Kiev, Kiev içinde Araç Kiralama

Kiev, Kiev içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Kiev, Ukrayna
4 Tem — 11 Tem
Aynı iade yeri
Kiev, Ukrayna
4.7 Pzt
Öğle
11.7 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Kiev, Kiev araç kiralama fırsatları

Kiev içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 427 - ₺ 765

Tüm Araç Türleri

₺ 475 - ₺ 2.740

₺ 521, Kiev, Ukrayna içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Kiev, Ukrayna içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 427 ile yılın geri kalan zamanından %19 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Kiev içindeki ortalama bir kiralık araçtan %68 daha ucuzdur. Kiev içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 954, Kiev, Ukrayna içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Kiev, Ukrayna içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 545 ile yılın geri kalan zamanından %43 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Kiev içindeki ortalama bir kiralık araçtan %40 daha ucuzdur. Kiev içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.153, Kiev, Ukrayna içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Kiev, Ukrayna içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.226 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Kiev içindeki ortalama bir kiralık araçtan %27 daha pahalı. Kiev içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.827, Kiev, Ukrayna içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Kiev, Ukrayna içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Temmuz ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.582 ile yılın geri kalan zamanından %14 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Kiev içindeki ortalama bir kiralık araçtan %14 daha pahalı. Kiev içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.620, Kiev, Ukrayna içindeki Lüks bir aracın ortalama fiyatıdır. Kiev, Ukrayna içinde düşük fiyatlara Lüks kiralamak için en ideal ay Temmuz ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.857 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Lüks kiralık bir araç genellikle Kiev içindeki ortalama bir kiralık araçtan %2 daha pahalı. Kiev içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.


Kiev araç kiralama rehberi

Kiev, Kiev için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

8,0

Value

10,0
Genel bakış

Temizlik

5,9

Konfor

5,9

Genel

5,9

Alış Yeri/İade Yeri

5,9

Value

5,9

Kiev içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Kiev seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

Popüler Araç Türleri

Compact, Economy, Mini

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 441

En Popüler Model

Ford Fiesta
Son 72 saat içinde Kiev şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Compact, Economy ve Mini.
Kiev içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 441'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 670'den başlamasını bekleyebilirsin.
Ford Fiesta, son 7 gün içinde Kiev içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Volkswagen Polo araç modelini de tercih etmektedir.

Kiev içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Kiev içindeki en popüler oteller

Kiev içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Kiev içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Verilerimiz, Temmuz ayı boyunca Kiev içinde hafta sonu araç kiralamak için yaklaşık ₺ 683 ödeme yapmayı bekleyebileceğini gösteriyor. Özellikle iyi bir fırsat ₺ 683 civarında olabilir ve bu Kiev için şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyat. Fırsatlar bir haftalık kiralama için biraz daha farklı - ₺ 0 civarında başlıyor ve ortalama fiyatı ₺ 0.

Kiev içinde günlük ortalama ₺ 810'ye araç kiralama fiyatı ile United Auto Rental en uygun fiyatları sunmaktadır. Tedarikçinin Kiev içindeki 16 konumunda bulunan en düşük fiyat günlük ₺ 435'dir.

Kiev için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Kiev için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Sıcaklık ortalama 17 °C ve yağış miktarı 60 mm iken Temmuz ayı için en iyi kiralık araç seçeneği üstü açılır arabalardır. Kiev içinde üstü açılabilen bir araç kiraladığında havalarının nasıl gideceği konusunda endişelenmeden keyifli bir şekilde bölgeyi gezebilirsin. Yine de aracını kiralamadan ve de seyahate çıkmadan önce hava durumunu kontrol etmeni öneriyoruz. Kiev içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 1.632'dir.

Europcar, Kiev, Ukrayna içinde 7 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 568'dir.

Haziran ayında Kiev içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 17 °C ve yağışın 100 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

Haziran ayında Kiev içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Kiev genelinde sıcaklıkların genellikle 17 °C ve yağış miktarının 100 mm olduğunu bilmen önemli.


Kiev civarındaki popüler havalimanlarında yer alan araç kiralama şirketleri

Kiev civarındaki bu popüler havalimanlarında araç kirala

Ukrayna içindeki diğer kiralık araçları keşfet

Ukrayna içindeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Kiev seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

momondo üzerinden Kiev içinde araç kiralamak sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, en iyi tercihi yapabilmen için binlerce araç kiralama web sitesinden ve konumundan geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlar.

momondo, Kiev içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

Evet, momondo ile özel olarak Kiev içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtreleyebilirsin.

momondo, özel olarak Kiev içinde adil yakıt politikasına sahip araç kiralama noktalarını aramana olanak tanır.

Evet. momondo, Kiev içindeki araç kiralama şirketlerinden gelişmiş temizlik hizmeti sunan belirli fırsatları sana gösterebilir.

Evet. momondo, Kiev içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları sana gösterebilir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.