Reykavik Araç Kiralama

Ucuz Reykavik kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Reykavik, İzlanda
5 Ara — 12 Ara
Aynı iade yeri
Reykavik, İzlanda
5.12 Cts
Öğle
12.12 Cts
Öğle

Reykavik Araç Kiralama Rehberi

Reykavik için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.3

146 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.8

30 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.8

46 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.9

4 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.8

2 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.7

24 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.1

13 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

5 yoruma göre


Reykavik ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Reykavik Keflavik Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Reykavik Araç Kiralama

Kasım ayında, şu ana kadar 20 momondo kullanıcısı Reykavik için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Reykavik içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Reykavik içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Reykavik içinde Aralık ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Aralık ayında hafta sonu Reykavik için en iyi fırsatlar yaklaşık ₺ 527 ile başlıyor ve ₺ 527 civarına kadar çıkıyor. Aralık ayında Reykavik için bir haftalık araç kiralama fiyatları, en iyi fırsatların başlangıç fiyatı ₺ 175 olmak üzere ortalama ₺ 175'dir.

Reykavik içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Reykavik içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren GREEN MOTION sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 343 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Reykavik içinde günlük ₺ 174 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Reykavik içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Reykavik içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Alamo, Enterprise ve National dahil olmak üzere Reykavik içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Reykavik içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

GREEN MOTION , Reykavik içinde 2 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 343'dir.

Reykavik için hız limiti nedir?

Reykavik içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Reykavik civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 90 km/saat'tir. Reykavik içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 90 km/saat'tir.


Reykavik seyahatini planlamaya başla