Fransa, Paris'teki oteller

Fransa, Paris'teki  2.874 otelde fırsatları bul

Paris, Fransa
21 May — 22 May2
Paris, Fransa
21.5 Cmt
22.5 Paz

En Popüler Paris Otelleri

Paris içindeki konaklaman için ideal hoteli bul
Fiyat
₺477.71
₺4060.53
Değerlendirme
0+
6+
7+
8+
9+
Otel sınıfı
0+
2
3
4
5

Paris içinde otel rezervasyonu yapabileceğin en iyi semtler

En popüler Paris semtlerindeki oteller için ortalama fiyatlar aşağıdaki gibidir

Fiyat

₺ 1.184 - ₺ 5.700

PARIS IÇINDEKI EN UCUZ SEMTLa Chapelle%57 daha ucuzLa Chapelle hotelleri gecelik ortalama ₺ 1.184 ile Paris içindeki en ucuz hotellerdir
PARIS IÇINDEKI EN PAHALI SEMT8th arrondissement%51 daha pahalıGecelik ortalama ₺ 5.700 oda fiyatları ile 8th arrondissement, Paris içinde en yüksek fiyatlı hotellerin yer aldığı bölgedir
PARIS IÇINDEKI EN POPÜLER SEMT8th arrondissement%68 daha fazla kullanıcı ziyaret ettiParis içindeki diğer semtlere kıyasla momondo kullanıcıları en çok 8th arrondissement içindeki hotelleri aradı

Paris civarında yapılacaklar


Popüler Paris semtlerindeki hoteller

Aşağıda, Paris içinde konaklamak için en popüler semtler ve her bir bölgedeki en iyi hoteller yer almaktadır.

Paris içinde otel rezerve etmek için en uygun zaman

Paris içindeki otel odalarında en iyi fırsatı bulmak için aşağıdaki bilgilere göz at
Sakin SezonOcakKonaklama için en ucuz ay
Yoğun SezonAğustosOtellerin en pahalı olduğu ay
%81beklenen fiyat düşüşü
%71beklenen fiyat artışı

Fiyat

₺ 737 - ₺ 13.698

Haftanın en pahalı günüPazarrezervasyon yapmak için haftanın en pahalı günüdür
Haftanın en ucuz günüSalırezervasyon yapmak için haftanın en ucuz günüdür
₺ 70.379bu gün için bir otelin gecelik ortalama fiyatıdır
₺ 36.597bu gün için bir otelin gecelik ortalama fiyatıdır
Rezervasyon için en ucuz zamanParis içindeki otellerin en ucuz olduğu zaman: 1-2 yıldız, konaklamanızın başladığı günle aynı gün. 3 yıldız, konaklamanızın başladığı günle aynı gün. 4-5 yıldız, 45 gün önce.

1-2 yıldızlı

₺ 1.003 - ₺ 1.178

3 yıldızlı

₺ 1.752 - ₺ 2.038

4-5 yıldızlı

₺ 3.344 - ₺ 3.440


Paris seyahat tüyoları

Paris havaalanları, üç farklı noktada konumlanıyor. Bunların en ünlüsü, en büyüğü ve en işleği; Charles De Gaulle (CDG) Havaalanı… Diğeri ise Orly Havaalanı. Türkiye’den Türk Hava Yolları, Charles De Gaulle’e, Pegasus ise Orly’e uçuyor. Paris şehir içi ulaşımının ünü, havaalanları için de geçerli. Oldukça gelişmiş olan araçlarla şehir içine her iki noktadan da kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Öncelikle hem Orly’den hem de Charles De Gaulle’den taksi ve shuttle servisler olduğunu belirtelim. Bunun yanı sıra Paris Dolmuşu’ndan da bahsedelim. Paris Dolmuşu ile seyahat öncesi rezervasyon yaptırıldığı takdirde Türkçe konuşan bir sürücü eşliğinde istenilen noktaya varılabiliyor. Elbette bu bahsettiklerimiz daha konforlu ve bununla bağlantılı olarak da biraz yüksek maliyetli seçenekler, dolayısıyla daha ekonomik çözümlerle Paris seyahatini sürdürmek isteyenler RER’den yararlanabilir.

RER, tren benzeri araçlarla şehre ulaşmayı sağlıyor. Her iki havaalanında da bu seçenek var ancak kimi zaman Orly’de RER’e uzak bir noktada uçaktan inilebiliyor. Böyle bir durumda da Orlyval ve Orlybus ile RER durağına varabilirsiniz. Tüm bu seçenekleri bir kenara koyduğumuzda, Paris havaalanı ulaşımında 183 numaralı belediye otobüsünün de Orly seferini yaptığını belirtebiliriz.


