Sevilla Araç Kiralama

Ucuz Sevilla kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Sevilla, AN, İspanya
4 Mar — 11 Mar
Aynı iade yeri
Sevilla, AN, İspanya
4.3 Per
Öğle
11.3 Per
Öğle

Sevilla Araç Kiralama Rehberi

Sevilla için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 7.3

64 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.1

38 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.6

8 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.5

26 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.4

7 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

3 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.3

17 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.3

3 yoruma göre


Sevilla ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Malaga Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Sevilla Araç Kiralama

Şubat ayında, Sevilla için şu ana kadar momondo üzerinden 8 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Sevilla içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Alamo, Enterprise ve Avis, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Sevilla içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Sevilla içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Sevilla için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Sevilla içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Sevilla için hız limiti nedir?

Sevilla için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Sevilla civarındaki yerleşim alanlarında 100 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Sevilla içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Sevilla, İspanya içinde Şubat ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Sevilla içinde Şubat ayında sıcaklık 12 °C civarında seyreder ve 54 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Şubat içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Sevilla içinde Şubat ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları Sevilla içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır. Fiyat bilinci olan seyahat severler Sevilla içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Fiat 500, Opel Corsa ve Chevrolet Spark, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Sevilla içinde sıcaklıklar Endülüs bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Şubat ayında Endülüs için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 54 mm yağış beklentisi ile 12 °C civarındadır. Sevilla içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Sevilla seyahatini planlamaya başla