Lecce, İtalya Araç Kiralama

Ucuz Lecce, İtalya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Lecce, Lecce ili, İtalya
17 Haz — 24 Haz
Aynı iade yeri
Lecce, Lecce ili, İtalya
17.6 Per
Öğle
24.6 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

Lecce Araç Kiralama Rehberi

Lecce, İtalya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

7,5

Alış/İade

7,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0

Lecce, İtalya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Bari Palese Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Lecce Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Lecce içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Lecce içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Lecce, İtalya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Lecce için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Lecce için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Lecce, İtalya için hız limiti nedir?

Lecce içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Lecce civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 90 km/saat'tir. Lecce içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 130 km/saat'tir.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Lecce içinde hava durumu Haziran ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Lecce içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir.

Lecce içinde sıcaklıklar Puglia bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Lecce içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Puglia genelinde sıcaklıkların genellikle 21 °C ve yağış miktarının 32 mm olduğunu bilmen önemli.


Lecce seyahatini planlamaya başla