Palma de Mallorca Araç Kiralama

Ucuz Palma de Mallorca kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Palma de Mallorca, Mayorka, İspanya
3 Mar — 10 Mar
Aynı iade yeri
Palma de Mallorca, Mayorka, İspanya
3.3 Çar
Öğle
10.3 Çar
Öğle

Palma de Mallorca Araç Kiralama Rehberi

Palma de Mallorca için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.3

32 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.8

73 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.6

15 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.6

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.2

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.5

10 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.1

11 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

5 yoruma göre


Palma de Mallorca ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Palma de Mallorca Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Palma de Mallorca Araç Kiralama

Şubat ayında, Palma de Mallorca için şu ana kadar momondo üzerinden 37 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Palma de Mallorca içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, Enterprise ve National, Palma de Mallorca içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Palma de Mallorca içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Palma de Mallorca içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Palma de Mallorca seyahatinde en iyi fırsatları Record Go tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. konumda sunduğun günlük ortalama ₺ 83 fiyat ile Record Go araç kiralamak için harika bir şirkettir.

Palma de Mallorca içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Palma de Mallorca için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Palma de Mallorca için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Palma de Mallorca içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Palma de Mallorca içinde 2 konum bulunmaktadır. Bu Hertz noktalarında momondo kullanıcıları genellikle günlük ₺ 461'den kiralık araç bulmaktadır.

Palma de Mallorca için hız limiti nedir?

Palma de Mallorca içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Palma de Mallorca civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 100 km/saat'tir. Palma de Mallorca içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 120 km/saat'tir.

Palma de Mallorca, İspanya içinde Şubat ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Palma de Mallorca içinde Şubat ayında sıcaklık 12 °C civarında seyreder ve 30 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Şubat içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Palma de Mallorca içinde Şubat ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları Palma de Mallorca içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır. Fiyat bilinci olan seyahat severler Palma de Mallorca içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Fiat 500, Opel Corsa ve Ford Ka, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Palma de Mallorca içinde sıcaklıklar Balear Adalari bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Palma de Mallorca içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Şubat ayında Balear Adalari içinde sıcaklıkların 12 °C ve yağış ihtimalinin 35 mm civarında olduğunu unutma.


Palma de Mallorca içindeki havalimanlarında araç kiralama

Palma de Mallorca yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Palma de Mallorca seyahatini planlamaya başla