Hollanda'da Araç Kiralama

Hollanda'daki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Amsterdam, Hollanda
4 Tem — 11 Tem
Aynı iade yeri
Amsterdam, Hollanda
4.7 Pzt
Öğle
11.7 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Hollanda kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Hollanda içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Audi A6
veya benzeri Premium
Maksimum 5 yolcu
4 kapılı araçlar

Günlük ₺ 157

27 Tem - 10 Ağu
Audi A6
Renault Duster
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 84

2 Tem - 2 Eyl
Renault Duster
Mercedes-Benz C-Class
veya benzeri Tam boy istasyon kasa
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 145

27 Tem - 10 Ağu
Mercedes-Benz C-Class
Opel Corsa
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 40

2 Tem - 2 Eyl
Opel Corsa
Daewoo Leganza
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 118

27 Tem - 10 Ağu
Daewoo Leganza
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 68

7 Tem - 21 Tem
Hyundai Accent
Renault Duster
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 92

2 Tem - 2 Eyl
Renault Duster
Chevrolet Caprice
veya benzeri Üst Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 131

27 Tem - 10 Ağu
Chevrolet Caprice
Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 49

2 Tem - 2 Eyl
Daihatsu Sirion

momondo'da bulunan Hollanda araç kiralama fırsatları

Hollanda içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 539 - ₺ 2.527

Tüm Araç Türleri

₺ 985 - ₺ 7.129

₺ 1.286, Hollanda içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Hollanda içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 539 ile yılın geri kalan zamanından %59 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Hollanda içindeki ortalama bir kiralık araçtan %40 daha ucuzdur. Hollanda içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Hollanda Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.999, Hollanda içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Hollanda içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 364 ile yılın geri kalan zamanından %82 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Hollanda içindeki ortalama bir kiralık araçtan %7 daha ucuzdur. Hollanda içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Hollanda Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.634, Hollanda içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Hollanda içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.367 ile yılın geri kalan zamanından %49 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Hollanda içindeki ortalama bir kiralık araçtan %19 daha pahalı. Hollanda içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Hollanda Büyük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.715, Hollanda içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Hollanda içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 444 ile yılın geri kalan zamanından %84 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Hollanda içindeki ortalama bir kiralık araçtan %22 daha pahalı. Hollanda içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 49

2 Tem - 2 Eyl
Daihatsu Sirion
Opel Corsa
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 40

2 Tem - 2 Eyl
Opel Corsa
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 54

2 Tem - 2 Eyl
Hyundai Accent

Hollanda içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Hollanda içindeki en popüler oteller

Hollanda İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Hollanda içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Goldcar Rental SP, Hollanda içindeki en uygun fiyatlı araç kiralama acentesidir ve ülke içindeki bazı bölgelerde günlük ₺ 486 gibi düşük bir fiyata araç kiralama olanağı sunar. Hollanda içinde araç kiralamanın günlük ortalama fiyatı ise ₺ 1.118'dir ve bu fiyatla kıyasalama yapabilirsin.

GREEN MOTION , geçen ay momondo kullanıcıları tarafından (%26 oranında) seçilen Hollanda içindeki en popüler araç kiralama şirketidir. GREEN MOTION ayrıca 1 değerlendirmeye ve 10 üzerinden 8,8 puana sahiptir ki bu, acentenin kullanıcılar arasında popüler bir tercih olduğu anlamına gelir.

Free2Move, Hollanda içinde en çok araç kiralama noktasına sahip acentedir. Ülke genelinde 333 konuma sahip olan acentenin araç kiralama merkezlerinden birine havalimanında veya şehirde rastlama ihtimalin oldukça yüksek. Henüz ziyaret edeceğin şehri seçmediysen şu anda Amsterdam en popüler destinasyondur. Amsterdam ayrıca 7 Free2Move araç kiralama merkezine sahiptir.

Hollanda seyahatine çıkanlar genellikle Mini tür araç kiralar. Bunun sebebi konaklamanın yapılacağı dönemdeki hava şartları, planlanan aktiviteler veya belirlenen bütçe olabilir. Son 30 gün içinde kullanıcılarımız (%23), Hollanda seyahati için günlük ortalama ₺ 584'ye bir Mini kiraladı.

Geçen hafta itibarıyla Hollanda içinde benzinin ortalama fiyatı Litre başına ₺ 41,17'dir. Cezayir, Litre başına ₺ 5,19 ile ortalama en düşük benzin fiyatlarına sahip ülkedir ve fiyatları bu ortalama ile kıyaslayabilirsin. Hong Kong, seyahat edebileceğin ülkelerden fakat aynı zamanda Litre başına ₺ 50,20 ile ortalama benzin fiyatının en yüksek olduğu ülke.


Hollanda içindeki popüler bölgelerde araç kiralama

Hollanda içinde ziyaret edilmesi gereken bu bölgelerden herhangi biri için ideal kiralık aracını bul

Hollanda içindeki popüler havalimanlarında araç kiralama

Hollanda içindeki bu popüler havalimanlarından birinde araç kirala

Hollanda seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

momondo, Hollanda içindeki kiralık araçlarda ve araç politikalarında en iyi seçenekleri sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini arar ve karşılaştırır. Rezervasyonunu yapmak için momondo iyi bir tercihtir çünkü kiralık aracını hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsin.

momondo, Hollanda içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

Tabi ki! momondo, kullanıcıların Hollanda içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

Evet. momondo, Hollanda araç kiralama noktalarını adil yakıt politikasına göre arayabileceğin bir filtreye sahiptir.

Hollanda içindeki kiralık araçları, momondo üzerinden, spesifik olarak gelişmiş temizlik seçeneğine göre filtreleyebilirsin.

Sınırsız kilometre, Hollanda içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.