Bir Paris otelinin gecelik fiyatı nedir?

Düşük fiyatlara Paris içinde iyi kalitede otel odaları bulmak için aşağıdaki bilgileri kullan

4 yıldızlı oteller

En ucuz ₺ 1.613

Ortalama ₺ 3.445

En pahalı ₺ 10.309

4 yıldızlı otelleri arayın
2 yıldız ve altı
3 yıldızlı
4+ yıldızlı

Son 24 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar.


Paris içindeki hosteller ve ucuz oteller

Bu oteller ve hosteller, Paris içinde uygun fiyata konaklamayı genellikle mümkün kılıyor
Paris içindeki hostelleri bulun

Paris içinde en iyi değere sahip oteli bul

Bu Paris otelleri oylamalarına göre en iyi fiyatlara sahip

Paris içinde nerede kalınır?

Aslında bu sorunun cevabı: Nerede kalınmaz ki! Her köşesi ayrı güzel olan Paris, otel fiyatları yönünden biraz maliyetli olsa da, belli süreyle kiralanan evler de kalınacak yerler için bu konuda imdada yetişiyor.

Tabii, bu konaklama seçeneklerini araştırırken şüphesiz en popüler yerler Eyfel Kulesi’ne yakın oteller ile Şanzelize. 7. ve 8. Bölge olarak isimlendirilen bu konumlar, gerek beş yıldızlı otelleri, gerek klasik Paris butik otelleri, gerekse de klasik Fransız stilini yansıtan daireleri ile şehrin bütçesi en yüksek noktaları. Merkezi bir yerde kalmak isteyenler daha çok bu bölgeleri tercih ediyor.

Ancak Paris’in muhteşem metro hattını kullanmayı seçenler için de diğer bölgelerde uygun fiyatlı konaklama alternatifleri var. 9. Bölge de bunlardan biri. Burada Paris’in simgesi Galeries LaFayette olsa da, Paris’te görülmesi gereken yerlere bu bölgeden daha çok metroyla ulaşılabiliyor. Bununla birlikte konaklamaya fazla bütçe ayırmak istemeyenler için burası oldukça uygun.

Yine özellikle çocuklu ailelerin Paris tatili yapma nedenleri arasında sıkça sayılan Disneyland’de, şehrin biraz dışında da olsa otel alternatifleri var. Disneyland otelleri, masalsı görünümleriyle çocukların da favorisi. Ancak bu adresin de biraz yüksek maliyetli olduğunu belirtmekte fayda var. Bunun yanı sıra, hazırlanan bazı paketlerle otelde konaklayan müşterilerin Disneyland için ayrıca bilet almasına da gerek kalmıyor.

Aslında Paris’te kalınacak en iyi bölge tamamen turistlerin zevkine göre şekilleniyor. Ama yine de Paris konaklama açısından bunlarla bitmediğini özellikle belirtmeliyiz. Saint Germain bölgesindeki 5., 6. ve 7. bölgeler, Paris ucuz konaklama adreslerini barındırırken, karakteristik kafeleri ve restoranları ile de açıkçası kentin dokusunu tam anlamıyla yansıtıyor. Zaten Paris otel tavsiyeleri denilince daha çok buralar öneriliyor.

Paris otel fiyatlarını araştırırken dikkat edilecek en önemli nokta ise kesinlikle tesisin metro istasyonuna yakınlığı… En iyi Paris otelleri arasında seçim yapmak biraz zor. Eğer hala emin değilsen ve daha fazla ipucuna ulaşmak istersen momondo şehir rehberine göz atabilirsin.


Paris için popüler ve görülmeye değer yerler hakkında bilgi edin

Paris’te yapılacaklar bir haftaya mı, yoksa bir aya mı sığar bilemeyiz ama yapmadan geçilemeyecek olanları kesinlikle söyleyebiliriz. Paris gezisi için önerilere geçmeden önce şehir içi ulaşıma kısaca bir göz atalım.

Paris seyahati yapmak isteyenlerin ulaşım konusunda içi rahat olabilir çünkü burası Avrupa’nın en iyi işleyen ağlarından birine sahip. Paris içi ulaşımda elbette metro büyük rol oynuyor. Metroda Paris bölgelerine göre ayrılan haritalarla varılmak istenen durakları kolayca okuyabilirsiniz. Başta biraz kafa karıştırıcı gibi görünse de, Paris metro ulaşımının 300 istasyonla hizmet verdiği düşünüldüğünde anlaşılması kolay bir hale de bürünebiliyor.

