Amsterdam, Hollanda Araç Kiralama

Ucuz Amsterdam, Hollanda kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Amsterdam, Hollanda
27 Nis — 4 May
Aynı iade yeri
Amsterdam, Hollanda
27.4 Sal
Öğle
4.5 Sal
Öğle
Sürücünün yaşı:

Amsterdam içinde en ucuz ne zaman araç kiralanabilir?

Tümü

₺ 143 - ₺ 850

Amsterdam, Hollanda içinde araç kiralamak için en ucuz ay Mart ayıdır. Fiyatlar, yılın geri kalanında günlük ₺ 143 olan fiyatlardan %46 daha düşüktür. En pahalı ay ise Ağustos ayıdır. Amsterdam içinde araç kiralama fiyatı; tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracınızı ne kadar uzakta kiraladığınız dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlıdır.


Amsterdam Araç Kiralama Rehberi

Amsterdam, Hollanda için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.0

112 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.1

70 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

36 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.4

53 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.8

21 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.4

10 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.2

24 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.8

7 yoruma göre


Amsterdam, Hollanda ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Amsterdam Schiphol Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Amsterdam Araç Kiralama

Nisan ayında, şu ana kadar 152 momondo kullanıcısı Amsterdam için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Amsterdam içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Amsterdam içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Amsterdam, Hollanda içinde Mayıs ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Mayıs ayında Amsterdam içinde hafta sonu araç kiralamak için ortalama ₺ 290 olmak üzere ₺ 232 kadar düşük fiyatlar bulduk. Amsterdam içinde bir hafta kiralama için ₺ 151, normal bir fırsat fakat Mayıs ayı için ihtiyaçlarına bağlı olarak ₺ 137 kadar düşük fiyatlar görmen de mümkün.

Amsterdam, Hollanda içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Amsterdam içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Enterprise, National ve Avis dahil olmak üzere Amsterdam içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Mayıs ayında Amsterdam içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Mayıs ayında Amsterdam seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Mayıs ayında Amsterdam ortalama olarak 60 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 15 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Amsterdam içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 1.115'dir.

Amsterdam içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Sixt, Amsterdam, Hollanda içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Amsterdam, Hollanda içinde 6 konumda günlük ₺ 525 ödemeyi bekleyebilirsin.

Amsterdam, Hollanda içinde Nisan ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Amsterdam içinde Nisan ayında sıcaklık 8 °C civarında seyreder ve 30 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Nisan içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Amsterdam içinde Nisan ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Amsterdam içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Amsterdam içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Opel Corsa, Chevrolet Spark ve Ford Ka, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Amsterdam içinde sıcaklıklar Hollanda (kuzey) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Nisan ayında Amsterdam içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Hollanda (kuzey) genelinde sıcaklıkların genellikle 8 °C ve yağış miktarının 30 mm olduğunu bilmen önemli.


Hollanda - diğer şehirlerdeki araçlar

Hollanda genelinde Eindhoven, Rotterdam ve Lahey gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Amsterdam içindeki havalimanlarında araç kiralama

Amsterdam yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Amsterdam seyahatini planlamaya başla