Colmar Araç Kiralama

Ucuz Colmar kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Colmar, Fransa
8 Ara — 15 Ara
Aynı iade yeri
Colmar, Fransa
8.12 Sal
Öğle
15.12 Sal
Öğle

Colmar Araç Kiralama Rehberi

Colmar için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 9.6

1 yoruma göre


Colmar ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Strazburg Entzheim Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Colmar Araç Kiralama

Aralık ayında, momondo kullancıları için 9, Colmar kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Colmar içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Enterprise, Avis ve Hertz, Colmar içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Colmar içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Colmar içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Colmar için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Colmar için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Colmar için hız limiti nedir?

Colmar içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Colmar civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 80 km/saat'tir. Colmar içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 130 km/saat'tir.


Colmar seyahatini planlamaya başla