Paris’te ulaşım ücretleri de değişken fakat avantajlı seçenekler de mevcut. En çok kullanılan Paris Pass Kart, sınırsız ulaşım ve ücretsiz giriş imkanı tanıyor. Bu, ücretsiz etkinlikler, şarap tadımı, müze girişlerini de kapsayabiliyor. Kartın fiyatı 2 gün için 129 Euro.

Şehir içi ulaşımı hallettiysek şimdi Paris gezisinin eğlenceli kısmına geçebiliriz. Öncelikle bu şehre gelmişken siz görmek istemeseniz de Eyfel Kulesi’nin en azından önünden bir geçeceksiniz. Hatta bizce bu mümkünse gece olsun, çünkü özel ışıklandırmayla Eyfel Kulesi’nin seyrine gerçekten doyum olmuyor. Bunun yanı sıra Versaille Sarayı, Champs-Elysee Bulvarı, Louvre Müzesi simge yapıların en önemlileri.

Bu kültürel geziye bir de alışveriş deneyimi eklemek isteyenleri de Galeries LeFayette ve Printemps’in bulunduğu 9. Bölge bekliyor. Bunun yanı sıra giyim ve kozmetik için biraz daha bütçeli olan Champs-Elysee mağazalarını da tercih edebilirsiniz. Paris kabarelerini de gitmişken görmenizi öneririz. Moulin Rouge, Le Lido ve Bastille kulüpleri Paris gece hayatının başını çekiyor.

Peki, Paris’te gurmeleri ne bekliyor? Paris’te ne yenir denilince öncelikle Fransız tatlarından başlamak gerek. Soğan çorbası, steak tartare, comte peynirli baget sandviçler, bölge şaraplarıyla eşlenen orta-iyi pişmiş antrikotlar derken her öğüne uygun bir Fransız lezzeti bulabilirsiniz.


Paris içinde konaklama hakkında bilgi

Paris içinde otel rezervasyonu yapmadan önce bu önemli seyahat tüyolarını oku

Paris seyahatinde ortalama rezervasyon süresi 3 gecedir.

Paris içinde bir otel odasının fiyatı talep, konum ve yıldız değerlendirmesine bağlı olarak değişecektir. Odaların fiyatı, ortalama olarak gecelik ₺ 2.532 civarındadır.

Paris otelleri genellikle Ocak ayında en ucuzdur; bu dönemde yaklaşık %82 fiyat düşüşü bekleyebilirsiniz.

Şu anda Paris içinde otel konaklaması için Pazartesi en ucuz, Cumartesi ise en pahalı gündür.

Bölgedeki Paris hostelleri tipik olarak kişi başına, gecelik ₺ 1.172 tutmaktadır. Bu fiyat hostellerden ve 2 veya altı yıldız oylamasına sahip otellerden alınmıştır. Hosteller oldukça ekonomiktir ve Paris içindeki bir otelin ortalama fiyatından ortalama ₺ 1.360 daha ucuzdurlar.

Paris içinde konaklanabilecek popüler semtler: Le Marais, 8th arrondissement, 18th arrondissement ve Saint-Germain-des-Prés.

Beklenen ortalama 15 °C sıcaklık ve düşük yağmur yağışı (63 mm) ile Paris içinde konaklayanlar bu dönemde bölgedeki popüler cazibe merkezlerini ziyaret etmeye isteyebilirler. Mayıs ayındaki hava durumu düşünüldüğünde Eyfel Kulesi, Zafer Taki ve Palais Garnier, Paris civarında ziyaret edilebileceğin cazibe merkezleri olarak öne çıkmaktadır.

Evet, Paris içinde 55 kiralık tatil evi bulunmaktadır. Şu anda kullanıcı verilerimize göre Apartment WS Hôtel de Ville - Musée Pompidou, Paris içindeki en popüler kiralık tatil evidir. Paris kiralık tatil evlerini ara.

