Madrid Araç Kiralama

Ucuz Madrid kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Madrid, España
27 Oca — 3 Şub
Aynı iade yeri
Madrid, España
27.1 Çar
Öğle
3.2 Çar
Öğle

Madrid Araç Kiralama Rehberi

Madrid için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.3

97 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.2

61 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.9

97 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

33 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.3

93 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.9

8 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.9

28 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.8

21 yoruma göre


Madrid ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Madrid Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Madrid Araç Kiralama

Ocak ayında, Madrid için 62 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Madrid içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Madrid içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Alamo, Enterprise ve Avis gibi konumlarda sunulmaktadır. Madrid içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Madrid içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Madrid içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren Goldcar Rental SP sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 75 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Madrid içinde günlük ₺ 18 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Madrid içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Madrid için Alamo, Enterprise ve Avis gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Madrid içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Şubat ayında Madrid içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Çoğu seyahat sever Şubat ayında Madrid seyahatlerinde standart bir araç kiralamayı tercih ediyor. Şubat ayında sıcaklıklar ortalama 10 °C ve yağış miktarı 30 mm civarındadır ve standart bir araç bu hava koşulları ile kolaylıkla başa çıkabilir. Bu kiralık araç türü ıslak yollar ve donma sınırının üzerindeki sıcaklıklar için mükemmeldir. Madrid içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 396'dir.

Madrid içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Budget, Madrid içinde 7 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 391'dir.

Madrid için hız limiti nedir?

Madrid hız limiti 50 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Madrid çevresindeki yerleşim alanlarında 100 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.

Madrid, İspanya içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Madrid içinde Ocak ayında sıcaklık 5 °C civarında seyreder ve 40 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Madrid içinde Ocak ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Madrid içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Madrid içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Volkswagen Polo, Opel Corsa ve Fiat 500, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Madrid içinde sıcaklıklar Madrid Özerk Bölgesi bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Madrid Özerk Bölgesi için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 40 mm yağış beklentisi ile 5 °C civarındadır. Madrid içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Madrid seyahatini planlamaya başla