Valensiya Araç Kiralama

Ucuz Valensiya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Valensiya, VC, İspanya
4 Mar — 11 Mar
Aynı iade yeri
Valensiya, VC, İspanya
4.3 Per
Öğle
11.3 Per
Öğle

Valensiya Araç Kiralama Rehberi

Valensiya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 9.2

4 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.2

6 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.9

3 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.2

8 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.2

14 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.8

5 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.9

6 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.4

3 yoruma göre


Valensiya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Alicante Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Valensiya Araç Kiralama

Şubat ayında, Valensiya için 5 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Valensiya içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Enterprise, Avis ve Budget, Valensiya içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Valensiya içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Valensiya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Valensiya için Enterprise, Avis ve Budget gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Valensiya içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Valensiya için hız limiti nedir?

Valensiya içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 100 km/saat ve Valensiya civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. Valensiya içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Valensiya, İspanya içinde Şubat ayında hava durumu nasıldır?

Valensiya, Şubat ayında genellikle 32 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 13 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Valensiya içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Şubat içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Valensiya içinde hava durumu Şubat ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Valensiya içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Valensiya içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Volkswagen Polo ve Opel Corsa, kiralayabileceğin küçük araçlardandır.

Valensiya içinde sıcaklıklar Valensiya Özerk Bölgesi bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Valensiya içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Şubat ayında Valensiya Özerk Bölgesi içinde sıcaklıkların 12 °C ve yağış ihtimalinin 29 mm civarında olduğunu unutma.


Valensiya seyahatini planlamaya başla