Slovenya'da Araç Kiralama

Slovenya'daki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Ljubljana, Slovenya
19 Ağu — 26 Ağu
Aynı iade yeri
Ljubljana, Slovenya
19.8 Cum
Öğle
26.8 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Slovenya araç kiralama fırsatları

Slovenya içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 300 - ₺ 966

Tüm Araç Türleri

₺ 329 - ₺ 1.806

₺ 559, Slovenya içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Slovenya içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 300 ile yılın geri kalan zamanından %47 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Slovenya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %35 daha ucuzdur. Slovenya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 800, Slovenya içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Slovenya içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 473 ile yılın geri kalan zamanından %41 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Slovenya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %7 daha ucuzdur. Slovenya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 471, Slovenya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Slovenya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 188 ile yılın geri kalan zamanından %61 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Slovenya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %45 daha ucuzdur. Slovenya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.


Slovenya içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Slovenya içindeki en popüler oteller

Slovenya İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Slovenya içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Free2Move, Slovenya içinde en fazla konuma sahip araç kiralama şirketidir. Şirket şu anda, ülke genelinde farklı havalimanlarında ve şehirlerde bulabileceğin 19 konuma sahiptir. Ljubljana, Slovenya içinde ziyaret edebileceğin en popüler şehirlerden biridir ve şehirde 3 konuma sahip Free2Move acentesinden kolaylıkla kiralık araç bulabilirsin.

Yasalara göre Slovenya içinde aracını, yolun sağ tarafından sürmelisin. Bu kurala uymadığında trafik cezası alabilir veya kazaya sebep olabilirsin.

Slovenya, 2019 yılında dünya genelinde 137 ülke arasında yol kalitesi açısından 44. sıraya yerleşmiştir. 1'den 7'ye kadar olan puanlama sisteminde Slovenya, 4,7 puan almıştır. Slovenya içindeki yol kalitesi koşullarının ziyaret etmeyi düşündüğün bölgeye göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutma.

Slovenya içinde alkollü araç kullanma limiti 0,50 promil promildir. Slovenya içindeki bölgelerde ve şehirlerde ülke genelinde geçerli olan yasalara ek olarak yerel alkollü araç sürme limiti belirlenmiş olabilir. Aracını kiralamadan önce bu bilgileri kontrol ettiğinden emin ol. Slovenya, yasal alkol tüketme yaşı olan 18 yaşın altında olup içki içen ve araç kullanan kişiler için katı yasalar uygulamaktadır.

Compact, seyahat severlerin Slovenya içinde araç kiralarken tercih ettiği araç türüdür. Son 30 gün içinde momondo kullanıcılarımız (%32) bu araç türünü kiraladı ve günlük ortalama ₺ 716 ödedi.

Slovenya içinde benzine ortalama Litre başına ₺ 28,09 ödemeyi bekleyebilirsin. Bunun geçen hafta için ulusal ortalama fiyat olduğunu ve ülke genelinde fiyatlarında değişebileceği unutma. Slovenya içinde araç kiralayıp kiralamayacağına henüz karar vermediysen Cezayir, seyahat için değerlendirebileceğin diğer bir alternatif. Geçen hafta itibarıyla Litre başına ₺ 5,73 ile dünyanın en uygun benzin fiyatları burada görüldü. Hong Kong, araç kiralayıp gezebileceğin diğer bir harika ülke fakat burada benzin fiyatları Litre başına ₺ 53,30 civarında seyredebiliyor.


Slovenya içindeki popüler şehirlerde araç kiralama

Slovenya içindeki en popüler şehirlerde araç kiralama fiyatlarını karşılaştır

Slovenya seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

momondo, Slovenya içindeki kiralık araçlarda ve araç politikalarında en iyi seçenekleri sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini arar ve karşılaştırır. Rezervasyonunu yapmak için momondo iyi bir tercihtir çünkü kiralık aracını hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsin.

momondo, filtreler sayesinde momondo içinde harika araç kiralama şirketi bulmanı kolaylaştırır. Fiyat, araç sınıfı, olanaklar veya politikalar dahil olmak üzere momondo, aramanı daraltarak en uygun fırsatı bulmana yardımcı olacak çok sayıda farklı filtreler sunar.

Evet. momondo, sadece ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını öne çıkaran bir filtreye sahiptir. Bu filtre, Slovenya içindeki araçlar dahil momondo üzerinden yapılan tüm araç kiralama aramalarında mevcuttur.

Evet. momondo üzerinden Slovenya içindeki kiralık araçlar için arama yaptıktan sonra adil yakıt politikası filtresini seçmen yeterli.

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, Slovenya dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

Evet. Slovenya içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araç fırsatları, momondo üzerinden bulunabilir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.