Pisa, İtalya Araç Kiralama

Ucuz Pisa, İtalya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Pisa, TO, İtalya
4 Ağu — 11 Ağu
Aynı iade yeri
Pisa, TO, İtalya
4.8 Çar
Öğle
11.8 Çar
Öğle
Sürücünün yaşı:

Pisa Araç Kiralama Rehberi

Pisa, İtalya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

6,0
Genel bakış

Temizlik

5,0

Konfor

6,0

Genel

5,0

Alış/İade

5,0

Fiyat-kalite dengesi

6,0
Genel bakış

Temizlik

6,4

Konfor

4,9

Genel

3,4

Alış/İade

1,9

Fiyat-kalite dengesi

4,4
Genel bakış

Temizlik

3,9

Konfor

3,9

Genel

1,9

Alış/İade

1,9

Fiyat-kalite dengesi

1,9

Pisa, İtalya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Bolonya Guglielmo Marconi Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Pisa Araç Kiralama

Temmuz ayında, Pisa için 12 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Pisa içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Pisa içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Dollar, Europcar ve Avis, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Pisa içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Pisa seyahatinde en iyi fırsatları Goldcar Rental SP tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. konumda sunduğun günlük ortalama ₺ 142 fiyat ile Goldcar Rental SP araç kiralamak için harika bir şirkettir.

Pisa, İtalya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Pisa içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Dollar, INTERRENT ve Italy Car Rent gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Pisa içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Goldcar Rental SP, Pisa, İtalya içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Pisa, İtalya içinde 1 konum bulabilirsin ve Pisa, İtalya içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 142 ödemeyi bekleyebilirsin.

Pisa, İtalya için hız limiti nedir?

Pisa hız limiti 50 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Pisa çevresindeki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.

Pisa, İtalya içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Temmuz ayında Pisa içinde sıcaklıklar 23 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 24 mm civarındadır. Bu bilgi Pisa içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Temmuz içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Pisa içinde sıcaklıkların Temmuz ayında genellikle yüksek ve yağış ihtimalinin göreceli olarak düşük olduğunu düşünürsek momondo olarak güzel havanın keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araba kiralamanı öneriyoruz.

Pisa içinde sıcaklıklar Toskana bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Temmuz ayında Pisa içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Toskana çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 23 °C ve yağış miktarının Pisa civarında olmasını bekleyebilirler.


Pisa içindeki havalimanlarında araç kiralama

Pisa yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Pisa seyahatini planlamaya başla