En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Nice, Provence-Alpes-Côte d'Azur araba kiralama

Nice, Provence-Alpes-Côte d'Azur içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
16.6 Paz
23.6 Paz

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Nice, Provence-Alpes-Côte d'Azur kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Nice, Provence-Alpes-Côte d'Azur içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Nice içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Nice içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Nice içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Nice içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Europcar acentesinden bulunmaktadır. Europcar ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 910 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Nice içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 3.309'dir.

Nice içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

8 konum ile Rent@Car, Nice içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Nice içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Peugeot 5008, Nice içindeki en popüler kiralık araç modelidir. Kullanıcılarımız Nice içindeki kiralık Peugeot 5008 modellerini günlük ₺ 1.817 gibi düşük bir fiyata buldu fakat günlük ortalama fiyatlar ₺ 2.999 civarındadır.Fiat 500, günlük ortalama ₺ 2.042 fiyata ve günlük ₺ 618 gibi düşük fırsatlara Nice içindeki diğer bir popüler kiralık araç modelidir.

momondo'da bulunan Nice, Provence-Alpes-Côte d'Azur araç kiralama fırsatları

Nice içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 1.082 - ₺ 3.844

Tüm Araç Türleri

₺ 1.016 - ₺ 4.210

₺ 1.994, Nice, Fransa içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Nice, Fransa içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.082 ile yılın geri kalan zamanından %46 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Nice içindeki ortalama bir kiralık araçtan %25 daha ucuzdur. Nice içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Nice küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.555, Nice, Fransa içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Nice, Fransa içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.053 ile yılın geri kalan zamanından %71 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Nice içindeki ortalama bir kiralık araçtan %26 daha pahalı. Nice içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Nice standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.799, Nice, Fransa içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Nice, Fransa içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 866 ile yılın geri kalan zamanından %70 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Nice içindeki ortalama bir kiralık araçtan %6 daha pahalı. Nice içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.256, Nice, Fransa içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Nice, Fransa içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.241 ile yılın geri kalan zamanından %45 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Nice içindeki ortalama bir kiralık araçtan %15 daha ucuzdur. Nice içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Nice SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.729, Nice, Fransa içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Nice, Fransa içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 866 ile yılın geri kalan zamanından %69 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Nice içindeki ortalama bir kiralık araçtan %4 daha pahalı. Nice içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 3.466, Nice, Fransa içindeki üstü açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Nice, Fransa içinde düşük fiyatlara üstü açık kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 3.344 ile yılın geri kalan zamanından %4 daha düşüktür. üstü açık kiralık araçlar genellikle Nice içindeki ortalama bir kiralık araçtan %24 daha pahalı. Nice içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Ford Ka
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 2.980

9 Tem - 11 Tem
Ford Ka
Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 3.209

9 Tem - 11 Tem
Renault Clio
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 3.422

9 Tem - 11 Tem
Hyundai Accent Hatch

Nice araç kiralama rehberi

Nice, Provence-Alpes-Côte d'Azur için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Dollar

3 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

9,6

Genel

8,3

Alış Yeri/İade Yeri

9,6

Value

8,3

Budget

4 konum
Genel bakış

Temizlik

8,3

Konfor

8,1

Genel

7,6

Alış Yeri/İade Yeri

6,8

Value

7,4

Rent@Car

7 konum
Genel bakış

Temizlik

8,4

Konfor

8,0

Genel

7,2

Alış Yeri/İade Yeri

6,9

Value

6,9
Genel bakış

Temizlik

8,8

Konfor

8,6

Genel

7,1

Alış Yeri/İade Yeri

6,7

Value

7,5

Enterprise Rent-A-Car

3 konum
Genel bakış

Temizlik

8,2

Konfor

8,2

Genel

6,6

Alış Yeri/İade Yeri

6,8

Value

7,2

Thrifty

3 konum
Genel bakış

Temizlik

7,5

Konfor

7,5

Genel

7,0

Alış Yeri/İade Yeri

7,0

Value

6,5

Hertz

3 konum
Genel bakış

Temizlik

7,2

Konfor

7,2

Genel

6,2

Alış Yeri/İade Yeri

6,5

Value

6,0

Nice içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Nice seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Alamo

