Macaristan'da Araç Kiralama

Macaristan'daki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Budapeşte, Macaristan
16 Ağu — 23 Ağu
Aynı iade yeri
Budapeşte, Macaristan
16.8 Sal
Öğle
23.8 Sal
Öğle
Sürücünün yaşı:

Macaristan kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Macaristan içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Citroen C3 Aircross
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu
5 kapılı araçlar

Günlük ₺ 61

16 Ağu - 16 Ağu
Citroen C3 Aircross
Opel Astra
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 42

8 Eyl - 13 Eyl
Opel Astra
Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 38

17 Eki - 23 Eki
Renault Clio
Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 19

8 Eyl - 13 Eyl
Renault Clio
Citroen C3 Aircross
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu
5 kapılı araçlar

Günlük ₺ 42

8 Eyl - 13 Eyl
Citroen C3 Aircross
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 32

17 Eki - 23 Eki
Hyundai Accent Hatch
Opel Astra
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 61

17 Eki - 23 Eki
Opel Astra
Opel Insignia
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 74

17 Eki - 23 Eki
Opel Insignia
Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 24

17 Eki - 23 Eki
Renault Clio

momondo'da bulunan Macaristan araç kiralama fırsatları

Macaristan içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 223 - ₺ 1.290

Tüm Araç Türleri

₺ 279 - ₺ 2.173

₺ 615, Macaristan içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Macaristan içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 223 ile yılın geri kalan zamanından %64 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Macaristan içindeki ortalama bir kiralık araçtan %39 daha ucuzdur. Macaristan içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Macaristan Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 696, Macaristan içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Macaristan içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 480 ile yılın geri kalan zamanından %32 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Macaristan içindeki ortalama bir kiralık araçtan %31 daha ucuzdur. Macaristan içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Macaristan Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 939, Macaristan içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Macaristan içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 557 ile yılın geri kalan zamanından %41 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Macaristan içindeki ortalama bir kiralık araçtan %7 daha ucuzdur. Macaristan içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Macaristan SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 19

8 Eyl - 13 Eyl
Renault Clio
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 21

8 Eyl - 13 Eyl
Hyundai Accent Hatch

Macaristan içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Macaristan içindeki en popüler oteller

Macaristan İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Macaristan içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Şu anda Sixt, Macaristan içinde en ucuz araç kiralama acentesidir ve kullanıcılar bu acenteden günlük ₺ 1.731 gibi düşük bir fiyata araç bulmaktadır. Sixt ile araç kiralayan kullanıcıların ödediği fiyatlar, günlük ₺ 1.731 olan ülke ortalamasından daha düşüktür. Fiyatların aracı nerede kiralamak istediğin, kaç günlük kiralayacağın ve ne tür bir araç seçeceğine göre değişebileceğini lütfen unutma.

Verilerimize göre Sixt, Macaristan içindeki en popüler araç kiralama şirketidir. Geçen ay kullanıcılarımız (%100 oranında) araç kiralama ihtiyaçları için Sixt şirketini tercih etti. 3 kullanıcımız, Macaristan seyahatleri sırasında Sixt ile yaşadıkları deneyimi değerlendirdi ve acenteye 10 üzerinden ortalama 7,3 puan verdi.

Macaristan genelinde 20 konum ile Avis, diğer tüm kiralama acenteleri arasında en çok araç kiralama merkezine sahip olan şirkettir. Budapeşte, Macaristan içinde ziyaret edebileceğin en popüler şehirlerden biridir ve şehirde 3 konuma sahip Avis acentesinden kolaylıkla kiralık araç bulabilirsin.

Macaristan içinde araçlar yolun sağ tarafından sürmektedir. Araçların yolun diğer tarafından sürüldüğü bir ülkede yaşıyorsan Macaristan içinde araç sürmeye alışman biraz zaman alabilir. Seyahatin boyunca araç kiralamayı düşünüyorsan bu bilgiyi göz önünde bulundurmanı öneriyoruz.

2019 verilerine göre Macaristan, yol kalitesinde tüm ülkeler arasında 58. sıraya yerleşti. Ülke, 7'nin en yüksek olduğu yol kalitesi skorlamasında 7 üzerinden 4,2 puan almıştır. Ziyaretin sırasında yol şartlarını, hava durumunun ve yapının da etkileyebileceğini unutma.

Macaristan içinde alkollü araç kullanma limiti 0,00 promil promildir. Macaristan içindeki bölgelerde ve şehirlerde ülke genelinde geçerli olan yasalara ek olarak yerel alkollü araç sürme limiti belirlenmiş olabilir. Aracını kiralamadan önce bu bilgileri kontrol ettiğinden emin ol. Yasal içki içme yaşının altında olup içki içen ve araç kullanan kişiler için daha katı cezaların olduğu unutma. Macaristan içinde içki içebilmek için en az 18 yaşında olman gerekir.

Compact, seyahat severlerin Macaristan içinde araç kiralarken tercih ettiği araç türüdür. Son 30 gün içinde momondo kullanıcılarımız (%27) bu araç türünü kiraladı ve günlük ortalama ₺ 371 ödedi.

Macaristan içinde benzine ortalama Litre başına ₺ 32,65 ödemeyi bekleyebilirsin. Bunun geçen hafta için ulusal ortalama fiyat olduğunu ve ülke genelinde fiyatlarında değişebileceği unutma. Verilerimize göre Macaristan, ne çok yüksek ne de çok düşük benzin fiyatlarına sahiptir. Benzin fiyatları Cezayir içinde şu anda Litre başına ₺ 5,57 ile en düşük, Hong Kong içinde Litre başına ₺ 53,46 ile en yüksek seviyededir. Benzin fiyatlarının devamlı değişebileceğini ve seyahat tarihlerinde farklı olabileceğini lütfen unutma.


Macaristan içindeki popüler şehirlerde araç kiralama

Macaristan içindeki en popüler şehirlerde araç kiralama fiyatlarını karşılaştır

Macaristan seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Macaristan içinde aracını momondo üzerinden arama yaparak kiralamasın çünkü bu sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, binlerce araç kiralama web sitesinden kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını bulmana ve karşılaştırmana olanak tanır.

momondo, filtreler sayesinde momondo içinde harika araç kiralama şirketi bulmanı kolaylaştırır. Fiyat, araç sınıfı, olanaklar veya politikalar dahil olmak üzere momondo, aramanı daraltarak en uygun fırsatı bulmana yardımcı olacak çok sayıda farklı filtreler sunar.

Evet. momondo, Macaristan içindeki veya diğer destinasyonlardaki araçları, özellikle ücretsiz iptal seçeneğine göre filtrelemee olanak tanır.

Kesinlikle! momondo, Macaristan içindeki kiralık araç aramaları için bu özelliği sunmaktadır.

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, Macaristan dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

Sınırsız kilometre, Macaristan içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.