Amsterdam Araç Kiralama

Ucuz Amsterdam kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Amsterdam, Niederlande
1 Şub — 8 Şub
Aynı iade yeri
Amsterdam, Niederlande
1.2 Pts
Öğle
8.2 Pts
Öğle

Amsterdam içinde en ucuz ne zaman araç kiralanabilir?

Tümü

₺ 129 - ₺ 1.039

Ekonomi

₺ 143 - ₺ 267

Amsterdam içinde araç kiralamak için en ucuz ay Ekim ayıdır. Fiyatlar, yılın geri kalanında günlük ₺ 202 olan fiyatlardan %37 daha düşüktür. En pahalı ay ise Mart ayıdır. Spesifik bir araç türünü arıyorsanız Ekim ayıda ekonomik bir araç kiralamayı düşünebilirsiniz. Amsterdam içinde araç kiralama fiyatı; tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracınızı ne kadar uzakta kiraladığınız dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlıdır.


Amsterdam Araç Kiralama Rehberi

Amsterdam için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.0

112 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.1

70 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

36 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.4

53 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.8

21 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.3

9 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.2

24 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.8

7 yoruma göre


Amsterdam ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Amsterdam Schiphol Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Amsterdam Araç Kiralama

Ocak ayında, şu ana kadar 152 momondo kullanıcısı Amsterdam için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Amsterdam içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Amsterdam içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Amsterdam içinde Şubat ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Şubat ayında Amsterdam içinde hafta sonu araç kiralamak için ortalama ₺ 312 olmak üzere ₺ 240 kadar düşük fiyatlar bulduk. Amsterdam içinde bir hafta kiralama için ₺ 157, normal bir fırsat fakat Şubat ayı için ihtiyaçlarına bağlı olarak ₺ 150 kadar düşük fiyatlar görmen de mümkün.

Amsterdam içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Amsterdam içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Enterprise, National ve Avis dahil olmak üzere Amsterdam içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Şubat ayında Amsterdam içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Çoğu kişi Şubat ayında yapacakları Amsterdam seyahatinde ekonomik bir aracı tercih edecektir. Yağış miktarı ortalama 80 mm ve sıcaklık 6 °C civarındayken ekonomik bir araç, ıslak yol şartları ile baş etme kapasitesi ve sağladığı yakıt verimliliği ile ideal bir seçenektir. Amsterdam içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 396'dir.

Amsterdam içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Sixt, Amsterdam içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Amsterdam içinde 6 konumda günlük ₺ 481 ödemeyi bekleyebilirsin.

Amsterdam, Hollanda içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Amsterdam içinde Ocak ayında sıcaklık 3 °C civarında seyreder ve 70 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Amsterdam içinde Ocak ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Amsterdam içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Amsterdam içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Opel Corsa, Chevrolet Spark ve Ford Ka, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Amsterdam içinde sıcaklıklar Hollanda (kuzey) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Amsterdam içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Hollanda (kuzey) genelinde sıcaklıkların genellikle 3 °C ve yağış miktarının 70 mm olduğunu bilmen önemli.


Hollanda - diğer şehirlerdeki araçlar

Hollanda genelinde Eindhoven, Rotterdam ve Lahey gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Amsterdam seyahatini planlamaya başla