Bangkok, Tayland Araç Kiralama

Ucuz Bangkok, Tayland kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Bangkok, Tayland
15 Nis — 22 Nis
Aynı iade yeri
Bangkok, Tayland
15.4 Per
Öğle
22.4 Per
Öğle

Bangkok Araç Kiralama Rehberi

Bangkok, Tayland için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 9.3

3 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.3

3 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.6

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.5

4 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.4

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.3

4 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.2

19 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.5

16 yoruma göre


Bangkok, Tayland ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Bangkok Suvarnabhumi Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Bangkok Araç Kiralama

Bu ay şimdiye kadar, Bangkok içinde araç kiralamak isteyen kullancılar toplam 7 arama gerçekleştirdi.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Bangkok içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Avis, Budget ve Dollar, Bangkok içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Bangkok içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Bangkok, Tayland içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Bangkok için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Bangkok için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Bangkok, Tayland için hız limiti nedir?

Bangkok için araç kiralarken şehrin 60 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Bangkok civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Bangkok içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Bangkok, Tayland içinde Nisan ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Bangkok içinde Nisan ayında sıcaklık 30 °C civarında seyreder ve 70 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Nisan içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Bangkok içinde sıcaklıklar genellikle Nisan ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Bangkok içinde sıcaklıklar Bangkok bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Nisan ayında Bangkok içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Bangkok genelinde sıcaklıkların genellikle 30 °C ve yağış miktarının 70 mm olduğunu bilmen önemli.


Tayland - diğer şehirlerdeki araçlar


Bangkok içindeki havalimanlarında araç kiralama

Bangkok yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Bangkok seyahatini planlamaya başla