Ljubljana, Slovenya Araç Kiralama

Ucuz Ljubljana, Slovenya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Ljubljana, Slovenya
30 Haz — 7 Tem
Aynı iade yeri
Ljubljana, Slovenya
30.6 Çar
Öğle
7.7 Çar
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Ljubljana, Slovenya araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 134 - ₺ 371

Tüm Araç Türleri

₺ 150 - ₺ 870

₺ 110, Ljubljana, Slovenya içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Ljubljana, Slovenya içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Ljubljana içindeki ortalama bir kiralık araçtan %52 daha ucuzdur. Ljubljana içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Ljubljana Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Ljubljana Araç Kiralama Rehberi

Ljubljana, Slovenya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

9,3

Genel

9,5

Alış/İade

9,3

Fiyat-kalite dengesi

8,6
Genel bakış

Temizlik

8,2

Konfor

7,5

Genel

7,2

Alış/İade

7,0

Fiyat-kalite dengesi

7,0
Genel bakış

Temizlik

7,0

Konfor

9,0

Genel

7,0

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

4,0

Ljubljana, Slovenya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Ljubljana Joze Pucnik Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Ljubljana Araç Kiralama

Haziran ayında, şu ana kadar 17 momondo kullanıcısı Ljubljana için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Ljubljana içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Budget ve Hertz, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Ljubljana içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Ljubljana içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Ljubljana içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki 3 konumundan birinde Sixt ile kiralayabilirsin. ₺ 149, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 215 ödemeyi bekleyebilirsin.

Ljubljana, Slovenya için hız limiti nedir?

Ljubljana içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Ljubljana civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Ljubljana içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Ljubljana, Slovenya içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Ljubljana içinde sıcaklıklar 16 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 50 mm civarındadır. Bu bilgi Ljubljana içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Ljubljana içinde hava durumu Haziran ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Ljubljana içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Ljubljana içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Volkswagen Golf, Hyundai i10 ve Volkswagen Polo, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Ljubljana içinde sıcaklıklar Merkezi Bölge bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Merkezi Bölge için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 50 mm yağış beklentisi ile 16 °C civarındadır. Ljubljana içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Ljubljana içindeki havalimanlarında araç kiralama

Ljubljana yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Ljubljana seyahatini planlamaya başla