Nice Araç Kiralama

Ucuz Nice kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Nice, France
27 Oca — 3 Şub
Aynı iade yeri
Nice, France
27.1 Çar
Öğle
3.2 Çar
Öğle

Nice Araç Kiralama Rehberi

Nice için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 7.9

53 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.7

42 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.7

43 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.0

36 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.8

10 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.7

3 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.5

18 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.2

11 yoruma göre


Nice ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Nice Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Nice Araç Kiralama

Bu ay şimdiye kadar, Nice içinde araç kiralamak isteyen kullancılar toplam 89 arama gerçekleştirdi.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Nice içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Nice içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Alamo, Enterprise ve Avis, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Nice içinde Şubat ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Verilerimiz, Şubat ayı boyunca Nice içinde hafta sonu araç kiralamak için yaklaşık ₺ 856 ödeme yapmayı bekleyebileceğini gösteriyor. Özellikle iyi bir fırsat ₺ 378 civarında olabilir ve bu Nice için şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyat. Kiralama sürecini yedi günün üzerinde tutmak fiyat aralığını yaklaşık ₺ 477 - ₺ 801 olarak değiştiriyor.

Nice içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Nice içinde günlük ortalama ₺ 241'ye araç kiralama fiyatı ile INTERRENT en uygun fiyatları sunmaktadır. Tedarikçinin Nice içindeki konumunda bulunan en düşük fiyat günlük ₺ 79'dir.

Nice içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Nice içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Alamo, Enterprise ve Avis dahil olmak üzere Nice içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Nice içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Europcar, Nice içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Nice içinde 4 konumda günlük ₺ 531 ödemeyi bekleyebilirsin.

Nice için hız limiti nedir?

Nice için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Nice civarındaki yerleşim alanlarında 80 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Nice içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Nice, Fransa içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Ocak ayında Nice içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 9 °C ve yağışın 69 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Nice içinde hava durumu Ocak ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Nice içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Nice içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Ford Ka, Class Mini Car ve Fiat 500, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Nice içinde sıcaklıklar Provence-Alpes-Côte d'Azur bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Provence-Alpes-Côte d'Azur için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 54,5 mm yağış beklentisi ile 7 °C civarındadır. Nice içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Nice seyahatini planlamaya başla

  • Nice için son fiyat istatistiklerini al

    Seyahat için en iyi zamanı, en ucuz fiyatları ve en popüler havayollarını bul

    Nice şehrine giden uçuşları bulun
  • Seyahatini planlamaya hemen başla

    En popüler Nice semtlerindeki en iyi otellere göz at

    Nice otelleri