İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Phuket araba kiralama

Phuket içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
25.6 Sal
2.7 Sal

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Phuket içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Phuket içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Phuket içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Phuket içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Hertz acentesinden bulunmaktadır. Hertz ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 517 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Phuket içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 997'dir.

Phuket içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

3 konum ile Budget, Phuket içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Phuket içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Phuket içinde araç kiralarken çoğu kullanıcımız günlük ortalama ₺ 682 fiyata Toyota Yaris kiralık araçları tercih ediyor. Toyota Fortuner, ikinci sırada yer alan en popüler kiralık araç modeli ve günlük kiralama fiyatı ortalama ₺ 1.666. Kullanıcılarımız, Phuket içinde günlük ₺ 476 gibi düşük bir fiyata Toyota Yaris ve günlük ₺ 264 gibi düşük bir fiyata Toyota Fortuner model kiralık araçlar buldu.

momondo'da bulunan Phuket araç kiralama fırsatları

Phuket içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 601 - ₺ 938

Tüm Araç Türleri

₺ 734 - ₺ 1.490

₺ 774, Phuket, Tayland içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Phuket, Tayland içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 601 ile yılın geri kalan zamanından %23 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Phuket içindeki ortalama bir kiralık araçtan %24 daha ucuzdur. Phuket içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.071, Phuket, Tayland içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Phuket, Tayland içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Temmuz ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 832 ile yılın geri kalan zamanından %23 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Phuket içindeki ortalama bir kiralık araçtan %6 daha pahalı. Phuket içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.100, Phuket, Tayland içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Phuket, Tayland içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Temmuz ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 832 ile yılın geri kalan zamanından %25 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Phuket içindeki ortalama bir kiralık araçtan %8 daha pahalı. Phuket içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.


Phuket araç kiralama rehberi

Phuket için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Chic Car Rent

1 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

Drive Car Rental

2 konum
Genel bakış

Temizlik

9,0

Konfor

9,0

Genel

9,0

Alış Yeri/İade Yeri

9,0

Value

9,0

Hertz

1 konum
Genel bakış

Temizlik

9,7

Konfor

9,3

Genel

8,8

Alış Yeri/İade Yeri

9,3

Value

9,7

keddy by Europcar

1 konum
Genel bakış

Temizlik

8,4

Konfor

8,4

Genel

8,4

Alış Yeri/İade Yeri

8,0

Value

8,0

Sixt

8,3
Çok iyi
1 yorum2 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

9,6

Genel

8,3

Alış Yeri/İade Yeri

7,6

Value

8,3

Enterprise Rent-A-Car

1 konum

Budget

3 konum
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

7,3

Genel

7,3

Alış Yeri/İade Yeri

8,0

Value

7,3

Dollar

1 konum

Phuket içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Phuket seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

Popüler Araç Türleri

SUV, Economy, Full-size

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 517

En Popüler Model

Toyota Yaris
Son 72 saat içinde Phuket şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: SUV, Economy ve Full-size.
Phuket içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 517'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 812'den başlamasını bekleyebilirsin.
Toyota Yaris, son 7 gün içinde Phuket içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Class Mini Car araç modelini de tercih etmektedir.

Phuket içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Phuket içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Phuket, Tayland içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Phuket içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Chic Car Rent, Yesaway ve Drive Car Rental dahil olmak üzere Phuket içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Temmuz ayında Phuket içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Temmuz ayında sıcaklıkların ortalama 28 °C olduğu ve genellikle 260 mm yağış alan Phuket destinasyonuna seyahat edeceksen standart bir araç kiralamayı düşünebilirsin. Phuket seyahatine çıkanlar arasında da popüler bir tercih olan standart araçlar, Temmuz ayında değişiklik gösteren sıcaklıklarla ve yağışlarla baş edebilmektedir. Phuket içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 1.019'dir.

Phuket, Tayland için hız limiti nedir?

Phuket içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 60 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Phuket civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 120 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Phuket içinde hangi araç kiralama şirketi Toyota Fortuner model araca sahip?

Phuket, Tayland içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Phuket içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 28 °C ve yağışın 210 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

Phuket içinde sıcaklıklar Phuket bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Phuket içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Phuket çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 28 °C ve yağış miktarının Phuket civarında olmasını bekleyebilirler.

momondo Phuket içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Phuket içindeki araçlar için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Phuket içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Phuket içindeki araçlar için mevcut olan operatör sayısı şudur: 28.

Phuket içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Phuket dahil olmak üzere ülkeye göre sürücü yaş sınırı farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücüler en az 18 yaşında olmalıdır. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni tavsiye ediyoruz.

Phuket içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Phuket içinde araç kiralayabilmek için tüm sürücülerin geçerli bir sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Phuket içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Phuket içinde kiralık araç rezervasyonunu momondo'yu kullanarak yapabilirsin. momondo, sana geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini ve noktasını arar.

momondo, Phuket içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, Phuket içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

momondo, Phuket içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, sadece ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını öne çıkaran bir filtreye sahiptir. Bu filtre, Phuket içindeki araçlar dahil momondo üzerinden yapılan tüm araç kiralama aramalarında mevcuttur.

momondo üzerinden Phuket içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

momondo, özel olarak Phuket içinde adil yakıt politikasına sahip araç kiralama noktalarını aramana olanak tanır.

momondo üzerinden Phuket içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Phuket içindeki kiralık araçları, momondo üzerinden, spesifik olarak gelişmiş temizlik seçeneğine göre filtreleyebilirsin.

momondo üzerinden Phuket içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Kesinlikle. momondo üzerinden özellikle momondo içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araç fırsatlarını filtreleyebilirsin.


Phuket seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
25.6 Sal
Öğlen
2.7 Sal
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Phuket konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Phuket'te bu popüler mahallelerde kiralık araba bulun