Fransa'da Araç Kiralama

Fransa'daki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Paris, Fransa
3 Haz — 10 Haz
Aynı iade yeri
Paris, Fransa
3.6 Cum
Öğle
10.6 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

Fransa kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Fransa içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 78

2 Haz - 9 Haz
Toyota Fortuner
BMW 3 Series
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 60

2 Haz - 9 Haz
BMW 3 Series
Opel Corsa
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 39

2 Haz - 9 Haz
Opel Corsa
Daewoo Leganza
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 62

2 Haz - 10 Haz
Daewoo Leganza
Mitsubishi Colt
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 36

2 Haz - 9 Haz
Mitsubishi Colt
Renault Mégane
veya benzeri Kompakt istasyon kasa
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 54

2 Haz - 9 Haz
Renault Mégane
Ford EcoSport
veya benzeri Kompakt SUV
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 63

2 Haz - 9 Haz
Ford EcoSport
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 111

2 Haz - 10 Haz
Toyota Fortuner
Kia Forte
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 49

2 Haz - 9 Haz
Kia Forte

momondo'da bulunan Fransa araç kiralama fırsatları

Fransa içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 548 - ₺ 2.297

Tüm Araç Türleri

₺ 704 - ₺ 2.395

₺ 1.117, Fransa içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Fransa içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 548 ile yılın geri kalan zamanından %51 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Fransa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %35 daha ucuzdur. Fransa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Fransa Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.195, Fransa içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Fransa içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 605 ile yılın geri kalan zamanından %50 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Fransa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %31 daha ucuzdur. Fransa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Fransa Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.509, Fransa içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Fransa içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.172 ile yılın geri kalan zamanından %54 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Fransa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %32 daha pahalı. Fransa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.447, Fransa içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Fransa içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Temmuz ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 607 ile yılın geri kalan zamanından %59 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Fransa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %16 daha ucuzdur. Fransa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Fransa SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Mitsubishi Colt
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 36

2 Haz - 9 Haz
Mitsubishi Colt
Kia Forte
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 38

2 Haz - 9 Haz
Kia Forte
Mini Countryman
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 36

3 Haz - 11 Haz
Mini Countryman

Kiralık araç alış noktana yakın popüler cazibe merkezlerini bul

Fransa içindeki popüler araç kiralama noktalarına yakın olan bu cazibe merkezlerini ziyaret et

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Place de la Bastille22,1 km
Palais Garnier22,3 km
Disneyland Paris22,6 km
Şanzelize23,6 km
Zafer Taki24,2 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Courchevel 1850124,9 km
Disneyland Paris390,7 km
Place de la Bastille403,4 km
Paris Expo Porte De Versailles404,6 km
Palais Garnier406,6 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Courchevel 1850199,9 km
Disneyland Paris671,4 km
Place de la Bastille685,8 km
Paris Expo Porte De Versailles687,3 km
Palais Garnier689,1 km

Fransa içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Fransa içindeki en popüler oteller

Fransa İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Fransa içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

INTERRENT genellikle Fransa içindeki en ucuz araç kiralama seçeneklerini sunar. Kullanıcılar, INTERRENT ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 238 gibi düşük bir fiyata araç bulabiliyor. INTERRENT ile günlük ₺ 1.032 olan ülke ortalamasından daha düşük bir fiyata kiralık araç bulma ihtimalin oldukça yüksek. Bu fiyatlar baktığın aracın türüne ve aracı hangi şehirde kiralayacağına bağlı olarak değişebilir.

Firefly, Fransa içindeki en popüler araç kiralama şirketidir. Bu araç kiralama acentesi, şu anda 13 değerlendirmeye ve müşteri tatmini açısından 10 üzerinden ortalama 8,0 puana sahiptir. momondo kullanıcıları (%14 oranında), Fransa seyahatleri için son zamanlarda Firefly acentesini tercih etmiştir.

