Bulgaristan'da Araç Kiralama

Bulgaristan'daki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Sofya, Bulgaristan
5 Tem — 12 Tem
Aynı iade yeri
Sofya, Bulgaristan
5.7 Sal
Öğle
12.7 Sal
Öğle
Sürücünün yaşı:

Bulgaristan kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Bulgaristan içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 36

3 Tem - 6 Tem
Toyota Fortuner
Renault Duster
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 26

4 Tem - 11 Tem
Renault Duster
Daewoo Leganza
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 54

4 Tem - 11 Tem
Daewoo Leganza
Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 24

4 Tem - 11 Tem
Daihatsu Sirion
Renault Mégane
veya benzeri Kompakt istasyon kasa
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 36

4 Tem - 11 Tem
Renault Mégane
Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 22

4 Tem - 11 Tem
Daihatsu Sirion
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 51

3 Tem - 6 Tem
Toyota Fortuner
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 37

4 Tem - 11 Tem
Hyundai Accent
Renault Duster
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 52

3 Tem - 6 Tem
Renault Duster

momondo'da bulunan Bulgaristan araç kiralama fırsatları

Bulgaristan içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 69 - ₺ 641

Tüm Araç Türleri

₺ 182 - ₺ 3.546

₺ 278, Bulgaristan içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Bulgaristan içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 69 ile yılın geri kalan zamanından %76 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Bulgaristan içindeki ortalama bir kiralık araçtan %66 daha ucuzdur. Bulgaristan içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bulgaristan Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 953, Bulgaristan içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Bulgaristan içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 39 ile yılın geri kalan zamanından %96 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Bulgaristan içindeki ortalama bir kiralık araçtan %16 daha pahalı. Bulgaristan içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bulgaristan Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 975, Bulgaristan içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Bulgaristan içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 124 ile yılın geri kalan zamanından %88 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Bulgaristan içindeki ortalama bir kiralık araçtan %18 daha pahalı. Bulgaristan içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bulgaristan SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 24

4 Tem - 11 Tem
Daihatsu Sirion
Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 22

4 Tem - 11 Tem
Daihatsu Sirion
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 27

4 Tem - 11 Tem
Hyundai Accent

Kiralık araç alış noktana yakın popüler cazibe merkezlerini bul

Bulgaristan içindeki popüler araç kiralama noktalarına yakın olan bu cazibe merkezlerini ziyaret et

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Bansko Ski Resort96,6 km
Pamporovo Ski Resort156,1 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Pamporovo Ski Resort311,6 km
Bansko Ski Resort388,6 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Pamporovo Ski Resort254,7 km
Bansko Ski Resort342,4 km

Bulgaristan içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Bulgaristan içindeki en popüler oteller

Bulgaristan İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Bulgaristan içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Şu anda ADDCAR RENTAL , Bulgaristan içinde en ucuz araç kiralama acentesidir ve kullanıcılar bu acenteden günlük ₺ 245 gibi düşük bir fiyata araç bulmaktadır. ADDCAR RENTAL ile araç kiralayan kullanıcıların ödediği fiyatlar, günlük ₺ 470 olan ülke ortalamasından daha düşüktür. Fiyatların aracı nerede kiralamak istediğin, kaç günlük kiralayacağın ve ne tür bir araç seçeceğine göre değişebileceğini lütfen unutma.

Top Rent-A-Car, Bulgaristan içinde en fazla konuma sahip araç kiralama şirketidir. Şirket şu anda, ülke genelinde farklı havalimanlarında ve şehirlerde bulabileceğin 157 konuma sahiptir. Sofya, Bulgaristan içinde ziyaret edebileceğin en popüler şehirlerden biridir ve şehirde 11 konuma sahip Top Rent-A-Car acentesinden kolaylıkla kiralık araç bulabilirsin.

Yabancı ülkelerden gelen sürücüler dahil Bulgaristan içindeki sürücülerin yolun sağ tarafından sürmesi gerekmektedir. Lütfen unutma, yolun ters tarafından sürmek hem trafik ihlallerine hem de ciddi kazalara sebebiyet verebilir.

Bulgaristan, 137 ülke arasında yol kalitesi açısından 98. sıraya yerleşmiştir. 1'den 7'ye kadar olan ve 7'nin en yüksek puan olduğu skor sisteminde Bulgaristan, 3,3 yol kalitesi puanına sahiptir. Ülke içindeki yolların kalitesi nereyi ziyaret etmek istediğine ve hava durumuna göre değişebilir.

0,50 promil promil, 0,50 promil içinde yasal olarak araç sürebileceğin maksimum Kan Alkol İçeriği seviyesidir. Bulgaristan içinde bu limiti aşan mukimler veya ziyaretçiler, yasal cezalarla karşı karşıya kalabilir. Bulgaristan içindeki yasal içki içme yaşının 18 olduğunu lütfen unutma. Bu yaş sınırının altında araç kullananlara sert cezalar verilecektir.

Bulgaristan seyahatine çıkanlar genellikle Economy tür araç kiralar. Bunun sebebi konaklamanın yapılacağı dönemdeki hava şartları, planlanan aktiviteler veya belirlenen bütçe olabilir. Son 30 gün içinde kullanıcılarımız (%26), Bulgaristan seyahati için günlük ortalama ₺ 199'ye bir Economy kiraladı.

Geçen hafta itibarıyla Bulgaristan içinde benzinin ortalama fiyatı Litre başına ₺ 28,41'dir. Cezayir, Litre başına ₺ 5,12 ile ortalama en düşük benzin fiyatlarına sahip ülkedir ve fiyatları bu ortalama ile kıyaslayabilirsin. Hong Kong, seyahat edebileceğin ülkelerden fakat aynı zamanda Litre başına ₺ 49,55 ile ortalama benzin fiyatının en yüksek olduğu ülke.


Bulgaristan içindeki popüler bölgelerde araç kiralama

Bulgaristan içinde ziyaret edilmesi gereken bu bölgelerden herhangi biri için ideal kiralık aracını bul

Bulgaristan içindeki popüler şehirlerde araç kiralama

Bulgaristan içindeki en popüler şehirlerde araç kiralama fiyatlarını karşılaştır

Bulgaristan içindeki popüler havalimanlarında araç kiralama

Bulgaristan içindeki bu popüler havalimanlarından birinde araç kirala

Bulgaristan seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

momondo, Bulgaristan içindeki kiralık araçlarda ve araç politikalarında en iyi seçenekleri sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini arar ve karşılaştırır. Rezervasyonunu yapmak için momondo iyi bir tercihtir çünkü kiralık aracını hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsin.

momondo, farklı filtreleme seçenekleri ile aramanı daraltarak Bulgaristan içindeki harika kiralık araçları bulmanı kolaylaştır. Aramanı, fiyata, araç sınıfına, konuma ve daha fazlasına göre filtreleyebilirsin.

Evet, momondo ile özel olarak Bulgaristan içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtreleyebilirsin.

Evet. momondo, Bulgaristan araç kiralama noktalarını adil yakıt politikasına göre arayabileceğin bir filtreye sahiptir.

Evet. momondo, Bulgaristan içindeki araç kiralama şirketlerinden gelişmiş temizlik hizmeti sunan belirli fırsatları sana gösterebilir.

Sınırsız kilometre, Bulgaristan içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.