Girona Araç Kiralama

Ucuz Girona kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Girona, Katalonya, İspanya
3 Şub — 10 Şub
Aynı iade yeri
Girona, Katalonya, İspanya
3.2 Çar
Öğle
10.2 Çar
Öğle

Girona Araç Kiralama Rehberi

Girona için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 9.8

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.2

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.1

4 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.0

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.3

6 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.3

3 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

2 yoruma göre


Girona ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Barselona Barselona Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Girona Araç Kiralama

Bu ay şimdiye kadar, Girona içinde araç kiralamak isteyen kullancılar toplam 1 arama gerçekleştirdi.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Girona içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, Enterprise ve National, Girona içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Girona içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Girona içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Girona içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, Enterprise ve National gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Girona için hız limiti nedir?

Girona hız limiti 50 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Girona çevresindeki yerleşim alanlarında 100 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.

Girona, İspanya içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Girona içinde Ocak ayında sıcaklık 7 °C civarında seyreder ve 65 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Girona içinde Ocak ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları Girona içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır. Fiyat bilinci olan seyahat severler Girona içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Fiat 500, kiralayabileceğin küçük araçlardandır.

Girona içinde sıcaklıklar Katalonya bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Girona içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Katalonya genelinde sıcaklıkların genellikle 8 °C ve yağış miktarının 53 mm olduğunu bilmen önemli.


Girona seyahatini planlamaya başla