Kyiv, Ukrayna Araç Kiralama

Ucuz Kyiv, Ukrayna kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Kyiv, Ukrayna
29 Haz — 6 Tem
Aynı iade yeri
Kyiv, Ukrayna
29.6 Sal
Öğle
6.7 Sal
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Kyiv, Ukrayna araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 212 - ₺ 423

Tüm Araç Türleri

₺ 212 - ₺ 1.436

₺ 242, Kyiv, Ukrayna içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Kyiv, Ukrayna içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Kyiv içindeki ortalama bir kiralık araçtan %68 daha ucuzdur. Kyiv içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Kyiv Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 436, Kyiv, Ukrayna içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Kyiv, Ukrayna içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Kyiv içindeki ortalama bir kiralık araçtan %43 daha ucuzdur. Kyiv içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Kyiv Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 1.028, Kyiv, Ukrayna içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Kyiv, Ukrayna içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Kyiv içindeki ortalama bir kiralık araçtan %27 daha pahalı. Kyiv içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Kyiv Büyük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 957, Kyiv, Ukrayna içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Kyiv, Ukrayna içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Kyiv içindeki ortalama bir kiralık araçtan %22 daha pahalı. Kyiv içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Kyiv SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Europcar

Günlük ₺ 289

4 Ağu - 11 Ağu
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
ADDCAR RENTAL

Günlük ₺ 301

23 Tem - 2 Ağu
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
ADDCAR RENTAL

Günlük ₺ 301

23 Tem - 2 Ağu
Chevrolet Sonic Sedan

Kyiv Araç Kiralama Rehberi

Kyiv, Ukrayna için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

8,0

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

7,5
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

7,6

Genel

7,5

Alış/İade

7,1

Fiyat-kalite dengesi

6,3
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Alış/İade

2,0

Fiyat-kalite dengesi

2,0

Kyiv, Ukrayna ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Kyiv Kiev Zhuliany Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Kyiv Araç Kiralama

Haziran ayında, şu ana kadar 100 momondo kullanıcısı Kyiv için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Kyiv içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Kyiv içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Dollar, Hertz ve Avis gibi konumlarda sunulmaktadır. Kyiv içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Kyiv, Ukrayna içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Verilerimiz, Temmuz ayı boyunca Kyiv içinde hafta sonu araç kiralamak için yaklaşık ₺ 1.432 ödeme yapmayı bekleyebileceğini gösteriyor. Özellikle iyi bir fırsat ₺ 403 civarında olabilir ve bu Kyiv için şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyat. Fırsatlar bir haftalık kiralama için biraz daha farklı - ₺ 187 civarında başlıyor ve ortalama fiyatı ₺ 224.

Kyiv içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Kyiv içinde günlük ortalama ₺ 604'ye araç kiralama fiyatı ile Budget en uygun fiyatları sunmaktadır. Tedarikçinin Kyiv içindeki 7 konumunda bulunan en düşük fiyat günlük ₺ 187'dir.

Kyiv, Ukrayna içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Kyiv için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Kyiv için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Kyiv içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Europcar, Kyiv, Ukrayna içinde 7 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 298'dir.

Kyiv, Ukrayna içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Kyiv içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 17 °C ve yağışın 100 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Kyiv içinde sıcaklıkların Haziran ayında genellikle yüksek ve yağış ihtimalinin göreceli olarak düşük olduğunu düşünürsek momondo olarak güzel havanın keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araba kiralamanı öneriyoruz.

Kyiv içinde sıcaklıklar Kiev bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Kyiv içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Kiev genelinde sıcaklıkların genellikle 17 °C ve yağış miktarının 100 mm olduğunu bilmen önemli.


Ukrayna - diğer şehirlerdeki araçlar

Ukrayna genelinde Lviv, Odesa ve Dnipro gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Kyiv içindeki havalimanlarında araç kiralama

Kyiv yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Kyiv seyahatini planlamaya başla