Oviedo Araç Kiralama

Ucuz Oviedo kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Oviedo, Spanje
10 Ara — 17 Ara
Aynı iade yeri
Oviedo, Spanje
10.12 Per
Öğle
17.12 Per
Öğle

Oviedo Araç Kiralama Rehberi

Oviedo için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.6

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.5

14 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.3

3 yoruma göre


Oviedo ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Santiago del Monte Asturias Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Oviedo Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Oviedo içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Enterprise, National ve Hertz, Oviedo içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Oviedo içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Oviedo içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Oviedo için Enterprise, National ve Hertz gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Oviedo içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Oviedo için hız limiti nedir?

Oviedo hız limiti 50 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Oviedo çevresindeki yerleşim alanlarında 100 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.


Oviedo seyahatini planlamaya başla

  • Seyahatini planlamaya hemen başla

    En popüler Oviedo semtlerindeki en iyi otellere göz at

    Oviedo otelleri