Pisa Araç Kiralama

Ucuz Pisa kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Pisa, Toscana, Italia
28 Oca — 4 Şub
Aynı iade yeri
Pisa, Toscana, Italia
28.1 Per
Öğle
4.2 Per
Öğle

Pisa Araç Kiralama Rehberi

Pisa için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 9.4

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.0

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.8

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.1

12 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.5

8 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.2

3 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.8

1 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.0

4 yoruma göre


Pisa ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Floransa Peretola Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Pisa Araç Kiralama

Ocak ayında, Pisa için 12 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Pisa içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Pisa içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Alamo, Enterprise ve National, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Pisa içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Pisa seyahatinde en iyi fırsatları Goldcar Rental SP tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. konumda sunduğun günlük ortalama ₺ 124 fiyat ile Goldcar Rental SP araç kiralamak için harika bir şirkettir.

Pisa içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Pisa içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, Enterprise ve National gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Şubat ayında Pisa içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Pisa seyahatine Şubat ayında çıkacaksan hava ve yol koşullarına en iyi şekilde hazırlanabilmek için ekonomik bir araç kiralamanı öneriyoruz. Ekonomik sınıf bir araba hem ıslak hem de kuru yol şartları ile baş edebilir. Bu şartlar, sıcaklıkların 10 °C civarında ve yağış miktarının ortalama 77 mm olduğu Pisa şehrinde Şubat ayı boyunca görülmektedir. Pisa içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 459'dir.

Pisa içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Goldcar Rental SP, Pisa içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Pisa içinde 1 konum bulabilirsin ve Pisa içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 124 ödemeyi bekleyebilirsin.

Pisa için hız limiti nedir?

Pisa hız limiti 50 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Pisa çevresindeki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.

Pisa, İtalya içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Ocak ayında Pisa içinde sıcaklıklar 7 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 74 mm civarındadır. Bu bilgi Pisa içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Pisa içinde hava durumu Ocak ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Pisa içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Pisa içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Jeep Renegade ve Class Mini Car, kiralayabileceğin küçük araçlardandır.

Pisa içinde sıcaklıklar Toskana bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Pisa içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Toskana çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 6 °C ve yağış miktarının Pisa civarında olmasını bekleyebilirler.


Pisa seyahatini planlamaya başla

  • Pisa için son fiyat istatistiklerini al

    Seyahat için en iyi zamanı, en ucuz fiyatları ve en popüler havayollarını bul

    Pisa şehrine giden uçuşları bulun
  • Seyahatini planlamaya hemen başla

    En popüler Pisa semtlerindeki en iyi otellere göz at

    Pisa otelleri