Barselona Araç Kiralama

Ucuz Barselona kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Barselona, İspanya
4 Mar — 11 Mar
Aynı iade yeri
Barselona, İspanya
4.3 Per
Öğle
11.3 Per
Öğle

Barselona Araç Kiralama Rehberi

Barselona için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 7.0

100 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.3

85 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.2

41 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.7

86 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.4

50 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.8

62 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

2 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.2

19 yoruma göre


Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Barselona Barselona Havaalanı Havalimanı

Barselona, İspanya

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

La Sagrada Familia14,1 km
Girona-Costa Brava Havalimanı

Girona, İspanya

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

La Sagrada Familia73,6 km
Reus Havalimanı

Reus, İspanya

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

La Sagrada Familia88,8 km

Barselona ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Barselona Barselona Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Barselona Araç Kiralama

Şubat ayında, Barselona için şu ana kadar momondo üzerinden 117 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Barselona içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, Enterprise ve Avis, Barselona içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Barselona içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Barselona içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Barselona içinde günlük ortalama ₺ 113'ye araç kiralama fiyatı ile Record Go en uygun fiyatları sunmaktadır. Tedarikçinin Barselona içindeki 3 konumunda bulunan en düşük fiyat günlük ₺ 15'dir.

Barselona içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Barselona için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Barselona için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Mart ayında Barselona içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Mart ayında Barselona seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Mart ayında Barselona ortalama olarak 49 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 13 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Barselona içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 388'dir.

Barselona içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Europcar, Barselona içinde 6 konumla en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları Barselona içinde Europcar şirketinden araç kiralarken genellikle günlük yaklaşık ₺ 583 fiyata sahip fırsatlar bulmaktadır.

Barselona için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Barselona için hız sınırı: 50 km/saat. Barselona ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 100 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Barselona içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Barselona, İspanya içinde Şubat ayında hava durumu nasıldır?

Şubat ayında Barselona içinde sıcaklıklar 10 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 29 mm civarındadır. Bu bilgi Barselona içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Şubat içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Barselona içinde Şubat ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları Barselona içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır. Fiyat bilinci olan seyahat severler Barselona içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Fiat 500, Opel Corsa ve Ford Fiesta, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Barselona içinde sıcaklıklar Katalonya bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Şubat ayında Katalonya için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 36,5 mm yağış beklentisi ile 9 °C civarındadır. Barselona içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Barselona içindeki havalimanlarında araç kiralama

Barselona yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Barselona seyahatini planlamaya başla