Rosario Araç Kiralama

Ucuz Rosario kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Rosario, Arjantin
4 Ara — 11 Ara
Aynı iade yeri
Rosario, Arjantin
4.12 Cum
Öğle
11.12 Cum
Öğle

Rosario Araç Kiralama Rehberi

Rosario için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 7.2

1 yoruma göre


Rosario ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Rosario Fisherton Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Rosario Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Rosario içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Rosario içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Alamo, Enterprise ve National gibi konumlarda sunulmaktadır. Rosario içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Rosario içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Rosario içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Alamo, Enterprise ve National dahil olmak üzere Rosario içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Rosario için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Rosario için hız sınırı: 70 km/saat. Rosario ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 110 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Rosario içinde bir otobanda bulursan genellikle 130 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.


Rosario seyahatini planlamaya başla