktarı 106 mm civarındadır - ekonomik bir araç kiralamak için bu şartlar idealdir. Milano içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 69'dir.

Milano içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Budget, Milano içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Milano içinde 12 konum bulabilirsin ve Milano içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 220 ödemeyi bekleyebilirsin.

Milano için hız limiti nedir?

Milano içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Milano civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 130 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Milano, İtalya içinde Şubat ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Milano içinde Şubat ayında sıcaklık 3 °C civarında seyreder ve 77 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Şubat içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Milano içinde Şubat ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Milano içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Milano içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Fiat 500, Volkswagen Polo ve Opel Corsa, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Milano içinde sıcaklıklar Lombardiya bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Şubat ayında Milano içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Lombardiya genelinde sıcaklıkların genellikle 3 °C ve yağış miktarının 70,5 mm olduğunu bilmen önemli.


Milano seyahatini planlamaya başla