Paris Araç Kiralama

Ucuz Paris kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Paris, France
25 Oca — 1 Şub
Aynı iade yeri
Paris, France
25.1 Pts
Öğle
1.2 Pts
Öğle

Paris içinde en ucuz ne zaman araç kiralanabilir?

Tümü

₺ 117 - ₺ 948

Ekonomi

₺ 121 - ₺ 321

Paris içinde araç kiralamak için en ucuz ay Mayıs ayıdır. Fiyatlar, yılın geri kalanında günlük ₺ 165 olan fiyatlardan %38 daha düşüktür. En pahalı ay ise Nisan ayıdır. Spesifik bir araç türünü arıyorsanız Mayıs ayıda ekonomik bir araç kiralamayı düşünebilirsiniz. Paris içinde araç kiralama fiyatı; tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracınızı ne kadar uzakta kiraladığınız dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlıdır.


Paris Araç Kiralama Rehberi

Paris için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.0

112 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.0

128 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.5

128 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.4

39 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.5

65 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.4

55 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.0

38 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.8

68 yoruma göre


Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Paris Orly Havaalanı Havalimanı

Paris, Fransa

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Paris Expo Porte De Versailles12,9 km
Place de la Bastille14,2 km
Eyfel Kulesi15,6 km
Şanzelize16,2 km
Palais Garnier16,4 km
Paris Charles de Gaulle Havalimanı

Paris, Fransa

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Place de la Bastille22,1 km
Palais Garnier22,3 km
Şanzelize23,6 km
Zafer Taki24,2 km
Eyfel Kulesi25,4 km
Paris Beauvais Havaalanı Havalimanı

Paris, Fransa

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Zafer Taki65,9 km
Palais Garnier66,6 km
Şanzelize66,8 km
Eyfel Kulesi67,5 km
Place de la Bastille69,4 km

Paris ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Paris Orly Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Paris Araç Kiralama

Ocak ayında, Paris için 45 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Paris içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Paris içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Paris içinde Şubat ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Şubat için Paris içinde hafta sonu araç kiralamanın bu aramalara göre ortalama fiyatı ₺ 320 idi - fakat bazı kullanıcılar ₺ 320 kadar düşük fiyatlara da fırsatlar buldu. Fırsatlar bir haftalık kiralama için biraz daha farklı - ₺ 117 civarında başlıyor ve ortalama fiyatı ₺ 159.

Paris içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Paris içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Alamo, Enterprise ve Sixt dahil olmak üzere Paris içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Şubat ayında Paris içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Çoğu seyahat sever Şubat ayında Paris seyahatlerinde standart bir araç kiralamayı tercih ediyor. Şubat ayında sıcaklıklar ortalama 9 °C ve yağış miktarı 48 mm civarındadır ve standart bir araç bu hava koşulları ile kolaylıkla başa çıkabilir. Bu kiralık araç türü ıslak yollar ve donma sınırının üzerindeki sıcaklıklar için mükemmeldir. Paris içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 293'dir.

Paris içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Paris içinde 18 konum bulunmaktadır. Bu Sixt noktalarında momondo kullanıcıları genellikle günlük ₺ 1.092'den kiralık araç bulmaktadır.

Paris için hız limiti nedir?

Paris için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Paris civarındaki yerleşim alanlarında 80 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Paris içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Paris, Fransa içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Paris, Ocak ayında genellikle 51 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 5 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Paris içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Paris içinde Ocak ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları Paris içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır. Fiyat bilinci olan seyahat severler Paris içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Ford Fiesta, Ford Ka ve Class Mini Car, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Paris içinde sıcaklıklar Île-de-France bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Paris içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Île-de-France çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 3 °C ve yağış miktarının Paris civarında olmasını bekleyebilirler.


Paris seyahatini planlamaya başla