Ljubljana Araç Kiralama

Ucuz Ljubljana kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Ljubljana, Slovenya
1 Şub — 8 Şub
Aynı iade yeri
Ljubljana, Slovenya
1.2 Pts
Öğle
8.2 Pts
Öğle

Ljubljana Araç Kiralama Rehberi

Ljubljana için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.3

13 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

20 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

2 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.4

3 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.6

4 yoruma göre


Ljubljana ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Ljubljana Joze Pucnik Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Ljubljana Araç Kiralama

Ocak ayında, şu ana kadar 17 momondo kullanıcısı Ljubljana için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Ljubljana içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Alamo, Enterprise ve National, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Ljubljana içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Ljubljana içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Ljubljana içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki 3 konumundan birinde Sixt ile kiralayabilirsin. ₺ 127, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 183 ödemeyi bekleyebilirsin.

Ljubljana içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Ljubljana için Alamo, Enterprise ve National gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Ljubljana içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Şubat ayında Ljubljana içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Şubat ayında Ljubljana seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Şubat ayında Ljubljana ortalama olarak 40 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 5 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Ljubljana içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 520'dir.

Ljubljana içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Avantcar, Ljubljana içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Ljubljana içinde 3 konumda günlük ₺ 525 ödemeyi bekleyebilirsin.

Ljubljana için hız limiti nedir?

Ljubljana içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Ljubljana civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Ljubljana içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Ljubljana, Slovenya içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Ocak ayında Ljubljana içinde sıcaklıklar -1 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 40 mm civarındadır. Bu bilgi Ljubljana içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Ljubljana içinde Ocak ayında sıcaklık genellikle donma derecesinin altındadır, kar yağışı ve buzlanma ihtimali yüksektir. Ljubljana seyahatin için dört çeker bir SUV kiralamak en iyi seçenek olabilir.

Ljubljana içinde sıcaklıklar Merkezi Bölge bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Merkezi Bölge için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 40 mm yağış beklentisi ile -1 °C civarındadır. Ljubljana içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Ljubljana seyahatini planlamaya başla