Evet, Paris şehrinde hosteller mevcut. 162 Paris hostelinde dilediğin odayı seçebilirsin. Biz kullanıcılarımız arasında popüler bir tercih olan Generator Paris tesisinde konaklamanı öneriyoruz. Paris hostellerini ara.


momondo’nun favori Paris otelleri

Kullanıcıların tercih ettiği bu Paris otelleri hakkında daha fazla bilgi edin
Campanile Paris 19 - La Villette

Campanile Paris 19 - La Villette

147 - 151 Avenue De Flandre, Paris, France

7,9
₺ 971
ibis Styles Paris 16 Sud

ibis Styles Paris 16 Sud

19 Avenue Ferdinand Buisson, Paris, France

8,4
₺ 1.194
Novotel Suites Paris Montreuil Vincennes

Novotel Suites Paris Montreuil Vincennes

22 Avenue Du Professeur André Lemierre, Paris, France

7,8
₺ 1.449
Les Piaules Hostel

Les Piaules Hostel

59 Boulevard DE Belleville, Paris, France

8,4
₺ 589
Le Remix Hotel

Le Remix Hotel

28 Ter Avenue Corentin Coriou, Paris, France

8,2
₺ 1.338
Hotel Paris Gare Montparnasse Tgv

Hotel Paris Gare Montparnasse Tgv

40, Rue du Commandant Mouchotte, Paris, France

7,8
₺ 1.863
Pullman Paris Tour Eiffel

Pullman Paris Tour Eiffel

18 Avenue de Suffren, Paris, France

8,3
₺ 3.742
Hotel de Castiglione

Hotel de Castiglione

40 Rue Du Faubourg Saint-Honoré, Paris, France

7,6
₺ 2.484
St Christopher's Inn Paris - Gare du Nord

St Christopher's Inn Paris - Gare du Nord

5 rue de Dunkerque, Paris, France

7,6
₺ 525
Le Montclair Montmartre by Hiphophostels

Le Montclair Montmartre by Hiphophostels

62 Rue Ramey, Paris, France

7,3
₺ 669
Hotel Molitor Paris - MGallery

Hotel Molitor Paris - MGallery

13 rue Nungesser et Coli, Paris, France

8,5
₺ 4.459
Hôtel Victoria Paris

Hôtel Victoria Paris

2 Bis Cite Bergere, Paris, France

7,2
₺ 1.226
Novotel Paris Porte De Versailles

Novotel Paris Porte De Versailles

4 Av De La Porte De La Plaine, Paris, France

8,5
₺ 1.752
Best Western PREMIER Kapital Opera

Best Western PREMIER Kapital Opera

34, rue de Moscou, Paris, France

8,7
₺ 2.532
Hôtel de l'Europe

Hôtel de l'Europe

67 Rue Des Moines, Paris, France

5,9
₺ 844
Hôtel Trinité Haussmann

Hôtel Trinité Haussmann

41 Rue Jean-Baptiste Pigalle, Paris, France

8,4
₺ 1.959
Hotel Peyris Opera

Hotel Peyris Opera

10 Rue Du Conservatoire, Paris, France

8,1
₺ 1.783
Hôtel De Bordeaux

Hôtel De Bordeaux

100 Rue Du Faubourg Saint Denis, Paris, France

8,0
₺ 1.003
Le VIP Paris

Le VIP Paris

7 Port De La Rapee, Paris, France

8,0
₺ 2.404

Paris içindeki bu semtlerde konakla

Bu popüler Paris semtlerinde harika otel fırsatları bul

Paris seyahatini planlamaya başla


Neden momondo?

Yüzlerse seyahat sitesini arayan momondo, oteller ve Paris içindeki diğer konaklama seçeneklerini bulur ve bu seçenekleri ihtiyaçlarına göre filtrelemeni sağlar. momondo'yu kullanırken herhangi bir gizli rezervasyon ücreti ödemezsin. momondo tamamen ücretsizdir.

momondo ile aramlarını fiyata, konuma, olanaklara, değerlendirme puana ve çok daha fazlasına göre filtreleyebilirsin. Paris içinde harika bir konaklama tesisi bulmana bu şekilde yardımcı oluruz.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Kapsamlı seyahat araması
Momonda, en iyi konaklama yerini bulduğundan emin olmak için 3 milyonu aşkın oteli ve diğer konaklama tesislerini karşılaştırır.
Sezgisel arama filtreleri
Fiyata, olanaklara, ücretsiz iptal seçeneğine, gelişmiş temizliğe, ücretsiz kahvaltıya ve çok daha fazlasına göre filtrele.
Akıllı fiyat alarmları
Konaklama tesisini bulduysan momondo fiyatı takip edebilir ve fiyat değiştiğinde seni uyarır.