Varna, Bulgaristan Araç Kiralama

Ucuz Varna, Bulgaristan kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Varna, Bulgaristan
29 Oca — 5 Şub
Aynı iade yeri
Varna, Bulgaristan
29.1 Cmt
Öğle
5.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Varna, Bulgaristan araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 96 - ₺ 455

Tüm Araç Türleri

₺ 96 - ₺ 455

₺ 146, Varna, Bulgaristan içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Varna, Bulgaristan içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 96 ile yılın geri kalan zamanından %35 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Varna içindeki ortalama bir kiralık araçtan %10 daha ucuzdur. Varna içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Varna Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Varna Araç Kiralama Rehberi

Varna, Bulgaristan için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Value

8,0

Varna, Bulgaristan ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Varna Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Varna Araç Kiralama

 • KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Varna içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

  Hertz, Varna içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Varna içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

 • Varna içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

  Varna içinde günlük ortalama ₺ 242'ye araç kiralama fiyatı ile Top Rent-A-Car en uygun fiyatları sunmaktadır. Tedarikçinin Varna içindeki 12 konumunda bulunan en düşük fiyat günlük ₺ 95'dir.

 • Varna, Bulgaristan için hız limiti nedir?

  Varna içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Varna civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 90 km/saat'tir. Varna içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 140 km/saat'tir.

 • Varna içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

  Verilerimize göre Hyundai Accent, Varna içindeki en popüler kiralık araç modelidir. Kullanıcılarımız Varna içindeki kiralık Hyundai Accent modellerini günlük ₺ 38 gibi düşük bir fiyata buldu fakat günlük ortalama fiyatlar ₺ 198 civarındadır.Ford Focus, günlük ortalama ₺ 278 fiyata ve günlük ₺ 61 gibi düşük fırsatlara Varna içindeki diğer bir popüler kiralık araç modelidir.

 • Varna, Bulgaristan içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

  Genellikle Varna içinde Ocak ayında sıcaklık 2 °C civarında seyreder ve 30 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

 • momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

  Varna içinde Ocak ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları Varna içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır. Fiyat bilinci olan seyahat severler Varna içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Hyundai Accent, Ford Focus ve Class Mini Car, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

 • Varna içinde sıcaklıklar Varna bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

  Ocak ayında Varna için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 30 mm yağış beklentisi ile 2 °C civarındadır. Varna içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Bulgaristan - diğer şehirlerdeki araçlar

Bulgaristan genelinde Sofya, Filibe ve Burgaz gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Varna içindeki havalimanlarında araç kiralama

Varna yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Varna seyahatini planlamaya başla