Ukrayna'da Araç Kiralama

Ukrayna'daki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Kiev, Ukrayna
2 Haz — 9 Haz
Aynı iade yeri
Kiev, Ukrayna
2.6 Per
Öğle
9.6 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Ukrayna araç kiralama fırsatları

Ukrayna içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 442 - ₺ 782

Tüm Araç Türleri

₺ 473 - ₺ 2.663

₺ 521, Ukrayna içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Ukrayna içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 442 ile yılın geri kalan zamanından %16 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Ukrayna içindeki ortalama bir kiralık araçtan %67 daha ucuzdur. Ukrayna içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 926, Ukrayna içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Ukrayna içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 529 ile yılın geri kalan zamanından %43 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Ukrayna içindeki ortalama bir kiralık araçtan %41 daha ucuzdur. Ukrayna içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.087, Ukrayna içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Ukrayna içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.162 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Ukrayna içindeki ortalama bir kiralık araçtan %26 daha pahalı. Ukrayna içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.776, Ukrayna içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Ukrayna içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Temmuz ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.536 ile yılın geri kalan zamanından %14 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Ukrayna içindeki ortalama bir kiralık araçtan %13 daha pahalı. Ukrayna içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.605, Ukrayna içindeki Lüks bir aracın ortalama fiyatıdır. Ukrayna içinde düşük fiyatlara Lüks kiralamak için en ideal ay Temmuz ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.803 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Lüks kiralık bir araç genellikle Ukrayna içindeki ortalama bir kiralık araçtan %4 daha pahalı. Ukrayna içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.


Kiralık araç alış noktana yakın popüler cazibe merkezlerini bul

Ukrayna içindeki popüler araç kiralama noktalarına yakın olan bu cazibe merkezlerini ziyaret et

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Arcadia Beach435,1 km
Rynok Square492,3 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Arcadia Beach443,1 km
Rynok Square461,0 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Rynok Square6,3 km
Arcadia Beach629,4 km

Ukrayna içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Ukrayna içindeki en popüler oteller

Ukrayna İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Ukrayna içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Europcar, Ukrayna içindeki en uygun fiyatlı araç kiralama acentesidir ve ülke içindeki bazı bölgelerde günlük ₺ 552 gibi düşük bir fiyata araç kiralama olanağı sunar. Ukrayna içinde araç kiralamanın günlük ortalama fiyatı ise ₺ 1.376'dir ve bu fiyatla kıyasalama yapabilirsin.

Verilerimize göre Sixt, Ukrayna içindeki en popüler araç kiralama şirketidir. Geçen ay kullanıcılarımız (%29 oranında) araç kiralama ihtiyaçları için Sixt şirketini tercih etti. 2 kullanıcımız, Ukrayna seyahatleri sırasında Sixt ile yaşadıkları deneyimi değerlendirdi ve acenteye 10 üzerinden ortalama 6,0 puan verdi.

Ukrayna genelinde 28 konum ile Sixt, diğer tüm kiralama acenteleri arasında en çok araç kiralama merkezine sahip olan şirkettir. Hangi şehre gitmek istediğine emin değilsin fakat aracını Sixt acentesinden kiralamak istediğini biliyor musun? Kiev, Ukrayna içinde ziyaret edebileceğin en popüler şehirdir ve şehir, 8 Sixt araç kiralama noktasına sahiptir.

Ukrayna içinde araç kiralamayı düşünüyorsan her zaman için yolun sağ tarafından sürmen gerektiğini unutma.

Ukrayna, 2019 yılında dünya genelinde 137 ülke arasında yol kalitesi açısından 132. sıraya yerleşmiştir. 1'den 7'ye kadar olan puanlama sisteminde Ukrayna, 2,4 puan almıştır. Ukrayna içindeki yol kalitesi koşullarının ziyaret etmeyi düşündüğün bölgeye göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutma.

Ukrayna içinde alkollü araç kullanma limiti 0,20 promil promildir. Ukrayna içindeki bölgelerde ve şehirlerde ülke genelinde geçerli olan yasalara ek olarak yerel alkollü araç sürme limiti belirlenmiş olabilir. Aracını kiralamadan önce bu bilgileri kontrol ettiğinden emin ol. Ukrayna, yasal alkol tüketme yaşı olan 18 yaşın altında olup içki içen ve araç kullanan kişiler için katı yasalar uygulamaktadır.

Seçebileceğin çok sayıda kiralık araç türü mevcut fakat Ukrayna seyahati için Economy, içlerinde en popüler olanıdır. Kullanıcılarımız (%34) son 30 gün içinde Economy tercih etti ve günlük kiralama bedeli olarak ortalama ₺ 351 ödedi. Bütçene, planladığın aktivitelere veya hava durumuna göre farklı bir araç türünü de tercih edebilirsin.

Geçen hafta Ukrayna içinde benzinin fiyatı ortalama Litre başına ₺ 22,10'ydi. Bu fiyat, gideceğin şehre, yılın hangi zamanında bu şehri ziyaret edeceğine ve o anki ülke ekonomisine bağlı olarak değişebilir. Cezayir, Litre başına ₺ 5,04 ile ortalama benzin fiyatının en uygun olduğu ülkedir ve Hong Kong ise Litre başına ₺ 47,12 ile ortalama en yüksek benzin fiyatlarına sahiptir.


Ukrayna içindeki popüler şehirlerde araç kiralama

Ukrayna içindeki en popüler şehirlerde araç kiralama fiyatlarını karşılaştır

Ukrayna içindeki popüler havalimanlarında araç kiralama

Ukrayna içindeki bu popüler havalimanlarından birinde araç kirala

Ukrayna seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Ukrayna içinde aracını momondo üzerinden arama yaparak kiralamasın çünkü bu sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, binlerce araç kiralama web sitesinden kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını bulmana ve karşılaştırmana olanak tanır.

momondo, Ukrayna içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

Evet. momondo, sadece ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını öne çıkaran bir filtreye sahiptir. Bu filtre, Ukrayna içindeki araçlar dahil momondo üzerinden yapılan tüm araç kiralama aramalarında mevcuttur.

Adil yakıt politikası, momondo üzerinden seçebileceğin ve Ukrayna içindeki araç kiralama noktalarını bu seçime göre eleyebileceğin bir filtredir.

Ukrayna içindeki kiralık araçları, momondo üzerinden, spesifik olarak gelişmiş temizlik seçeneğine göre filtreleyebilirsin.

Kesinlikle. momondo üzerinden özellikle momondo içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araç fırsatlarını filtreleyebilirsin.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.