Minsk, Beyaz Rusya Araç Kiralama

Ucuz Minsk, Beyaz Rusya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Minsk, Beyaz Rusya
22 Eki — 29 Eki
Aynı iade yeri
Minsk, Beyaz Rusya
22.10 Cum
Öğle
29.10 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Minsk, Beyaz Rusya araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 182 - ₺ 593

Tüm Araç Türleri

₺ 182 - ₺ 607

₺ 197, Minsk, Beyaz Rusya içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Minsk, Beyaz Rusya içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 182 ile yılın geri kalan zamanından %8 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Minsk içindeki ortalama bir kiralık araçtan %10 daha ucuzdur. Minsk içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Minsk Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Minsk Araç Kiralama Rehberi

Minsk, Beyaz Rusya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

6,0

Alış/İade

2,0

Fiyat-kalite dengesi

4,0
Genel bakış

Temizlik

6,7

Konfor

5,5

Genel

4,2

Alış/İade

4,5

Fiyat-kalite dengesi

4,2
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

4,6

Genel

3,3

Alış/İade

4,0

Fiyat-kalite dengesi

3,3

Minsk, Beyaz Rusya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Minsk 2 Uluslararası Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Minsk Araç Kiralama

Ekim ayında, Minsk için şu ana kadar momondo üzerinden 4 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Minsk içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Budget ve Avis, Minsk içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Minsk içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Kasım ayında Minsk içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Minsk için Kasım ayında görülen sıcaklık değerleri düşünüldüğünde SUV kiralamanın ideal olacağını söyleyebiliriz. Kasım ayında Minsk genellikle sıcaklıklar ortalama -4 °C ve yağış 50 mm civarında seyretmektedir. Hava durumu yıldan yıla farklılık gösterse de SUV, AWD yani dört çeker özelliği ile kar ve buzda kolay manevra yapabileceği için buradaki en iyi alternatifin olacaktır. Minsk içinde SUV bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 607'dir.

Minsk, Beyaz Rusya için hız limiti nedir?

Minsk içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 60 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Minsk civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 110 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Minsk, Beyaz Rusya içinde Ekim ayında hava durumu nasıldır?

Ekim ayında Minsk içinde sıcaklıklar 6 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 50 mm civarındadır. Bu bilgi Minsk içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Ekim içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Minsk içinde Ekim ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları Minsk içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır.

Minsk içinde sıcaklıklar Minsk bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ekim ayında Minsk içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Minsk genelinde sıcaklıkların genellikle 6 °C ve yağış miktarının 50 mm olduğunu bilmen önemli.


Minsk içindeki havalimanlarında araç kiralama

Minsk yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Minsk seyahatini planlamaya başla