Reykavik, İzlanda Araç Kiralama

Ucuz Reykavik, İzlanda kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Reykavik, İzlanda
28 Haz — 5 Tem
Aynı iade yeri
Reykavik, İzlanda
28.6 Pzt
Öğle
5.7 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Reykavik, İzlanda araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Cars

₺ 171 - ₺ 510

All Car Types

₺ 171 - ₺ 1.726

₺ 181, Reykavik, İzlanda içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Reykavik, İzlanda içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Reykavik içindeki ortalama bir kiralık araçtan %53 daha ucuzdur. Reykavik içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Reykavik Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Reykavik Araç Kiralama Rehberi

Reykavik, İzlanda için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,2

Konfor

8,0

Genel

7,8

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

7,7
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

9,7

Konfor

9,5

Genel

8,8

Alış/İade

9,1

Fiyat-kalite dengesi

8,1
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

6,0
Genel bakış

Temizlik

7,4

Konfor

7,2

Genel

7,4

Alış/İade

7,1

Fiyat-kalite dengesi

7,1
Genel bakış

Temizlik

6,6

Konfor

6,6

Genel

6,6

Alış/İade

4,0

Fiyat-kalite dengesi

6,6
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

7,3

Genel

5,3

Alış/İade

4,6

Fiyat-kalite dengesi

4,0
Genel bakış

Temizlik

6,1

Konfor

5,4

Genel

5,6

Alış/İade

5,0

Fiyat-kalite dengesi

5,6

Reykavik, İzlanda ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Reykavik Keflavik Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Reykavik Araç Kiralama

Haziran ayında, şu ana kadar 20 momondo kullanıcısı Reykavik için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Reykavik içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Reykavik içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Reykavik içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Reykavik içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren GREEN MOTION sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 384 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Reykavik içinde günlük ₺ 195 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Reykavik, İzlanda içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Reykavik içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Dollar, Europcar ve Hertz dahil olmak üzere Reykavik içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Temmuz ayında Reykavik içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Temmuz ayında Reykavik seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Temmuz ayında Reykavik ortalama olarak 60 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 10 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Reykavik içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 852'dir.

Reykavik içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

GREEN MOTION , Reykavik, İzlanda içinde 2 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 384'dir.

Reykavik, İzlanda için hız limiti nedir?

Reykavik içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Reykavik civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 90 km/saat'tir. Reykavik içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 90 km/saat'tir.

Reykavik, İzlanda içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Reykavik içinde Haziran ayında sıcaklık 8 °C civarında seyreder ve 40 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Reykavik içinde hava durumu Haziran ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Reykavik içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Reykavik içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Hyundai Accent, Fiat 500 ve Volkswagen Polo, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Reykavik içinde sıcaklıklar Reykjavik bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Reykjavik için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 40 mm yağış beklentisi ile 8 °C civarındadır. Reykavik içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Reykavik içindeki havalimanlarında araç kiralama

Reykavik yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Reykavik seyahatini planlamaya başla