Bilbao Araç Kiralama

Ucuz Bilbao kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Bilbao, İspanya
3 Şub — 10 Şub
Aynı iade yeri
Bilbao, İspanya
3.2 Çar
Öğle
10.2 Çar
Öğle

Bilbao Araç Kiralama Rehberi

Bilbao için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.7

17 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.6

4 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.5

7 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.5

12 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

21 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.7

7 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.5

16 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.4

12 yoruma göre


Bilbao ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Bilbao Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Bilbao Araç Kiralama

Ocak ayında, şu ana kadar 15 momondo kullanıcısı Bilbao için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Bilbao içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Bilbao içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Enterprise, National ve Avis gibi konumlarda sunulmaktadır. Bilbao içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Bilbao içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Bilbao için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Bilbao için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Şubat ayında Bilbao içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Çoğu kişi Şubat ayında yapacakları Bilbao seyahatinde ekonomik bir aracı tercih edecektir. Yağış miktarı ortalama 94 mm ve sıcaklık 11 °C civarındayken ekonomik bir araç, ıslak yol şartları ile baş etme kapasitesi ve sağladığı yakıt verimliliği ile ideal bir seçenektir. Bilbao içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 148'dir.

Bilbao için hız limiti nedir?

Bilbao için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Bilbao civarındaki yerleşim alanlarında 100 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Bilbao içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Bilbao, İspanya içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Bilbao, Ocak ayında genellikle 126 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 9 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Bilbao içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Bilbao içinde Ocak ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları Bilbao içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır. Fiyat bilinci olan seyahat severler Bilbao içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Fiat Panda, Nissan Juke ve Citroen Berlingo, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Bilbao içinde sıcaklıklar Bask Bölgesi bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Bilbao içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Bask Bölgesi genelinde sıcaklıkların genellikle 9 °C ve yağış miktarının 126 mm olduğunu bilmen önemli.


Bilbao seyahatini planlamaya başla