Popüler Araç Türleri

Passenger Van, Intermediate, Compact

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 1.883

En Popüler Model

Peugeot 5008
Alamo, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Nice araç kiralama acentesidir. Thrifty ve Europcar, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Nice şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Passenger Van, Intermediate ve Compact.
Nice içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 1.883'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 2.401'den başlamasını bekleyebilirsin.
Peugeot 5008, son 7 gün içinde Nice içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Class Standard Van araç modelini de tercih etmektedir.

Nice içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Nice içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Nice, Fransa içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Verilerimiz, Temmuz ayı boyunca Nice içinde hafta sonu araç kiralamak için yaklaşık ₺ 2.178 ödeme yapmayı bekleyebileceğini gösteriyor. Özellikle iyi bir fırsat ₺ 1.131 civarında olabilir ve bu Nice için şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyat. Kiralama sürecini yedi günün üzerinde tutmak fiyat aralığını yaklaşık ₺ 1.469 - ₺ 2.954 olarak değiştiriyor.

Nice, Fransa içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Nice içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Hertz, National ve INTERRENT dahil olmak üzere Nice içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Temmuz ayında Nice içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Nice için Temmuz ayında sıcaklıklar 24 °C civarında seyretmektedir - üstü açılır bir araba kiralamak için son derece uygun. Nice içinde Temmuz ayı boyunca sadece 18 mm yağış miktarı ile üstü açılır bir araç ile sokaklarda gezinmenin gerçek keyfine varabilirsin. Seyahate çıkmadan önce hava durumunu kontrol etmenin yine de faydası olacağını hatırlatalım. Nice içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 4.056'dir.

Nice, Fransa için hız limiti nedir?

Nice için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Nice civarındaki yerleşim alanlarında 80 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Nice içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Nice içinde hangi araç kiralama şirketi BMW 4 Series Convertible model araca sahip?

Nice, Fransa içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Nice içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 21 °C ve yağışın 34 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

Nice içinde sıcaklıklar Provence-Alpes-Côte d'Azur bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Provence-Alpes-Côte d'Azur için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 24,7 mm yağış beklentisi ile 20 °C civarındadır. Nice içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.

momondo Nice içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Nice içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak yenilenmektedir.

Nice içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Nice içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 108 operatör mevcuttur.

Nice içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Nice dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını okumanı tavsiye ediyoruz.

Nice içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Nice içinde araç kiralayabilmek için tüm sürücülerin geçerli bir sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Nice içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Nice içinde aracını momondo üzerinden arama yaparak kiralamasın çünkü bu sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, binlerce araç kiralama web sitesinden kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını bulmana ve karşılaştırmana olanak tanır.

momondo, Nice içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

Nice içinde kiralık araç araması yaptığında momondo sana sonuçları gösterir ve filtrelerimizi kullanarak en iyi fırsatı bulmana olanak tanır; aramanı, araç sınıfına, fiyata, acentelere ve farklı politikalara göre daraltabilirsin.

momondo, Nice içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Ücretsiz iptal, Nice ve diğer tüm konumlar için momondo üzerinden filtrelenebilen bir politikadır. Şirketlerin bu seçeneği sunması konuma göre farklılık gösterebilir.

momondo üzerinden Nice içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. momondo, Nice araç kiralama noktalarını adil yakıt politikasına göre arayabileceğin bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Nice içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, Nice dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Nice içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet. Nice içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araç fırsatları, momondo üzerinden bulunabilir.


Nice seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
16.6 Paz
Öğlen
23.6 Paz
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Nice konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Nice'te popüler kiralık araba türleri