Alicante, İspanya Araç Kiralama

Ucuz Alicante, İspanya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Alicante, VC, İspanya
10 Mar — 17 Mar
Aynı iade yeri
Alicante, VC, İspanya
10.3 Çar
Öğle
17.3 Çar
Öğle

Alicante Araç Kiralama Rehberi

Alicante, İspanya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

3 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.5

4 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.9

4 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.4

7 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

2 yoruma göre


Alicante, İspanya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Alicante Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Alicante Araç Kiralama

Mart ayında, momondo kullancıları için 2, Alicante kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Alicante içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Alicante içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Enterprise, National ve Avis, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Alicante, İspanya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Alicante için Enterprise, National ve Avis gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Alicante içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Alicante, İspanya için hız limiti nedir?

Alicante hız limiti 50 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Alicante çevresindeki yerleşim alanlarında 100 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.

Alicante, İspanya içinde Mart ayında hava durumu nasıldır?

Alicante, Mart ayında genellikle 26 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 14 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Alicante içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Mart içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Alicante içinde Mart ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları Alicante içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır. Fiyat bilinci olan seyahat severler Alicante içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Ford Fiesta ve Class Mini Car, kiralayabileceğin küçük araçlardandır.

Alicante içinde sıcaklıklar Valensiya Özerk Bölgesi bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Mart ayında Alicante içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Valensiya Özerk Bölgesi çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 14 °C ve yağış miktarının Alicante civarında olmasını bekleyebilirler.


Alicante seyahatini planlamaya başla