Nice, Fransa Araç Kiralama

Ucuz Nice, Fransa kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Nice, Fransa
29 Eki — 5 Kas
Aynı iade yeri
Nice, Fransa
29.10 Cum
Öğle
5.11 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Nice, Fransa araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 134 - ₺ 1.144

Tüm Araç Türleri

₺ 236 - ₺ 3.170

₺ 286, Nice, Fransa içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Nice, Fransa içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 134 ile yılın geri kalan zamanından %54 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Nice içindeki ortalama bir kiralık araçtan %68 daha ucuzdur. Nice içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Nice Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 1.072, Nice, Fransa içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Nice, Fransa içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 545 ile yılın geri kalan zamanından %50 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Nice içindeki ortalama bir kiralık araçtan %19 daha pahalı. Nice içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Nice Büyük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 656, Nice, Fransa içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Nice, Fransa içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 250 ile yılın geri kalan zamanından %62 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Nice içindeki ortalama bir kiralık araçtan %25 daha ucuzdur. Nice içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Nice SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Nice Araç Kiralama Rehberi

Nice, Fransa için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,2

Genel

7,1

Alış/İade

6,5

Fiyat-kalite dengesi

7,5
Genel bakış

Temizlik

7,9

Konfor

7,5

Genel

7,2

Alış/İade

7,2

Fiyat-kalite dengesi

6,7
Genel bakış

Temizlik

8,7

Konfor

8,3

Genel

8,0

Alış/İade

7,2

Fiyat-kalite dengesi

7,6
Genel bakış

Temizlik

8,1

Konfor

8,0

Genel

7,1

Alış/İade

7,4

Fiyat-kalite dengesi

7,3
Genel bakış

Temizlik

8,6

Konfor

8,3

Genel

6,6

Alış/İade

6,6

Fiyat-kalite dengesi

7,3
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

6,4

Alış/İade

6,4

Fiyat-kalite dengesi

7,6
Genel bakış

Temizlik

7,5

Konfor

7,1

Genel

7,0

Alış/İade

6,5

Fiyat-kalite dengesi

6,5
Genel bakış

Temizlik

9,5

Konfor

9,5

Genel

5,9

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

6,4

Nice, Fransa ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Nice Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Nice Araç Kiralama

Bu ay şimdiye kadar, Nice içinde araç kiralamak isteyen kullancılar toplam 4 arama gerçekleştirdi.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Nice içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Nice içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Budget, Alamo ve Europcar, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Nice, Fransa içinde Kasım ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Verilerimiz, Kasım ayı boyunca Nice içinde hafta sonu araç kiralamak için yaklaşık ₺ 454 ödeme yapmayı bekleyebileceğini gösteriyor. Özellikle iyi bir fırsat ₺ 454 civarında olabilir ve bu Nice için şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyat. Kiralama sürecini yedi günün üzerinde tutmak fiyat aralığını yaklaşık ₺ 154 - ₺ 154 olarak değiştiriyor.

Nice içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Nice içinde günlük ortalama ₺ 303'ye araç kiralama fiyatı ile INTERRENT en uygun fiyatları sunmaktadır. Tedarikçinin Nice içindeki konumunda bulunan en düşük fiyat günlük ₺ 100'dir.

Nice, Fransa içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Nice içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Budget, Alamo ve Firefly dahil olmak üzere Nice içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Kasım ayında Nice içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Nice seyahatine Kasım ayında çıkacaksan ekonomik bir araç kiralamanı öneriyoruz. Ekonomik bir araç kiraladığında buzlanma veya karla başa çıkman zor olacaktır fakat ılık veya yağmurlu havalar için ekonomik araçlar idealdir. Nice / Kasım ayında sıcaklıklar ortalama 10 °C ve yağış miktarı 93 mm civarındadır - ekonomik bir araç kiralamak için bu şartlar idealdir. Nice içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 411'dir.

Nice içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Europcar, Nice, Fransa içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Nice, Fransa içinde 4 konumda günlük ₺ 667 ödemeyi bekleyebilirsin.

Nice, Fransa için hız limiti nedir?

Nice için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Nice civarındaki yerleşim alanlarında 80 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Nice içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Nice içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Günlük ortalama ₺ 411 (ve günlük ortalama ₺ 86 gibi düşük) bir fiyata Fiat 500 model kiralık araçlar, Nice içindeki en popüler araçlardır. Nice içinde günlük ortalama ₺ 983'ye (en ucuz fırsat günlük ₺ 868) Mercedes-Benz C-Class kiralamak diğer bir popüler tercihtir.

Nice içinde hangi araç kiralama şirketi Audi A4 model araca sahip?

Nice içinde Audi A4 model araç kiralamak için Europcar, bu aracı (ve benzer Lüks araçları) sunan şehirdeki en popüler araç kiralama şirketidir. Nice içinde Europcar acentesinden Audi A4 model araç kiralamanın günlük ortalama fiyatı ₺ 1.143'dir.

Nice, Fransa içinde Ekim ayında hava durumu nasıldır?

Ekim ayında Nice içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 17 °C ve yağışın 133 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Ekim içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Ekim ayında sıcaklıklar genellikle diğer aylara oranla daha yüksektir fakat yine de yağmur yağma ihtimali de yüksektir. Nice içinde A/C'li (klimalı) bir araç kiralamanı öneririz.

Nice içinde sıcaklıklar Provence-Alpes-Côte d'Azur bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ekim ayında Provence-Alpes-Côte d'Azur için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 111,5 mm yağış beklentisi ile 16 °C civarındadır. Nice içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Nice içindeki havalimanlarında araç kiralama

Nice yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Nice seyahatini planlamaya başla