Mulhouse Araç Kiralama

Ucuz Mulhouse kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Mulhouse, Fransa
1 Şub — 8 Şub
Aynı iade yeri
Mulhouse, Fransa
1.2 Pts
Öğle
8.2 Pts
Öğle

Mulhouse Araç Kiralama Rehberi

Mulhouse için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.8

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.3

3 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.0

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.4

2 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.2

1 yoruma göre


Mulhouse ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Strazburg Entzheim Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Mulhouse Araç Kiralama

Ocak ayında, Mulhouse için 9 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Mulhouse içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Mulhouse içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Alamo, National ve Hertz, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Mulhouse içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Mulhouse içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, National ve Hertz gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Mulhouse için hız limiti nedir?

Mulhouse için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Mulhouse civarındaki yerleşim alanlarında 80 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Mulhouse içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Mulhouse, Fransa içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Mulhouse, Ocak ayında genellikle 40 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 0 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Mulhouse içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Mulhouse içinde Ocak ayında sıcaklık genellikle donma derecesinin altındadır, kar yağışı ve buzlanma ihtimali yüksektir. Mulhouse seyahatin için dört çeker bir SUV kiralamak en iyi seçenek olabilir.

Mulhouse içinde sıcaklıklar Grand Est bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Mulhouse içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Grand Est genelinde sıcaklıkların genellikle 1 °C ve yağış miktarının 38,3 mm olduğunu bilmen önemli.


Mulhouse seyahatini planlamaya başla