Ushuaia Araç Kiralama

Ucuz Ushuaia kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Ushuaia, Arjantin
5 Ara — 12 Ara
Aynı iade yeri
Ushuaia, Arjantin
5.12 Cts
Öğle
12.12 Cts
Öğle

Ushuaia Araç Kiralama Rehberi

Ushuaia için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.6

2 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.4

3 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.3

3 yoruma göre


Ushuaia ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Ushuaia Malvinas Argentinas Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Ushuaia Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Ushuaia içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, National ve Sixt, Ushuaia içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Ushuaia içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Ushuaia içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Ushuaia içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Alamo, National ve Sixt, Ushuaia içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Ushuaia için hız limiti nedir?

Ushuaia içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 70 km/saat olduğunu unutma. Ushuaia civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 110 km/saat'tir. Ushuaia içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 130 km/saat'tir.


Ushuaia seyahatini planlamaya başla