Varna Araç Kiralama

Ucuz Varna kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Varna, Bulgaristan
28 Oca — 4 Şub
Aynı iade yeri
Varna, Bulgaristan
28.1 Per
Öğle
4.2 Per
Öğle

Varna Araç Kiralama Rehberi

Varna için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 7.8

6 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.4

1 yoruma göre


Varna ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Varna Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Varna Araç Kiralama

Ocak ayında, Varna için şu ana kadar momondo üzerinden 14 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Varna içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

National, Sixt ve Avis, Varna içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Varna içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Varna içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Varna içinde günlük ortalama ₺ 134'ye araç kiralama fiyatı ile Top Rent-A-Car en uygun fiyatları sunmaktadır. Tedarikçinin Varna içindeki 9 konumunda bulunan en düşük fiyat günlük ₺ 52'dir.

Varna içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Varna içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. National, Sixt ve Avis, Varna içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Varna içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Top Rent-A-Car, Varna içinde 9 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 134'dir.

Varna için hız limiti nedir?

Varna içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Varna civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 90 km/saat'tir. Varna içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 140 km/saat'tir.

Varna, Bulgaristan içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Varna içinde Ocak ayında sıcaklık 2 °C civarında seyreder ve 30 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Varna içinde Ocak ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları Varna içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır. Fiyat bilinci olan seyahat severler Varna içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Hyundai Accent, Chevrolet Spark ve Hyundai i10, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Varna içinde sıcaklıklar Varna bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Varna için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 30 mm yağış beklentisi ile 2 °C civarındadır. Varna içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Bulgaristan - diğer şehirlerdeki araçlar

Bulgaristan genelinde Sofya, Filibe ve Burgaz gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Varna seyahatini planlamaya başla

  • Varna için son fiyat istatistiklerini al

    Seyahat için en iyi zamanı, en ucuz fiyatları ve en popüler havayollarını bul

    Varna şehrine giden uçuşları bulun
  • Seyahatini planlamaya hemen başla

    En popüler Varna semtlerindeki en iyi otellere göz at

    Varna otelleri