Kyiv Araç Kiralama

Ucuz Kyiv kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Kyiv, Ukrayna
8 Ara — 15 Ara
Aynı iade yeri
Kyiv, Ukrayna
8.12 Sal
Öğle
15.12 Sal
Öğle

Kyiv içinde en ucuz ne zaman araç kiralanabilir?

Tümü

₺ 158 - ₺ 525

Ekonomi

₺ 161 - ₺ 302

Kyiv içinde araç kiralamak için en ucuz ay Şubat ayıdır. Fiyatlar, yılın geri kalanında günlük ₺ 161 olan fiyatlardan %35 daha düşüktür. En pahalı ay ise Temmuz ayıdır. Spesifik bir araç türünü arıyorsanız Şubat ayıda ekonomik bir araç kiralamayı düşünebilirsiniz. Kyiv içinde araç kiralama fiyatı; tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracınızı ne kadar uzakta kiraladığınız dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlıdır.


Kyiv Araç Kiralama Rehberi

Kyiv için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.9

4 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.3

4 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.7

15 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 2.0

1 yoruma göre


Kyiv ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Kyiv Kiev Zhuliany Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Kyiv Araç Kiralama

Aralık ayında, şu ana kadar 100 momondo kullanıcısı Kyiv için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Kyiv içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Kyiv içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, National, Sixt ve Budget gibi konumlarda sunulmaktadır. Kyiv içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Kyiv içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Kyiv içinde günlük ortalama ₺ 538'ye araç kiralama fiyatı ile Budget en uygun fiyatları sunmaktadır. Tedarikçinin Kyiv içindeki 7 konumunda bulunan en düşük fiyat günlük ₺ 166'dir.

Kyiv içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Kyiv için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Kyiv için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Ocak ayında Kyiv içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Kyiv için Ocak ayında görülen sıcaklık değerleri düşünüldüğünde SUV kiralamanın ideal olacağını söyleyebiliriz. Ocak ayında Kyiv genellikle sıcaklıklar ortalama -4 °C ve yağış 40 mm civarında seyretmektedir. Hava durumu yıldan yıla farklılık gösterse de SUV, AWD yani dört çeker özelliği ile kar ve buzda kolay manevra yapabileceği için buradaki en iyi alternatifin olacaktır. Kyiv içinde SUV bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 699'dir.

Kyiv içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

United International Car Rentals, Kyiv içinde 19 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 255'dir.


Ukrayna - diğer şehirlerdeki araçlar

Ukrayna genelinde Lviv, Odesa ve Dnipro gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Kyiv seyahatini planlamaya başla