Barselona, İspanya Araç Kiralama

Ucuz Barselona, İspanya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Barselona, İspanya
30 Eyl — 7 Eki
Aynı iade yeri
Barselona, İspanya
30.9 Per
Öğle
7.10 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Barselona, İspanya araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 29 - ₺ 331

Tüm Araç Türleri

₺ 29 - ₺ 711

₺ 145, Barselona, İspanya içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Barselona, İspanya içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 29 ile yılın geri kalan zamanından %81 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Barselona içindeki ortalama bir kiralık araçtan %35 daha ucuzdur. Barselona içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Barselona Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 241, Barselona, İspanya içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Barselona, İspanya içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 176 ile yılın geri kalan zamanından %28 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Barselona içindeki ortalama bir kiralık araçtan %8 daha pahalı. Barselona içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Barselona Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Barselona Araç Kiralama Rehberi

Barselona, İspanya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,2

Konfor

8,1

Genel

7,5

Alış/İade

7,4

Fiyat-kalite dengesi

6,8
Genel bakış

Temizlik

7,7

Konfor

7,6

Genel

7,3

Alış/İade

7,0

Fiyat-kalite dengesi

7,4
Genel bakış

Temizlik

8,3

Konfor

8,1

Genel

6,9

Alış/İade

6,8

Fiyat-kalite dengesi

6,9
6,9
İyi
1 yorum6 konum
Genel bakış

Temizlik

7,7

Konfor

7,5

Genel

6,6

Alış/İade

6,0

Fiyat-kalite dengesi

6,8
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

9,0

Konfor

9,0

Genel

8,7

Alış/İade

8,4

Fiyat-kalite dengesi

8,6
Genel bakış

Temizlik

7,4

Konfor

7,2

Genel

6,5

Alış/İade

6,0

Fiyat-kalite dengesi

6,7
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

6,0

Genel

6,0

Alış/İade

6,0

Fiyat-kalite dengesi

6,0

Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

La Sagrada Familia14,1 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

La Sagrada Familia73,6 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

La Sagrada Familia88,8 km

Barselona, İspanya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Barselona Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Barselona Araç Kiralama

Eylül ayında, Barselona için şu ana kadar momondo üzerinden 18 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Barselona içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Hertz, Avis ve Dollar, Barselona içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Barselona içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Barselona içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Barselona içinde günlük ortalama ₺ 136'ye araç kiralama fiyatı ile Record Go en uygun fiyatları sunmaktadır. Tedarikçinin Barselona içindeki 3 konumunda bulunan en düşük fiyat günlük ₺ 18'dir.

Barselona, İspanya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Barselona için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Barselona için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Ekim ayında Barselona içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Ekim ayında Barselona seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Ekim ayında Barselona ortalama olarak 58 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 13 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Barselona içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 469'dir.

Barselona içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Europcar, Barselona, İspanya içinde 6 konumla en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları Barselona, İspanya içinde Europcar şirketinden araç kiralarken genellikle günlük yaklaşık ₺ 705 fiyata sahip fırsatlar bulmaktadır.

Barselona, İspanya için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Barselona için hız sınırı: 50 km/saat. Barselona ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 100 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Barselona içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Barselona, İspanya içinde Eylül ayında hava durumu nasıldır?

Eylül ayında Barselona içinde sıcaklıklar 21 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 85 mm civarındadır. Bu bilgi Barselona içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Eylül içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Barselona içinde sıcaklıkların Eylül ayında genellikle yüksek ve yağış ihtimalinin göreceli olarak düşük olduğunu düşünürsek momondo olarak güzel havanın keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araba kiralamanı öneriyoruz.

Barselona içinde sıcaklıklar Katalonya bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Eylül ayında Katalonya için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 76,5 mm yağış beklentisi ile 20 °C civarındadır. Barselona içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Barselona içindeki havalimanlarında araç kiralama

Barselona yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Barselona seyahatini planlamaya başla