Nice, Fransa Araç Kiralama

Ucuz Nice, Fransa kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Nice, Fransa
1 Tem — 8 Tem
Aynı iade yeri
Nice, Fransa
1.7 Per
Öğle
8.7 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Nice, Fransa araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 123 - ₺ 1.054

Tüm Araç Türleri

₺ 218 - ₺ 2.920

₺ 263, Nice, Fransa içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Nice, Fransa içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Nice içindeki ortalama bir kiralık araçtan %68 daha ucuzdur. Nice içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Nice Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 988, Nice, Fransa içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Nice, Fransa içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Nice içindeki ortalama bir kiralık araçtan %19 daha pahalı. Nice içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Nice Büyük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 605, Nice, Fransa içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Nice, Fransa içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Nice içindeki ortalama bir kiralık araçtan %25 daha ucuzdur. Nice içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Nice SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Nice Araç Kiralama Rehberi

Nice, Fransa için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,2

Genel

7,1

Alış/İade

6,5

Fiyat-kalite dengesi

7,5
Genel bakış

Temizlik

9,3

Konfor

9,3

Genel

7,3

Alış/İade

7,3

Fiyat-kalite dengesi

7,3
Genel bakış

Temizlik

8,5

Konfor

8,3

Genel

7,9

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

7,5
Genel bakış

Temizlik

8,7

Konfor

8,3

Genel

8,0

Alış/İade

7,2

Fiyat-kalite dengesi

7,6
Genel bakış

Temizlik

8,1

Konfor

8,0

Genel

7,1

Alış/İade

7,4

Fiyat-kalite dengesi

7,3
Genel bakış

Temizlik

8,6

Konfor

8,3

Genel

6,6

Alış/İade

6,6

Fiyat-kalite dengesi

7,3
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

6,4

Alış/İade

6,4

Fiyat-kalite dengesi

7,6
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

7,1

Genel

7,3

Alış/İade

6,8

Fiyat-kalite dengesi

6,8

Nice, Fransa ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Nice Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Nice Araç Kiralama

Bu ay şimdiye kadar, Nice içinde araç kiralamak isteyen kullancılar toplam 89 arama gerçekleştirdi.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Nice içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Nice içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Budget, Alamo ve Dollar, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Nice, Fransa içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Verilerimiz, Temmuz ayı boyunca Nice içinde hafta sonu araç kiralamak için yaklaşık ₺ 418 ödeme yapmayı bekleyebileceğini gösteriyor. Özellikle iyi bir fırsat ₺ 418 civarında olabilir ve bu Nice için şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyat. Kiralama sürecini yedi günün üzerinde tutmak fiyat aralığını yaklaşık ₺ 142 - ₺ 142 olarak değiştiriyor.

Nice içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Nice içinde günlük ortalama ₺ 279'ye araç kiralama fiyatı ile INTERRENT en uygun fiyatları sunmaktadır. Tedarikçinin Nice içindeki konumunda bulunan en düşük fiyat günlük ₺ 92'dir.

Nice, Fransa içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Nice içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Budget, Alamo ve Firefly dahil olmak üzere Nice içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Temmuz ayında Nice içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Nice için Temmuz ayında sıcaklıklar 24 °C civarında seyretmektedir - üstü açılır bir araba kiralamak için son derece uygun. Nice içinde Temmuz ayı boyunca sadece 18 mm yağış miktarı ile üstü açılır bir araç ile sokaklarda gezinmenin gerçek keyfine varabilirsin. Seyahate çıkmadan önce hava durumunu kontrol etmenin yine de faydası olacağını hatırlatalım. Nice içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 868'dir.

Nice içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Europcar, Nice, Fransa içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Nice, Fransa içinde 4 konumda günlük ₺ 614 ödemeyi bekleyebilirsin.

Nice, Fransa için hız limiti nedir?

Nice için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Nice civarındaki yerleşim alanlarında 80 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Nice içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Nice, Fransa içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Nice içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 21 °C ve yağışın 34 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Nice içinde sıcaklıkların Haziran ayında genellikle yüksek ve yağış ihtimalinin göreceli olarak düşük olduğunu düşünürsek momondo olarak güzel havanın keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araba kiralamanı öneriyoruz.

Nice içinde sıcaklıklar Provence-Alpes-Côte d'Azur bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Provence-Alpes-Côte d'Azur için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 27 mm yağış beklentisi ile 21 °C civarındadır. Nice içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Nice içindeki havalimanlarında araç kiralama

Nice yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Nice seyahatini planlamaya başla