En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Barselona, Katalonya araba kiralama

Barselona, Katalonya içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
16.6 Paz
23.6 Paz

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Barselona, Katalonya kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Barselona, Katalonya içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Barselona içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Barselona içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Barselona içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Barselona içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Goldcar Rental SP acentesinden bulunmaktadır. Goldcar Rental SP ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 175 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Barselona içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.111'dir.

Barselona içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

12 konum ile Sunnycars, Barselona içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Barselona içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Günlük ortalama ₺ 1.024 (ve günlük ortalama ₺ 455 gibi düşük) bir fiyata Fiat 500 model kiralık araçlar, Barselona içindeki en popüler araçlardır. Barselona içinde günlük ortalama ₺ 1.171'ye (en ucuz fırsat günlük ₺ 338) Fiat 500C kiralamak diğer bir popüler tercihtir.

momondo'da bulunan Barselona, Katalonya araç kiralama fırsatları

Barselona içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 392 - ₺ 1.878

Tüm Araç Türleri

₺ 606 - ₺ 3.418

₺ 962, Barselona, İspanya içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Barselona, İspanya içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 392 ile yılın geri kalan zamanından %60 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Barselona içindeki ortalama bir kiralık araçtan %36 daha ucuzdur. Barselona içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Barselona küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.224, Barselona, İspanya içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Barselona, İspanya içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 371 ile yılın geri kalan zamanından %70 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Barselona içindeki ortalama bir kiralık araçtan %18 daha ucuzdur. Barselona içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Barselona standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.456, Barselona, İspanya içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Barselona, İspanya içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 682 ile yılın geri kalan zamanından %73 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Barselona içindeki ortalama bir kiralık araçtan %40 daha pahalı. Barselona içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.057, Barselona, İspanya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Barselona, İspanya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 478 ile yılın geri kalan zamanından %55 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Barselona içindeki ortalama bir kiralık araçtan %30 daha ucuzdur. Barselona içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Barselona SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.250, Barselona, İspanya içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Barselona, İspanya içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 687 ile yılın geri kalan zamanından %70 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Barselona içindeki ortalama bir kiralık araçtan %34 daha pahalı. Barselona içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.253, Barselona, İspanya içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Barselona, İspanya içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 576 ile yılın geri kalan zamanından %75 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Barselona içindeki ortalama bir kiralık araçtan %34 daha pahalı. Barselona içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.621, Barselona, İspanya içindeki üstü açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Barselona, İspanya içinde düşük fiyatlara üstü açık kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 286 ile yılın geri kalan zamanından %83 daha düşüktür. üstü açık kiralık araçlar genellikle Barselona içindeki ortalama bir kiralık araçtan %9 daha pahalı. Barselona içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Hyundai i10
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 709

16 Tem - 21 Tem
Hyundai i10
Volkswagen Polo
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 736

16 Tem - 21 Tem
Volkswagen Polo
Peugeot 301
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4 kapılı araçlar

Günlük ₺ 761

16 Tem - 21 Tem
Peugeot 301

Barselona araç kiralama rehberi

Barselona, Katalonya için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Europcar

7 konum
Genel bakış

Temizlik

9,7

Konfor

9,1

Genel

8,8

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

8,8

Centauro

3 konum
Genel bakış

Temizlik

9,3

Konfor

9,3

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

8,0

Value

8,0
Genel bakış

Temizlik

8,4

Konfor

8,4

Genel

7,3

Alış Yeri/İade Yeri

7,4

Value

7,2

Enterprise Rent-A-Car

5 konum
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

7,4

Genel

7,2

Alış Yeri/İade Yeri

7,0

Value

6,8

Budget

4 konum
Genel bakış

Temizlik

7,9

Konfor

7,8

Genel

7,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,9

Value

7,0
Genel bakış

Temizlik

7,7

Konfor

7,4

Genel

6,7

Alış Yeri/İade Yeri

5,9

Value

6,9

Dollar

6,0
Fena değil
1 yorum6 konum
Genel bakış

Temizlik

7,2

Konfor

6,6

Genel

5,7

Alış Yeri/İade Yeri

5,4

Value

5,8

Hertz

6 konum
Genel bakış

Temizlik

7,0

Konfor

6,5

Genel

5,2

Alış Yeri/İade Yeri

5,5

Value

5,3

Barselona içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Barselona seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Goldcar Rental SP

Popüler Araç Türleri

Compact, Economy, SUV

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 450

En Popüler Model

Fiat 500
Goldcar Rental SP, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Barselona araç kiralama acentesidir. Centauro ve Alamo, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Barselona şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Compact, Economy ve SUV.
Barselona içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 450'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.044'den başlamasını bekleyebilirsin.
Fiat 500, son 7 gün içinde Barselona içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Class Full-size SUV araç modelini de tercih etmektedir.

Barselona içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Barselona içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Barselona, İspanya içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

₺ 1.018 gibi düşük fiyatlardan başlayan ucuz fırsatlar dahil olmak üzere Temmuz ayı için Barselona içinde hafta sonu araç kiralamanın maaliyeti ₺ 1.041 tutmaktadır. Temmuz ayında Barselona içinde bir haftalık kiralık araç bakan kullanıcıların gördüğü ortalama fırsat fiyatı ₺ 1.626 idi - fakat ₺ 1.325 kadar düşük fiyatlara da tarih ve araç seçeneklerine göre ulaşmak mümkündü.

Barselona, İspanya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Barselona için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Barselona için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Barselona, İspanya için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Barselona için hız sınırı: 50 km/saat. Barselona ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 100 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Barselona içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Barselona içinde hangi araç kiralama şirketi Opel Vivaro model araca sahip?

Barselona, İspanya içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Barselona içinde sıcaklıklar 20 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 42 mm civarındadır. Bu bilgi Barselona içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

Barselona içinde sıcaklıklar Katalonya bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Katalonya için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 54 mm yağış beklentisi ile 20 °C civarındadır. Barselona içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.

momondo Barselona içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Barselona içindeki araçlar için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Barselona içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Barselona içindeki araçlar için mevcut olan operatör sayısı şudur: 169.

Barselona içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Barselona dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Çoğu AB ülkesinde sürücü yaş sınır 18'dir. Genel bir kural olarak yurt dışında araç kiralamak için 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin kiralama şirketinin politikasını okumanı öneririz.

Barselona içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Barselona içinde araç kiralarken tüm sürücülerin eksiksiz ve geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Sürücü belgesi, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulmalıdır. Bu belge ayrıca olası para cezalarından kaçınmak için de gerekli olabilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Aracını kiralamadan önce rezervasyonunu yapacağın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek gerekli belgeleri öğrenmeni öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Barselona içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo, Barselona içindeki kiralık araçlarda ve araç politikalarında en iyi seçenekleri sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini arar ve karşılaştırır. Rezervasyonunu yapmak için momondo iyi bir tercihtir çünkü kiralık aracını hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsin.

momondo, Barselona içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, Barselona içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

momondo, Barselona içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Tabi ki! momondo, kullanıcıların Barselona içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

momondo üzerinden Barselona içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

momondo, özel olarak Barselona içinde adil yakıt politikasına sahip araç kiralama noktalarını aramana olanak tanır.

momondo üzerinden Barselona içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Barselona dahil tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetleri, momondo üzerinden bulunabilir.

momondo üzerinden Barselona içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

momondo, Barselona içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araçları arayabileceğin özel bil filtre sunmaktadır.


Barselona seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
16.6 Paz
Öğlen
23.6 Paz
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Barselona konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Barselona'da popüler kiralık araba türleri