Madrid, İspanya Araç Kiralama

Ucuz Madrid, İspanya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Madrid, İspanya
15 Nis — 22 Nis
Aynı iade yeri
Madrid, İspanya
15.4 Per
Öğle
22.4 Per
Öğle

Madrid Araç Kiralama Rehberi

Madrid, İspanya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.3

100 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.2

61 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.9

97 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

33 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.3

93 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

29 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.9

8 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.8

21 yoruma göre


Madrid, İspanya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Madrid Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Madrid Araç Kiralama

Nisan ayında, Madrid için 62 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Madrid içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Madrid içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Alamo, Enterprise ve Avis gibi konumlarda sunulmaktadır. Madrid içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Madrid içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Madrid içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren Goldcar Rental SP sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 82 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Madrid içinde günlük ₺ 20 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Madrid, İspanya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Madrid için Alamo, Enterprise ve Avis gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Madrid içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Madrid içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Budget, Madrid, İspanya içinde 7 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 428'dir.

Madrid, İspanya için hız limiti nedir?

Madrid hız limiti 50 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Madrid çevresindeki yerleşim alanlarında 100 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.

Madrid, İspanya içinde Nisan ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Madrid içinde Nisan ayında sıcaklık 12 °C civarında seyreder ve 40 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Nisan içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Madrid içinde Nisan ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Madrid içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Madrid içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Volkswagen Polo, Opel Corsa ve Fiat 500, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Madrid içinde sıcaklıklar Madrid Özerk Bölgesi bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Nisan ayında Madrid Özerk Bölgesi için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 40 mm yağış beklentisi ile 12 °C civarındadır. Madrid içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Madrid içindeki havalimanlarında araç kiralama

Madrid yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Madrid seyahatini planlamaya başla