Sunnycars, Fransa içinde en çok araç kiralama noktasına sahip acentedir. Ülke genelinde 894 konuma sahip olan acentenin araç kiralama merkezlerinden birine havalimanında veya şehirde rastlama ihtimalin oldukça yüksek. Fransa içinde henüz hangi şehre gideceğine karar vermediysen ülkedeki en popüler destinasyon olan Paris şehrine gitmeyi düşünebilirsin. Şehir genelinde Sunnycars, 47 konuma sahiptir.

Fransa içinde araç kiralamayı düşünüyorsan her zaman için yolun sağ tarafından sürmen gerektiğini unutma.

Fransa içinde yol ağı kalite açısından 6,1 puana (1 en düşük, 7 en yüksek) sahiptir. Bu ülkeyi 137 ülke arasında 7. sıraya yerleştirir. Ülkenin farklı bölgelerinde yol kalitesi değişebilir, bu sebeple bu skoru, kıyaslama yapmak üzere kaba bir rehber veya referans olarak kabul edin.

Fransa için kan alkol içeriği (BAC) limiti 0,50 promil promildir fakat bölgesel veya yerel yasaları incelemeni öneririz. Bazen bu yasalar farklılık gösterebiliyor. Fransa için BAC yaşa, sürücü deneyimine ve ticari bir araç sürecek olup olmamana göre de farklılık gösterebilir. Fransa içindeki yasal içki içme yaşı olan 18 yaşın altındaysan ve içkili araç sürerken yakalanırsan sert cezalarla karşı karşıya kalabilirsin. Kaç yaşında olursan ol içkili araç kullanmanın iyi bir fikir olmadığını lütfen unutma.

Fransa seyahatine çıkanlar arasında Compact, en popüler kiralık araç türüdür. Verilerimize göre kullanıcılarımız (%26), diğer tüm araç türleri içinde Compact tür araç tercih etmiştir. Bunun sebebi gidecekleri şehirdeki hava şartları ve planladıkları aktivite türleri olabilir. Fransa içinde bir Compact kirayacaksan günlük ortalama ₺ 336 ödemeyi bekleyebilirsin.

Geçen hafta Fransa içinde benzinin fiyatı ortalama Litre başına ₺ 32,69'ydi. Bu fiyat, gideceğin şehre, yılın hangi zamanında bu şehri ziyaret edeceğine ve o anki ülke ekonomisine bağlı olarak değişebilir. Fransa içinde araç kiralayıp kiralamayacağına henüz karar vermediysen Cezayir, seyahat için değerlendirebileceğin diğer bir alternatif. Geçen hafta itibarıyla Litre başına ₺ 5,07 ile dünyanın en uygun benzin fiyatları burada görüldü. Hong Kong, araç kiralayıp gezebileceğin diğer bir harika ülke fakat burada benzin fiyatları Litre başına ₺ 47,40 civarında seyredebiliyor.


Fransa içindeki popüler havalimanlarında araç kiralama

Fransa içindeki bu popüler havalimanlarından birinde araç kirala

Fransa seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Fransa içinde kiralık aracını momondo'u kullanarak rezerve etmelisin çünkü bu ücretsiz, kullanımı kolay ve hızlıdır. Ayrıca tasarruf etmeni de sağlar. momondo, senin için araç kiralama fiyatlarını ve politikalarını bulur, tek yapman gereken seçenekleri karşılaştırmak ve seyahatin için en iyi aracı seçmektir.

momondo, farklı filtreleme seçenekleri ile aramanı daraltarak Fransa içindeki harika kiralık araçları bulmanı kolaylaştır. Aramanı, fiyata, araç sınıfına, konuma ve daha fazlasına göre filtreleyebilirsin.

Ücretsiz iptal, Fransa ve diğer tüm konumlar için momondo üzerinden filtrelenebilen bir politikadır. Şirketlerin bu seçeneği sunması konuma göre farklılık gösterebilir.

Evet. Adil yakıt politikası, Fransa dahil tüm araç kiralama noktaları için momondo üzerinden sunulan spesifik bir filtredir.

Evet. momondo, Fransa içinde gelişmiş temizlik hizmetinin sunulduğu kiralık araç fırsatlarını gösterebilir.

Evet, sınırsız kilometre seçeneği momondo üzerinden Fransa içindeki kiralık araçlarda bulunabilir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.