En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Bangkok araba kiralama

Bangkok içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
19.6 Çar
26.6 Çar

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Bangkok kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Bangkok içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Bangkok içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Bangkok içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Bangkok içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Bangkok içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Hertz acentesinden bulunmaktadır. Hertz ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 475 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Bangkok içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 558'dir.

Bangkok içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

6 konum ile THAIRENTACAR , Bangkok içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Bangkok içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Toyota Fortuner, Bangkok içindeki en popüler kiralık araç modelidir. Kullanıcılarımız Bangkok içindeki kiralık Toyota Fortuner modellerini günlük ₺ 1.398 gibi düşük bir fiyata buldu fakat günlük ortalama fiyatlar ₺ 2.065 civarındadır.Mitsubishi Mirage, günlük ortalama ₺ 862 fiyata ve günlük ₺ 766 gibi düşük fırsatlara Bangkok içindeki diğer bir popüler kiralık araç modelidir.

momondo'da bulunan Bangkok araç kiralama fırsatları

Bangkok içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 619 - ₺ 1.083

Tüm Araç Türleri

₺ 777 - ₺ 1.366

₺ 828, Bangkok, Tayland içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Bangkok, Tayland içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 619 ile yılın geri kalan zamanından %26 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Bangkok içindeki ortalama bir kiralık araçtan %20 daha ucuzdur. Bangkok içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bangkok küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 969, Bangkok, Tayland içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Bangkok, Tayland içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Temmuz ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 849 ile yılın geri kalan zamanından %13 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Bangkok içindeki ortalama bir kiralık araçtan %7 daha ucuzdur. Bangkok içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bangkok standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.246, Bangkok, Tayland içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Bangkok, Tayland içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 941 ile yılın geri kalan zamanından %25 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Bangkok içindeki ortalama bir kiralık araçtan %18 daha pahalı. Bangkok içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bangkok büyük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.045, Bangkok, Tayland içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Bangkok, Tayland içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Temmuz ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 967 ile yılın geri kalan zamanından %8 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Bangkok içindeki ortalama bir kiralık araçtan %2 daha pahalı. Bangkok içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bangkok SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Ford Focus
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 736

11 Tem - 13 Tem
Ford Focus
Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 758

11 Tem - 13 Tem
Renault Clio
Chevrolet Spark
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 913

11 Tem - 13 Tem
Chevrolet Spark

Bangkok araç kiralama rehberi

Bangkok için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Hertz

3 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

Thrifty

3 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

THAIRENTACAR

6 konum
Genel bakış

Temizlik

9,3

Konfor

9,3

Genel

9,3

Alış Yeri/İade Yeri

9,3

Value

9,3

Chic Car Rent

2 konum
Genel bakış

Temizlik

9,3

Konfor

7,9

Genel

8,6

Alış Yeri/İade Yeri

7,3

Value

9,3

ASAP Car Rentals

3 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

8,0

Value

8,0

Budget

4 konum
Genel bakış

Temizlik

8,3

Konfor

8,1

Genel

7,7

Alış Yeri/İade Yeri

7,2

Value

7,6

Europcar

5 konum
Genel bakış

Temizlik

8,2

Konfor

7,6

Genel

7,3

Alış Yeri/İade Yeri

7,7

Value

7,8

keddy by Europcar

6 konum
Genel bakış

Temizlik

9,1

Konfor

8,0

Genel

7,1

Alış Yeri/İade Yeri

7,7

Value

8,0

Bangkok içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Bangkok seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

Popüler Araç Türleri

Mini, Economy, Compact

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 475

En Popüler Model

Toyota Fortuner
Son 72 saat içinde Bangkok şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Mini, Economy ve Compact.
Bangkok içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 475'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 558'den başlamasını bekleyebilirsin.
Toyota Fortuner, son 7 gün içinde Bangkok içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Mitsubishi Mirage araç modelini de tercih etmektedir.

Bangkok içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Bangkok içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Bangkok, Tayland içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Bangkok için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Bangkok için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Temmuz ayında Bangkok içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Temmuz ayında sıcaklıkların ortalama 28 °C olduğu ve genellikle 180 mm yağış alan Bangkok destinasyonuna seyahat edeceksen standart bir araç kiralamayı düşünebilirsin. Bangkok seyahatine çıkanlar arasında da popüler bir tercih olan standart araçlar, Temmuz ayında değişiklik gösteren sıcaklıklarla ve yağışlarla baş edebilmektedir. Bangkok içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 870'dir.

Bangkok, Tayland için hız limiti nedir?

Bangkok için araç kiralarken şehrin 60 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Bangkok civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Bangkok içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Bangkok içinde hangi araç kiralama şirketi BMW 3 Series model araca sahip?

Bangkok, Tayland içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Bangkok içinde Haziran ayında sıcaklık 29 °C civarında seyreder ve 150 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

Bangkok içinde sıcaklıklar Bangkok bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Bangkok içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Bangkok genelinde sıcaklıkların genellikle 29 °C ve yağış miktarının 150 mm olduğunu bilmen önemli.

momondo Bangkok içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Bangkok içindeki araçlar için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Bangkok içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Bangkok içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 63 operatör mevcuttur.

Bangkok içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Bangkok dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Çoğu AB ülkesinde sürücü yaş sınır 18'dir. Genel bir kural olarak yurt dışında araç kiralamak için 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin kiralama şirketinin politikasını okumanı öneririz.

Bangkok içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Bangkok içinde araç kiralayabilmek için sürücülerin geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek muhakkak bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Bangkok içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Bangkok içinde aracını momondo üzerinden arama yaparak kiralamasın çünkü bu sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, binlerce araç kiralama web sitesinden kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını bulmana ve karşılaştırmana olanak tanır.

momondo, Bangkok içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, farklı filtreleme seçenekleri ile aramanı daraltarak Bangkok içindeki harika kiralık araçları bulmanı kolaylaştır. Aramanı, fiyata, araç sınıfına, konuma ve daha fazlasına göre filtreleyebilirsin.

momondo, Bangkok içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Bangkok içindeki veya diğer destinasyonlardaki araçları, özellikle ücretsiz iptal seçeneğine göre filtrelemee olanak tanır.

momondo üzerinden Bangkok içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

momondo, özel olarak Bangkok içinde adil yakıt politikasına sahip araç kiralama noktalarını aramana olanak tanır.

momondo üzerinden Bangkok içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Bangkok dahil tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetleri, momondo üzerinden bulunabilir.

momondo üzerinden Bangkok içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet, sınırsız kilometre seçeneği momondo üzerinden Bangkok içindeki kiralık araçlarda bulunabilir.


Bangkok seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
19.6 Çar
Öğlen
26.6 Çar
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Bangkok konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun