Ushuaia, Arjantin Araç Kiralama

Ucuz Ushuaia, Arjantin kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Ushuaia, Arjantin
29 Haz — 6 Tem
Aynı iade yeri
Ushuaia, Arjantin
29.6 Sal
Öğle
6.7 Sal
Öğle
Sürücünün yaşı:

Ushuaia Araç Kiralama Rehberi

Ushuaia, Arjantin için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

7,0

Genel

7,0

Alış/İade

6,0

Fiyat-kalite dengesi

7,0

Ushuaia, Arjantin ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Ushuaia Malvinas Argentinas Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Ushuaia Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Ushuaia içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Europcar ve Budget, Ushuaia içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Ushuaia içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Ushuaia, Arjantin için hız limiti nedir?

Ushuaia içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 70 km/saat olduğunu unutma. Ushuaia civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 110 km/saat'tir. Ushuaia içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 130 km/saat'tir.

Ushuaia, Arjantin içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Ushuaia içinde sıcaklıklar 2 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 55 mm civarındadır. Bu bilgi Ushuaia içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Ushuaia içinde hava durumu Haziran ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Ushuaia içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir.


Ushuaia seyahatini planlamaya başla